Кейген "Алавар" або офіційний ключ - що краще для активації?

211 0 Новини високих технологій

Компанія Alawar славиться своїми казуальними іграми на будь-який смак і вік. Тут і аркади і стратегії, і три в ряд, і симулятори. Однак у всьому цьому різноманітті є дуже великий мінус – всі ігри мають обмежений пробний період. А саме 30 хвилин, після чого гра блокується і потрібно придбати ключ. Проте умільці вже давно знайшли обхід цього ліміту.

Ігри Alawar – для всієї родини

Звичайно, конкурувати в повній мірі з повномасштабними іграми за типом Counter Strike або Heroes of Might & Magic компанія не може, та це їй і не треба. Випускаючи так звані міні-ігри, компанія дає можливість придбати ключі Alawar, надають чимало годин приємного проводження часу.


Кейген "Алавар" або офіційний ключ - що краще для активації?
Чого тільки варта гра «Весела Ферма», стратегія-симулятор, розділена на декілька глобальних частин! Багато мільйонів ігроманів по всьому світу з захватом насолоджувалися цією грою, не зупиняючись ні перед покупкою ключа до гри, ні перед іншими методами її активації.

Основні способи активації ігор Alawar

Звичайно, якщо є бажання і фінансові можливості, то кейген "Алавар" і не потрібен. Достатньо заплатити або з телефону, або з електронного гаманця та отримати повний доступ до улюбленої гри. Але от біда – прекрасних ігор «Алавар» випускає дуже багато, і на все просто не вистачить ніяких грошей. І все ж придбання офіційного ключа на сьогоднішній день - найбільш безпечний варіант. Тому як варіант безкоштовної активації на перший погляд виглядає привабливо, тим більше що кейген Alawar абсолютно безкоштовний і доступний для скачування в мережі Інтернет. Інша справа, що така процедура, м'яко кажучи, порушує права компанії Alawar, та й взагалі незаконна.


Інструкція по активації ігор від Alawar

Отже, варіацій ігор від даної компанії є кілька, вони працюють по-різному, але результат однаковий – отримання доступу до нескінченного часу гри. Спосіб №1 увазі під собою відправку СМС-повідомлення. Потрібно надіслати повідомлення з мобільного телефону з вказаним кодом (код з'являється при запуску гри). Ті, хто думає, що для злому нових ігор підійде і безкоштовний кейген "Алавар" - помиляються. Система захисту ігор як раз від таких випадків добре працює і блокує подібні спроби.
Кейген "Алавар" або офіційний ключ - що краще для активації?
Спосіб №2 досить простий, хоча і вимагає витрат часу і зусиль. На офіційному сайті "Алавар", а також на сайтах-партнерах проводяться регулярні акції, результатом яких є отримання користувачами універсальних ключів. З ними можна активувати одну гру на вибір. Як стає зрозумілим з вищевказаного, шлях офіційної активації легкий. А ось у бажаючих використовувати піратський ключ далеко не все так безхмарно. Наприклад, антивірусна програма, встановлена на ПК, вмить визначає кейген "Алавар" як потенційно небезпечний софт і блокує його. Тому перед роботою з активатором необхідно відключати антивірусне ПО. І, звичайно, при використанні такої програми користувачеві загрожує кримінальна відповідальність за порушення прав компанії-виробника. Тому використання сторонніх активаторів - справа досить делікатна і небезпечне.
Ще один важливий момент: будь-кейген буде працювати тільки з тією грою, де ще залишилися демо-хвилини. Після цього активувати гру буде фактично неможливо. При купівлі ліцензійного ключа активувати гру можна в будь-який момент.

Додатковий спосіб активації ігор Alawar

Є ще один спосіб, як можна легко активувати улюблені ігри від Alawar, хоча працює він в основному зі старими іграшками. Але відразу варто попередити, що його рекомендується використовувати тільки тим користувачам, які добре володіють комп'ютером. Отже, спеціальний кейген "Алавар" не потрібно, так як робота буде вестися безпосередньо з реєстром операційної системи. Для того щоб відкрити реєстр потрібно натиснути на клавіатурі комбінацію Win+R, і у вікні ввести команду Regedit. І за допомогою пошуку знайти каталог Alawar, а в ньому потрібну гру. Її назва в реєстрі визначається з останніх чотирьох цифр, які потрібні для офіційної активації гри.
Кейген "Алавар" або офіційний ключ - що краще для активації?
Можна, звичайно, сказати, що такий злом ігор Alawar порушує права компанії, але є невелика обмовка - ніякий сторонній софт при цьому не використовується. І все-таки варто повторитися, що на нові ігри такий спосіб активації вже не діє, та й взагалі з реєстром грати дуже небезпечно, так як може крашнуться операційна система. Краще всього використовувати безпечний спосіб з ліцензійним ключем. А безпечний тому, що, завантажуючи файл з кейгеном з невідомого джерела, завжди є ймовірність підхопити вірус.

Популярі новини
Загрузка...