Як додати ботів в «КС Соурс» і інші версії популярної гри

305 0 Новини високих технологій

Всі ігри з серії Counter-Strike удостоєні уваги мільйонів гравців від звичайної версії 1.6 до нинішньої Counter-Strike: Global Offensive. Лінійка ігор стала культова у своєму жанрі і випереджає своїх конкурентів вже майже двадцять років. В останні роки Counter-Strike отримала новий виток розвитку, збільшуючи кількість турнірів і кіберспортсменів, які отримують гонорар як професійні спортсмени. Цей інтерес підкований ще однією сферою діяльності – активною дією букмекерських контор. Але ясно одне, що CS:GO не стоїть на одному місці, а постійно розвивається і оновлюється.

Навіщо тренуватися з ботами

Новачки, які щойно зайшли в гру, відчувають величезні проблеми при взаємодії з іншими гравцями. Справа в тому, що іноді ці новоспечені гравці заходять на сервер, де грають професіонали зі стажем від чотирьох років. Природно, що новачки не мають достатньої вправності і досвіду гри і вмирають від рук вправних гравців. Тому люди тренуються на ботах, щоб відчути гру та її тонкощі.


Звичайно, тактика і командна злагодженість розвивається виключно з реальними гравцями, але стріляти, пересуватися і вивчати карту можливо з допомогою ботів. Цей штучний інтелект має різні ступені складності, які можна відрегулювати в консолі. Наприклад, якщо поставити ботів на максимальну складність, то вони цілком здатні дати відсіч навіть самим професійним гравцям. Варто враховувати, що сильні боти спочатку знають про місцезнаходження і це їхня величезна перевага. Для новачків підійдуть легкі і середні боти, які відмінно впишуться в атмосферу початківця гравця і здатні скласти ігрову конкуренцію.
Як додати ботів в «КС Соурс» і інші версії популярної гри

Боти в Counter-Strike 1.6.

Ця версія гри для любителів олдскульною версії CS, а також для тих, у кого комп'ютер може запустити тільки старі ігри. Саме звідси беруть витоки багато професійні гравці, які, швидше за все, починали вчитися грати з ботами.


Щоб додати ботів, необхідно зайти в «Одиночну гру». З'явиться вікно, в якому можна вибрати будь-яку карту. Для гри разом з ботами потрібно активувати пункт «Включити ботів в цю гру» і вказати їх кількість. Далі виберіть складність, під яку зможете адаптуватися і натисніть кнопку запуск. Після запуску боти рівномірно розподіляться по командам. Для більш широких налаштувань ботів можна скористатися консольним написанням. Приміром, відрегулювати кількість ботів в обох командах. Скористаємося командами bot_add_t, щоб додати ботів до терористів, bot_add_ct – додати ботів в спецназ. Прописувати ці команди можна прямо під час гри.
Як додати ботів в «КС Соурс» і інші версії популярної гри

Як додати ботів в «КС Соурс v34»

Популярна серед багатьох гравців навіть на сьогоднішній день. Це пов'язано з тим, що в часи розквіту Counter-Strike їй не було конкурентоспроможних аналогів. Онлайн-ігор було не так багато і молодь частенько зависала в Source. Як додати ботів в «КС Соурс»? Існує два способи, як і в попередніх версіях, – через головне меню і консоль. Перед тим як додати ботів в «КС Соурс», необхідно зайти в гру і вибрати одиночну гру. Вибрати карту, поставити галочку навпроти «Увімкнути ботів в гру», визначитися з їхньою кількістю і складністю.
Як додати ботів в «КС Соурс» і інші версії популярної гри

Консольні команди

Найбільш привабливим і функціональним написання через консоль. Перед тим як додавати ботів в «КС Соурс» через консоль, необхідно включити її в «Налаштуваннях». За замовчуванням консоль активується натисканням на кнопку «Тильда» (~). Під час гри можна прописати наступні команди:
 • bot_add стандартна команда для додавання бота у випадкову команду, де гравців менше;
 • bot_add_ct – додавання бота в команду спецназівців;
 • bot_add_t – додавання бота в команду терористів;
 • bot_difficulty – команда, яка дозволяє встановити рівень складності ботів (легкий: 0 середній: 1 профі: 2 експерт: 3);
 • bot_kick – видаляє бота;
 • bot_kill – вбиває бота;
 • bot_auto_follow – автоматичне дотримання ботів за гравцем;
 • bot_eco_limit – встановлює ліміт економічного запасу, нижче якого боти не будуть закуповуватися на початку раунду;
 • bot_all_weapons – боти використовують всі доступне зброю;
 • bot_knives_only – боти використовують тільки ножі;
 • bot_snipers_only – боти використовують тільки снайперські гвинтівки;
 • bot_freeze – заморожує всіх ботів (не пересуваються, але здатні реагувати на гравця);
 • bot_stop – припиняє всі дії ботів (стоять на місці і ніяк не реагують на дії гравця);
 • bot_walk – боти пересуваються кроком.
 • Тут наведено не всі команди, а тільки найпоширеніші, які необхідні для стабільного управління ними.
  Як додати ботів в «КС Соурс» і інші версії популярної гри

  Боти в інших версіях

  Таким же способом можна зробити ботів в «КС Соурс. Російський спецназ», як і в інших модифікованих версіях. Так як движок і функціональна складова ігор однакова, то режим додавання ботів буде скрізь однаковий. Такі збірки для звичайних користувачів включають в себе нові скіни, нові види зброї, нові карти, і інші цікаві ідеї від творців. Для володарів ліцензій вирішення проблеми «Як додати ботів в «КС Соурс в Стимі» залишається точно такий же. Єдиною відмінністю стане активація консолі, так як найчастіше вона відключена в ліцензованих іграх, але її можна легко включити в налаштуваннях.
  Як додати ботів в «КС Соурс» і інші версії популярної гри

  Пак zBot

  Це офіційні боти від компанії Turtle Rock Studios, які були приєднані до компанії Valve. Штучний інтелект цих ботів призначений для версії Counter-Strike 1.6. Вони по праву вважаються кращими, завдяки своїй механіці, непередбачуваності і поведінки, схожими з справжніми гравцями. Їх здібності визначаються поставленим рівнем складності. Для того щоб завантажити архів з ботами, слід зайти на офіційний сайт Turtle Rock Studios і завантажити саму останню версію. Після успішного завантаження потрібно запустити інсталятор і вказати шлях установки: C:Program FilesCounter-Strike 1.6. Коли установка завершиться, можна спокійно заходити в гру – стандартні боти автоматично замінилися тільки що встановленими. Нові боти мають просунуті консольні команди, які перекочували в нові версії CS.

  Популярі новини
  Загрузка...