Все про підсвітку для ПК. Підсвічування своїми руками

240 0 Новини високих технологій

Ймовірно, багатьом іноді приходить в голову прикрасити свій монотонний комп'ютерний блок, який виконує функцію пилозбірника. Сучасні ігрові комп'ютери вже мають вбудовану підсвітку для ПК. Але, якщо судити об'єктивно, то корпус для системного блоку виконує функцію "скелета", на якому кріпляться всі необхідні органи. На продуктивність це прямо ніяк не впливає. Для деяких буде невигідно купувати корпус з підсвічуванням на ПК. Тоді люди починають шукати альтернативні шляхи, щоб прикрасити свій куточок і не витрачати багато грошей.

Все про підсвітку для ПК. Підсвічування своїми руками

Корпуси з вбудованою підсвічуванням

Якщо ви не збираєтеся купувати ігровий ПК з підсвічуванням, то достатньо придбати собі тільки корпус з вбудованою підсвічуванням. Вони відрізняються в ціні від звичайних корпусів, але це компенсується тим, що всі елементи вже заводські, тобто, якщо трапилося непередбачене обставина, то можна спробувати повернути корпус по гарантійному листу (до того ж, якщо людина не впевнена у своїх силах, то краще переплатити за корпус з підсвічуванням для ПК). А якщо ви вирішите взяти звичайний корпус і будете начиняти його стрічкою і клеєм, то повернути його вже буде набагато важче. У будь-якому випадку, кожен для себе вирішує, якою корпус взяти і чи варто його обрамляти світлодіодною стрічкою.


Підсвічування за допомогою світлодіодної стрічки

Насамперед необхідно купити світлодіодну стрічку або замовити її в інтернет-магазині. Коли світлодіодна стрічка буде у вас на руках, необхідно зняти бічну кришку корпусу системного блоку і визначити для себе, де буде розташовуватися ця стрічка. Ці місця необхідно обробити від пилу та інших забруднень, можна скористатися спиртом і протерти внутрішню частину кришки.
Все про підсвітку для ПК. Підсвічування своїми руками
Тепер необхідно нарізати світлодіодні стрічки. На більшості моделей лінії розрізу вказані через кожні три діода. Наступним кроком буде оголення задній клейкою частини стрічки і накладення їх на зворотний бік кришки. Робота з проводами вимагає окремої вправності, але навіть без неї можна виконати найпростіші операції. Необхідно відміряти і відрізати дроти, а потім припаяти їх до стрічки, саме головне, не переплутати "+" і "-" (зазвичай позитивний дріт чорний/білий, негативний - будь-які інші кольори). Для кращого ефекту можна використовувати гарячий клей, щоб дроти не приводилися в рух.


Світлодіодну стрічку необхідно з'єднати з роз'ємом MOLEX. Потрібно пам'ятати, що в роз'ємі чорний дріт - це "земля", а жовтий - напруга. Після з'єднання з MOLEX потрібно знайти вільну вилку блоку живлення для включення світлодіодної стрічки.
Все про підсвітку для ПК. Підсвічування своїми руками

Підсвічування монітора через Arduino за технологією Ambilight

Фонове підсвічування через Arduino - це дешевий аналог екранів моніторів і телевізорів від Philips c запатентованою технологією Ambilight. Для проекту знадобитися плата Arduino Nano і світлодіодні стрічки. Схема підключення висновків вказана в відеоінструкції, вона задоволена проста навіть для новачка. В схему також буде вбудований фоторезистор, щоб регулювати світло стрічки в залежності від часу доби.
Все про підсвітку для ПК. Підсвічування своїми руками
Для використання світлодіодної стрічки необхідно завантажити і встановити програму Ambibox, а також підтримувати її у фоновому режимі під час експлуатації стрічки.

Популярі новини
Загрузка...