Як побудувати другий поверх в "Сімс Фріплей": інструкція

361 0 Новини високих технологій

The Sims FreePlay - мобільна гра від компанії Electronic Arts в жанрі симуляції життя. Це найкраща гра для створення персонажів і споруди будівель, але перенесена на смартфони і планшети. Основний геймплей в цій частині залишився звичним - редагування героїв, створення сім'ї, вивчення професій і навичок, спілкування з віртуальними друзями і, звичайно ж, будівництво. За зведенням житлових будинків і облаштуванням інтер'єрів гравці проводять мало не більше часу, ніж за основним геймплеєм. Далі ви дізнаєтеся, як побудувати другий поверх в "Сімс Фріплей". Оскільки деякі аспекти повноцінної і мобільного іграх відрізняються, це необхідно знати перед початком будівництва.

Як побудувати другий поверх в "Сімс Фріплей": інструкція

Дотримання умов

Якщо у версії гри для комп'ютерів (у будь-якій з частин) ви відразу ж отримували доступ до всіх можливостей будівництва та оздоблення, то побудувати другий поверх в "Сімс Фріплей" можна не з самого початку гри. Для отримання доступу вам потрібно виконати кілька умов.


Рівень

Перша умова - це досягнення 15 рівня гравця. В даному симуляторі всі можливості і опції відкриваються поступово, тому вам доведеться терпляче прокачати рівень, щоб розблокувати багатоповерхові споруди.

Квест

Друга обов'язкова умова - це проходження спеціального квесту. Виконати завдання ви зможете тільки після виконання першої умови. Після того як ви отримаєте 15 рівень, при вході в гру, ви побачите повідомлення про те, що у вас з'явилося нове завдання під назвою "Багатоповерховий ремонт". Для успішного завершення місії вам знадобиться не менше 1 мільйона віртуальних грошей, тому рекомендуємо заздалегідь подбати про це. Якщо вам не хочеться витрачати час на фарм коштів, спробуйте завантажити зламану версію гри The Sims і відразу отримайте всі бонуси і можливості. Однак у такому разі ви не зможете грати по мережі, а також втратите частину цікавого геймплея.
Як побудувати другий поверх в "Сімс Фріплей": інструкція

Як побудувати другий поверх в "Сімс Фріплей" на "Андроїд"?

Після того як ви успішно завершите завдання, в меню з будівництвом з'являться нові пункти. Для того щоб почати зведення другого рівня будинку, вам необхідно зайти у вкладку "Будинок". Тут вирушайте в підрозділ "Кімнати" та "Драбина". У кожній з них знаходиться потрібний розділ під назвою "Другий поверх", який з'явився після виконання всіх умов. Досить почати розміщення приміщень та сходів, після чого вони з'являться на другому рівні. Для кожного рівня будівлі доступні однакові інструменти і можливості з облаштування - в цьому плані гра дає повну свободу для втілення ідей гравця і польоту фантазії.

Популярі новини
Загрузка...