"ГТА 5", стрип-клуб "Vanilla Єдиноріг": вся інформація про заклад

238 0 Новини високих технологій

В шедевр ігрової індустрії під назвою "ГТА 5" стрип-клуб присутній тільки один, і з ним пов'язаний ряд обов'язкових активностей для користувача. Він називається «Ванільний Єдиноріг» і є пародією на реально існуюче заклад під назвою «Зелений Носоріг». Всю детальну інформацію про нього можна знайти в статті.

Місії

У грі "ГТА 5" стрип-клуб доступний для відвідування в будь-який час, але після завдання Hang Ten. Зав'язка відбувається в квартирі Флойда, куди приходить Тревор. Його дружина Дебра вирішує вбити ненависного їй чоловіка, який ввалюється в будинок, як до себе. Вона дістає пістолет, а її чоловік - ніж, адже сам планує лінчувати дружину за зраду з якимось Бобом.
"ГТА 5", стрип-клуб "Vanilla Єдиноріг": вся інформація про заклад
Тревору все це не по душі, а тому він особисто вбиває їх обох. Потім він разом з Вейдом робить наліт на стрип-клуб "ГТА 5". Вбивство менеджера призводить до того, що Тревор стає одноосібним власником цього місця. Пізніше в закладі будуть починатися деякі місії. Три головних героя будуть збиратися тут, щоб обговорити деталі завдань Surveying the Score і інших з лінійки пограбувань. Саме тому клубу приділено стільки уваги в проекті.


Ексклюзивні танці

Якщо користувач бажає пройти гру на 100%, то доведеться відвідати стрип-клуб "ГТА 5". Місії не йдуть в залік, адже просто увійти в будівлю недостатньо. Гравець повинен замовити для себе приватний танець. Стриптизерки, які танцюють на жердинах, недоступні для цієї функції.
"ГТА 5", стрип-клуб "Vanilla Єдиноріг": вся інформація про заклад
Якщо ж хтось з них особливо сподобався, то слід дочекатися зміни. Вартість такої послуги - 40 доларів, після оплати головного героя поведуть в кабінку. Біля них стоїть охоронець, а сам танець являє собою якусь міні-гру. Користувач повинен чіпати дівчину, роблячи їй приємно. Якщо довести її задоволення до максимальної позначки, то вона попросить забрати її біля заднього входу в будівлю. Після цього вона вкаже шлях до свого будинку, де намічається більш близький тілесний контакт. Заважати задовольнити дівчину під час танцю буде охоронець. Якщо він помітить торкання головного героя, тоді йому дадуть попередження. Після трьох таких повідомлень персонажа викинуть за двері закладу. Коли клубом стане керувати Тревор, це обмеження буде знято, а гроші за вхід з Майкла і Франкліна перестануть брати. За випивку та розваги їм доведеться платити, на відміну від власника стрип-клубу "ГТА 5".


Інша інформація

У гравців часто виникають труднощі з пошуком місця в Лос-Сантосі. Щоб не плутатися, де стрип-клуб "ГТА 5" знаходиться, слід запам'ятати в якості орієнтира перший будинок Франкліна. Від нього дистанція до закладу мінімальна.
"ГТА 5", стрип-клуб "Vanilla Єдиноріг": вся інформація про заклад
Гравець може спробувати завоювати симпатію відразу декількох танцівниць і довести їх до максимального рівня. Якщо це вдасться зробити, то наступного разу в кабінку можна запросити відразу двох дівчат для приватного танцю. Видовище запам'ятовується на довгий час. Коли гравець забирає біля заднього входу дівчину, то слід акуратно їхати по дорозі. При зіткненнях танцівниця може різко втратити симпатію і бажання вести додому такого всього халтурного водія. Після приїзду не слід розраховувати на особливе одкровення, хоч рейтинг гри має позначення «для дорослих». Користувачам покажуть, як завешиваются вікна в кімнаті, а далі включиться відповідна звукова доріжка.

Популярі новини
Загрузка...