Geforce 7025 nforce 630a: характеристики, фото і відгуки

379 0 Новини високих технологій

Інтегровані графічні процесори, розташовані на материнській платі, давно вже застаріли. У даний момент вбудована відеокарта може знаходитися безпосередньо в чіпі процесора, не займаючи місця на загальній платі. Нижче описана модель Geforce 7025 nforce 630a, характеристики і відгуки якій будуть розглянуті далі.

Підтримувані процесори

Материнська плата, на якій знаходиться материнська плата, може підтримувати тільки процесори Сокет АМ2 :
 • Athlon 64 X2 є першим у своєму роді процесором з двома ядрами, створеним для настільних комп'ютерів. Цей процесор був розроблений і випущений у продаж у 2005 році.
 • Athlon 64 володів підтримкою оперативної пам'яті формату DDR290-нанометровим технологічним процесом і двоканальним контролером пам'яті.
 • Sempron - це прямий конкурент компанії Intel, яка в свій час була процесори на базі Celeron. Творці цього процесора натякали, що його завдання - це повсякденна робота з простими додатками. Випущений в продаж в 2004 році.
 • Geforce 7025 nforce 630a: характеристики, фото і відгуки

  Geforce 7025 nforce 630a: характеристики

  Чіп даного графічного процесора носить кодову назву С68 і він був випущений в 2007 році. Найменування пристрою PCI ідентифікується як 053Е. При роботі з тривимірними функціями графічне ядро підтримує частоту до 425 мегагерц. 90-нанометровий технологічний процесор. Має два конвеєра рендеринга і один блок обробки текстур. За один підхід можна накласти лише дві текстури. Відеокарта Geforce 7025 nforce 630a, характеристики якої включають наявність апаратного блоку TnL, має два блоки точкових шейдерів. Вершинні шейдери тут представлені в кількості однієї штуки.


  Підтримуваний формат пам'яті UMA може обробляти до 106 мільйонів блоків геометрії. Пікселі фільтруються зі швидкістю 425 пікселів в секунду, а текстели заповнюються зі швидкістю до 850 мільйонів текстелей в секунду. Характеристики Geforce 7025 nforce 630a вказують на кількість підтримуваної пам'яті, яка становить максимум 256 мегабайт. Також є можливість стиснення інформації і швидкого очищення z-буфера. Підтримка інтерфейсу шини НТ і точкових шейдерів версії 3.0. Є підтримка алгоритмів накладення текстур і наявність тривимірних текстур.
  Geforce 7025 nforce 630a: характеристики, фото і відгуки
  Також є підтримка абсолютної згладжування, яка оновлена до версії MSAA. Особливість даного чіпсету в тому, що він асинхронний, а значить, здатний на роботу з обчислювальними завданнями. Підтримує PCI-Ex версії 1.0 а, де інтерфейс слота 1 -16х, а інші три слота - 1х.


  Характеристики Geforce 7025 nforce 630a підтримують DirectX дев'ятої серії та третю версію Моделей Тіней. Відеозображення масштабується в базовому форматі 2х2. Максимальна кількість підтримуваних приводів SATA - 4 а PATA - 2 штуки. Швидкість роботи приводу SATA дорівнює 3 гигабитам в секунду. Ось такі характеристики відеокарти Geforce 7025 nforce 630a. Фото чіпа представлено вище.

  Материнські плати з інтегрованою відеокартою

  Багато фірм, отримавши в свої руки базове обладнання, додають свої поліпшення і модифікації у вихідний матеріал, щоб користувач зміг отримати максимально функціональний пристрій з гідним якістю роботи. Характеристики Geforce 7025 nforce 630a тісно пов'язані з показниками оперативної пам'яті. Справа в тому, що інтегровані карти сильно обмежені в можливостях, тому відсутні показники вони заповнюють за допомогою оперативної пам'яті.
  Geforce 7025 nforce 630a: характеристики, фото і відгуки
  Наприклад, в моделі ASRock N68-S3 вирішили замінити сокет АМ2 на третю версію, що дозволить використовувати процесори нового покоління з найкращою продуктивністю. Материнська плата має два слота пам'яті, що відповідає двоканальному потоку. Частота пам'яті варіюється від 800 до 1600 мегагерц. Підтримує до 8 гігабайт оперативної пам'яті. Наступна модель від того ж виробника носить маркування N68-GS4 де також використовується сокет АМ3+. Пам'ять підтримується у форматі DDR3 а кількість слотів - 2 штуки. Максимальний підтримуваний об'єм оперативної пам'яті - 16 гігабайт. Ще один виробник, який інтегрував даний графічний процесор Geforce 7025 nforce 630a - це Gigabyte. Тут підтримуються процеси AMD Athlon і Sempron. Оперативна пам'ять з інтерфейсом DDR2 має частоту 800 мегагерц.
  Geforce 7025 nforce 630a: характеристики, фото і відгуки

  Відгуки користувачів

  Більшість власників відеокарт Geforce 7025 nforce 630a відгуки про даному графічному процесорі залишають середні і вважають відеокарту запасним варіантом. Тобто грати на ній у будь-якому випадку не вийде, а от запускати нескладні програми або офісні програми - це робота для неї. Деякі вважають, що будь-яка дискретна відеокарта буде ідеальною заміною вбудованої. Основна кількість користувачів схиляються до думки, що роль інтегрованих карт - це виведення зображення на екран, поки встановлюються драйвера для дискретної карти.

  Популярі новини
  Загрузка...