The Binding of Isaac: чіти, сюжет, геймплей

105 0 Новини високих технологій

The binding of Isaac (в перекладі "Жертвоприношення Айзека") – це комп'ютерний інді-платформер, розроблений в 2011 році Едмундом Макмилленом. Суть гри полягає в управлінні 6-річною дитиною, Айзеком. Персонаж подорожує по різних локаціях: Підвал, Печери, Затоплені Могили, доходить до самого Пекла. На шляху йому зустрічається безліч труднощів і ворогів, головний з яких – його власна мати.

Геймплей

The Binding of Isaac: чіти, сюжет, геймплей
Гра розроблена в жанрі двомірного РПГ з найцікавішими елементами прокачування. За основу геймплея було взято класичний концепт Roguelike – всі рівні генеруються випадково. Складно сказати, скільки всього може бути комбінацій при проходженні, але їх число може доходити до декількох мільйонів (якщо не більше). В The binding of Isaac існує три види матеріалів: бомби, ключі і монети. Гра сильно нагадує "Легенду про Зельде", так як система прокачування і проходження вкрай схожі.


При проходженні гравцеві можуть випасти карти Таро або пігулки. Вони можуть давати різні ефекти, як корисні, так і негативні дебафы. Про те, який ефект дасть пігулка, невідомо до тих пір, поки персонаж не з'їсть її.

Сюжет

Історія про Айзеке бере свій початок від однієї біблійної притчі. Дитина живе зі своєю мамою в маленькому будиночку на височини. Він займається всім тим, чим займаються звичайні діти – грає з іграшками, гуляє з друзями. Веселе дитинство закінчується, коли його власна мати збирається його вбити.

Чіти до The binding of Isaac

The Binding of Isaac: чіти, сюжет, геймплей
У грі існує можливість значно урізноманітнити геймплей. Для цього найчастіше використовують сіди – спеціальні коди, записувані перед початком гри. В меню введення чіт-кодів можна зайти на екрані вибору персонажів. Для цього потрібно ввести клавішу TAB. Варто відзначити, що при використанні цих кодів прогрес гравця не буде зарахований. Найцікавіші чити The binding of Isaac представлені нижче:


  • BRVN SNKE – персонаж відкладає купи при русі. Ця модифікація може здатися марною, але при знищенні цих куп, Айзек буде отримувати безліч пікапів і сердець.
  • ALM1 GHTY – абсолютна невразливість. Відмінний спосіб подивитися всі можливі кінцівки. При такому проходження прогрес не буде зарахований. Єдине, що може вбити персонажа, – предмет "План".
  • BLCK CNDL – забезпечує імунітет до всіх прокляттям Айзека. Відмінний спосіб позбутися від неприємних ефектів "Невідомості" і "Лабіринту".
  • 1CES KATE – нескінченне ковзання. Всі персонажі, які пересуваються по підлозі, починають ковзати. Модифікація робить гру складніше, але може урізноманітнити проходження.
  • CAM0 K1DD – персонаж стає невидимим. Не працює в модифікації читів he binding of Isaac: Afterbirth.
  • Популярі новини
    Загрузка...