Моди в грі: як створити пилу в "Майнкрафте"

149 0 Новини високих технологій

Багатьом користувачам, які вже тривалий час грають в "Майнкрафт", могло набриднути одноманітне виживання, особливо якщо вони вивчили всі особливості і можливості повністю. У такому випадку доводиться шукати способи урізноманітнити проходження. Прочитавши дану статтю, користувачі дізнаються, що таке моди, зокрема, пила в "Майнкрафте", як їх встановити і використовувати.

Що таке мод

Моди в грі: як створити пилу в "Майнкрафте"
Модом називається додаток, завантажуваний окремо. У нього також є і друга назва – аддон. У моди входять різні оновлення, зроблені фанатами певної гри. У "Майнкрафте" моди дозволяють користувачам значно різноманітити ігровий процес. В інтернеті є безліч різних сайтів з більш ніж ста модами, які може завантажити та встановити будь-який користувач.


За допомогою модів у грі можуть з'явиться предмети, які самі розробники вирішили не додавати. Це можуть бути блоки, зброю, руди, вороги, незвичайні, швидко будують інструменти або ресурси. Для останніх є окрема тема, звана ресурспаки.

Мод "Пила"

Моди в грі: як створити пилу в "Майнкрафте"
Мод "Пила" в "Майнкрафте" повертає користувачів у часи великої популярності однойменного фільму. З його допомогою користувачі зможуть відчути те непередаване відчуття страху, яке вони могли бачити на екранах своїх пристроїв під час перегляду. В даний мод входить кілька доповнень. В їх числі сам антагоніст з фільму, його велосипед, на якому можна навіть покататися, різну зброю, спеціальні декоративні блоки, а також текстури головних персонажів.


Для повного занурення на час використання мода "Пила" рекомендується відключити інші доповнення, щоб вони не заважали грі. Також хорошим варіантом буде завантажити карту, виконану по фільму. Багато гравців, захоплені якоюсь кінокартиною, скачують "Майнкрафт" тільки для того, щоб відтворити будівлю, де розвивається весь сюжет, а потім вивантажують споруди в мережу, щоб їх могли встановити та оцінити інші користувачі.

Як встановити мод

Моди в грі: як створити пилу в "Майнкрафте"
Мод "Пила" для "Майнкрафта" встановлюється так само, як і інші доповнення. Насамперед необхідно вбити в пошуковий рядок потрібний мод або зайти на сайт з доповненнями і пошукати там. Після знаходження необхідної аддона необхідно завантажити його на комп'ютер. Після завантаження його необхідно розархівувати, так як найчастіше моди викачуються в архівах. Тепер в системному розділі жорсткого диска потрібно знайти папку з грою. Вона може бути прихована, що виправляється за допомогою кнопки показу прихованих папок. Папці з модом необхідно перемістити в однойменну папку mods і запустити гру.

Популярі новини
Загрузка...