Обитель Ендер, або Як побудувати дракона в "Майнкрафте"?

217 0 Новини високих технологій

Дракон Ендер (в оригіналі Ender dragon, в перекладі – «дракон Краю») – це один з головних босів, що живе в локації "Край". Він має безліч руйнівних умінь: крах блоків, испепеление, ігнорування текстур, проходження крізь стіни. Цей монстр з'являється лише одного разу і повторний спаун вимагає збору необхідних ресурсів. Перед тим як побудувати дракона в "Майнкрафте", необхідно ретельно підготуватися, зібравши якісний комплект зброї та обладунків.

Природне місце існування

Як видно з назви, дракон Краю, спавнится всередині альтернативного світу – "Краю". При попаданні гравця в цю локацію, він відразу може помітити величезного монстра – це і буде той самий дракон. Ендер може з'явитися на будь-якому рівні складності і проходження. Він буде в будь-якому випадку атакувати гравця, виключаючи мирний рівень складності – у цьому випадку дракон Краю буде літати навколо гравця, не намагаючись атакувати. Його складно не помітити – це велика, крилата істота зі світними фіолетовими очима і величезною пащею.


Обитель Ендер, або Як побудувати дракона в "Майнкрафте"?
Вбивство дракона Краю дає 15 тисяч досвіду і велику кількість ресурсів. Гравець отримує яйце дракона, за допомогою якого закликати дракона можна буде повторно.

Як у "Майнкрафте" побудувати дракона Ендер?

Вбивство дракона – це відмінний спосіб зібрати велику кількість ресурсів за короткий час. Більше того, серед лута, який випадає з монстра, існує безліч унікальних предметів. В їх числі знаходиться унікальне зілля "Драконівське дихання".
Обитель Ендер, або Як побудувати дракона в "Майнкрафте"?
Але як побудувати дракона Ендер в "Майнкрафте", якщо з першого не випало яйце? Для цього знадобиться побудувати споруду «Зворотний портал». На кожну з вершин необхідно поставити по одному кристалу Краю (всього 4 шт.). Кристали Краю можна знайти на вершинах обсидіанових веж. Є безліч способів досягти їх: використовувати зілля польоту, прискорення бігу або просто пройти весь данж до кінця, винищивши всіх монстрів локації.

Популярі новини
Загрузка...