Як побудувати ТНТ-гармату в "Майнкрафте": види та властивості

140 0 Новини високих технологій

Гармата в "Майнкрафте" являє собою просту конструкцію, що складається з твердих блоків, що запускає механізм та динамітні блоку. Вона завдає хороший шкоди і може вбити супротивника з одного удару, знищивши при цьому облогові механізми ворога. Знаряддя має малу мобільність і не представляє небезпеки для ворогів з високою маневреністю. Гармата часто використовується при грі в многопользовательском режимі і на PVP-серверах.

Як побудувати ТНТ-гармату в "Майнкрафте"?

Як побудувати ТНТ-гармату в "Майнкрафте": види та властивості
При створенні цього пристрою можуть брати участь будь-які тверді блоки: камінь, дошки, трав'яні брикети або алмазні блоки. На потужність удару це ніяк не впливає. У цьому випадку не варто використовувати алмази, так як вони дуже цінні і не виправдовують витрат. Ідеальним варіантом буде використовувати блоки Каменю Краю або обсидіан Пекла. Також можна застосувати блоки, що мають підвищену стійкість і взрывоустойчивость. При питанні про те, як побудувати ТНТ-гармату в "Майнкрафте", варто керуватися параметрами фортеці та доступності. Саме тому більшість гармат складається з каменів, каміння і пов'язаних з ними матеріалів.


Перед тим як зробити ТНТ-гармату, необхідно побудувати платформу. Вона повинна мати форму траншеї і довжину від 8 блоків. З одного боку прикріплюються дроти і важіль (кнопка), що запускає механізм. З іншого – кілька червоних смолоскипів і утримувач. Важливо встановити максимальну затримку, інакше снаряд не зможе далеко відлетіти і вибухне в повітрі. Після цих дій можна запускати ТНТ-гармату.

Крута ТНТ-гармата: як зробити?

Як побудувати ТНТ-гармату в "Майнкрафте": види та властивості
У "Майнкрафте" передбачено створення більш складних механізмів. Звичайне облогове знаряддя можна перетворити на машину смерті, яка запускає відразу кілька снарядів. В цьому випадку процес створення буде значно ускладнений, хоча ефективність також буде збільшена. Для підвищення швидкості пострілу необхідно налаштувати автоматичну перезарядку. Це пов'язано з тим, що гравець фізично не може відновити подачу ТНТ швидше механізму. Вирішити цю проблему може поршень або роздавальник:


 • Поршнева установка буде автоматично виштовхувати динаміт з складу вибухівки, забезпечуючи високу скорострільність і дальність польоту снаряда. Для цього потрібно додати виштовхуючі блоки: піщаник або блок звичайній землі. У цьому випадку не має значення міцність і взрывоустойчивость матеріалу. За допомогою цієї системи можна одночасно надіслати до 12 одиниць снарядів, що забезпечить успіх при захисті або знищенні ворожої фортеці.
 • Використання роздавальника менш ефективно, але не настільки затратним, як покупка дорогого поршня. Перед тим як побудувати гармату в "Майнкрафте", використовуючи роздавальник, необхідно запастися відром води і збільшити стійкість платформи. Всередину траншеї необхідно залити воду, з-за чого блоки динаміту будуть самі вирушати в ствол зброї. Ефективність забезпечується тим, що перезарядку між пострілами можна довести до 08 секунди. Для цього виду гармати необхідно запастися великою кількістю витратних матеріалів і снарядів.
 • "Гармата хаосу"

  Як побудувати ТНТ-гармату в "Майнкрафте" з найвищою руйнівною міццю? Скористатися винаходом відомого майнкрафтера EthosLab. Технологія відрізняється простотою і руйнівним. Єдиний мінус полягає в тому, що вона одноразова. Для її створення необхідно замінити блоки траншеї на динамітні. Після запуску почнеться процес знищення: всі, включаючи саму установку, буде знищено на відстані до 1000 блоків.

  Далекобійні знаряддя

  Як побудувати ТНТ-гармату в "Майнкрафте": види та властивості
  Ідеальний варіант для боїв, в яких ворог знаходиться на відстані більше 100 блоків. Дозволяє запустити динаміт на відстань, що перевищує огляд гравця. Для створення такої гармати необхідно створити багаторівневу споруду в кілька поверхів. Чим вище побудована башта, тим більшу відстань пролетить снаряд. Система побудови така ж, як і у звичайної гармати, але вимагається наявності сходи для запуску всієї установки.

  Популярі новини
  Загрузка...