Як зробити блискавку в "Майнкрафте" за допомогою команди

360 0 Новини високих технологій

Ігри жанру "пісочниця" популярні завдяки тому, що гравці в ній можуть дати волю своїй уяві: виживати, споруджувати незвичайні споруди і т. п. Minecraft вважається основоположником цього жанру, який актуальний і досі. В Інтернеті є безліч модов, які вдосконалюють гру, додаючи в неї новий контент і додатковий функціонал. Досі "Майнкрафт" здатний конкурувати зі своїми аналогами. Звичайно, схожих ігор було значно менше раніше - це посприяло збільшенню аудиторії, яка грає в неї.

Блискавка в "Майнкрафте"

У грі, як і в житті, є погодні явища, в тому числі і сильна злива з блискавкою. Погода генерується випадковим чином, ніякої прив'язки до місцевості тут немає. Можливості гри майже безмежні - це можна сміливо стверджувати, так як погода теж підвладна гравцеві.


Як зробити блискавку в "Майнкрафте" за допомогою команди

Як зробити блискавку в "Майнкрафте"

Блискавку в грі можна створити з допомогою тексту, який вводиться в ігровий чат. Якщо говорити дослівно - слеш з командою. Як зробити блискавку в "Майнкрафте"? У грі можна викликати удар блискавкою двома способами:
 • Потрібно дочекатися грози і в чаті прописати команду /weather thunder, потім, через пробіл, в командних дужках <> прописати тривалість блиску блискавки під час грози. Значення вказується в секундах. Наприклад: "/weather thunder "- блискавка буде бити півхвилини. Блискавка б'є в певну точку, тому гравцеві потрібно бути уважнішими, щоб блискавка не випадково вдарила в будинок. Додаткову небезпеку викликає освячення, яке під час грози стає мінімальним.
 • Перш ніж задаватися питанням: "Як зробити блискавку в "Майнкрафте"?" з допомогою другої команди, користувач повинен переконатися, що у нього встановлена версія 1.8 або вище. Це можна перевірити в головному меню гри. Щоб викликати блискавку, потрібно знову скористатися чатом і написати наступну команду "/summon LightningBolt". У цьому випадку блискавка вдарить лише один раз.
 • Як зробити блискавку в "Майнкрафте" за допомогою команди

  Коли блискавка потрапляє в інших персонажів

  Заряд блискавки може випадково зачепити будь-якого супротивника, а наслідки можуть приємно здивувати деяких гравців. Одночасно з цим пряме попадання блискавки в супротивників робить їх набагато сильніше, що значно ускладнює гру.
 • Якщо блискавка потрапляє у звичайну свиню, то результат не змусить чекати, і ви отримаєте нового противника - свинозомби.
 • У тому випадку, якщо бродячий поблизу кріпер отримає розряд блискавки, перед нами виникне заряджений голубуватим світінням кріпер, здатний на більш сильний вибух.
 • При попаданні блискавки в мирного жителя він стає відьмою.
 • Популярі новини
  Загрузка...