Як додавати свою музику в "Сімс 3": інструкція

185 0 Новини високих технологій

"Сімс 3" - популярний симулятор людського життя на екрані комп'ютера. Гравці можуть створювати персонажів, подібних собі, цілі родини, ростити дітей, влаштовуватися на роботу і так далі. Загалом, у цій грі є все, що присутнє в звичайному житті. Звичайно, подібний симулятор вимагає багато часу від гравця, з-за чого стандартний саундтрек може швидко набриднути. Також в "Сімс 3" є можливість прослуховування музики ігровими персонажами. У даній статті ви дізнаєтеся, як додавати свою музику в "Сімс 3". Примусьте симов слухати ваші улюблені треки!

Як додавати свою музику в "Сімс 3": інструкція

Вимоги для файлів

Перш ніж завантажувати музичні композиції в папку з грою, вам необхідно підготувати плейлист з певними вимогами. По-перше, вам необхідно перевірити формат файлів. Гра здатна розпізнавати тільки формат MP3. При цьому якість всіх треків не повинна перевищувати 320 Кб/с. Скопіюйте всі файли в один каталог і приступайте до подальших дій, після яких ви зможете додавати свою музику в "Сімс 3".


Куди копіювати файли?

Для початку вам необхідно відкрити папку My Documents (або "Мої документи" в російській версії операційної системи). Даний каталог присутня у всіх версіях ОС Windows. Якщо на вашому комп'ютері встановлена гра The Sims 3 то в папці з документами автоматично має з'явитися розділ з назвою компанії розробників - Electronic Arts. Відкрийте її. У цій папці знайдіть The Sims 3. Якщо у вас встановлена тільки одна офіційна гра від EA, то тут буде всього лише одна директорія. Відкривши цю папку, перейдіть в Custom Music. За замовчуванням тут не буде ніяких файлів. Тепер перейдіть у вікно, де знаходиться ваш плейлист, і виділіть усі позиції. Потім скопіюйте всі треки за допомогою контекстного меню або сполучення клавіш Ctrl+C. Перейдіть в провідник з папкою Custom Music і вставити список пісень гарячими клавішами Ctrl+V. Таким способом можна встановити свою музику в "Сімс 3". Залишилося навчитися її запускати.


Як додавати свою музику в "Сімс 3": інструкція

Як включати?

Варто нагадати, що таким методом ви встановлюєте пісні для ігрового використання. Наприклад, ваші персонажі можуть включати плеєр, магнітофон і вибирати окрему станцію, на якій будуть програватися вибрані композиції. Це може урізноманітнити геймплей і сильно повеселити гравця. Після того, як ви навчилися додавати свою музику в "Сімс 3", вам потрібно купити програвач або піти на вечірку, на якій є джерело музики. До речі, знайти таке джерело не є проблемою. Тепер вам потрібно клікнути по колонці або програвача і серед варіантів в колесі вибору знайти Custom Music. Після цього всередині гри почнеться відтворення треків з папки. На жаль, пісні постійно звучать в одному і тому ж порядку, поетом можуть швидко набриднути. Якщо ви вирішите додавати свою музику в "Сімс 3", то будьте готові до того, що не в кожній версії гри подібна функція буде працювати. Краще всього користуватися офіційною ліцензією. Також працездатність залежить від кількості і якості модифікацій, які ви встановите в цю гру.
Як додавати свою музику в "Сімс 3": інструкція
Тепер ви знаєте, як додавати і прослуховувати свою музику в "Сімс 3". Вона буде відтворюватися при включенні користувача радіостанції до тих пір, як ви не видалите файли з папки Custom Music.

Популярі новини
Загрузка...