Як запустити лаунчер «Сімс-3» під час виниклої помилку?

258 0 Новини високих технологій

Самий страшний сон для фаната «Сімс-3», - в один момент втратити можливості пограти в симулятор з-за незрозумілої помилки. Якщо для вас цей сон виявився реальністю, і з якоїсь причини лаунчер заважає насолодитися унікальним геймплеєм, дана стаття допоможе вам усунути цю перешкоду на шляху до заповітного «Сімс-3». Лаунчер не запускається? Давайте розберемося.

Як вирішити проблему

Не відкривається лаунчер «Сімс-3»? Можливо, всьому виною Norton Antivirus, який раптово став розпізнавати оновлення 132 як malware, тому міг помістити файл гри на карантин. Вирішити це можна розміщенням лаунчер «Сімс-3» в винятки для даного антивіруса.
Як запустити лаунчер «Сімс-3» під час виниклої помилку?

Другий спосіб запустити лаунчер

Запуск гри неможливий, так як неробочі або пошкоджені файли перешкоджають цьому. Спробуйте скинути налаштування гри і перезавантажити її. Якщо не допоможе, спробуйте піти на крайні заходи і завантажити лаунчер та інші файли заново.


Із-за чого може не запускатися лаунчер?

Під час завантаження гри вискакує напис "Sims3launcher - виявлена помилка. Додаток буде закрито". На це є кілька причин:
 • по-перше, помилку могло викликати некоректне оновлення програми, яке, ймовірно, обнулив версію встановленої гри;
 • по-друге, обнулення могло виникнути при оновленні програми певними виправленнями.
 • Як запустити лаунчер «Сімс-3» під час виниклої помилку?
  Щоб виправити цю неполадку, вам необхідно відкрити «Сімс», не використовуючи Sims3Launcher.exe, а завдяки файлу TS3W.exe. Також можливо, що помилка, викликана поганою ОС, тому спробуйте заново встановити операційну систему.

  Ще одна проблема

  Лаунчер «Сімс-3» вилітає і з'являється попередження про те, що програма припинила свою роботу і буде закрита. Цей випадок зустрічається набагато частіше за інших. Дана ситуація може статися завдяки небажаного бонусного контенту, хоча найчастіше помилку викликали некоректно встановлені або баганые додаткові матеріали, тому рекомендуємо з нагоди оновлювати Origin. Бажано запускати цю програму від імені Адміністратора».


  Для того щоб вирішити дилему з запуском, вам необхідно перейменувати або змінити розташування теки Library (знайти її можна в «Моїх документах», в папці Electronic Arts). На щастя, даний спосіб не позбавляє вас прогресу в грі, ви просто ввести дані з бібліотеки в інше місце. Увімкніть launcher і спробуйте переглянути завантаження і встановлені матеріали. Якщо все пройшло успішно і попередження про помилку не з'являлися, то всьому провиною були некоректно встановлені файли будинків або сімейств. Далі вам потрібно перевстановити потрібні вдома, бажано по черзі, перед цим використавши CUSTARD Sims3Pack Cleaner для перевірки файлів. Обов'язково у назвах файлів повинні бути не тільки цифри і букви латинського алфавіту. У разі помилки при запуску перемістіть папку під назвою SavedSims, після чого продовжуйте перевірку. Потім перемістіть дані з папки DCCache. Перевстановіть додаткові матеріали, якщо після спустошення лаунчер «Сімс-3» перестав вилітати. Якщо від даного способу мало користі, перейменуйте папку The Sims 3 щоб створилася нова ідентична папка, потім знову запустіть лаунчер і випробуйте його на справність.
  Як запустити лаунчер «Сімс-3» під час виниклої помилку?
  Якщо з ним більше немає проблем, перетягніть файли зі старої папки з грою в створену і час від часу перевіряйте працездатність лаунчер. Ввімкніть S3LauncherW.exe, який знаходиться в папці Bin, в винятки для Data Execution Prevention. За необхідності запускайте «Сімс» не з допомогою лаунчер, а користуючись TS3W.exe. Не завадять правильній роботі та альтернативні шляхи для завантаження додаткового контента.

  Підсумок

  Після всього вищесказаного можна сказати, що в разі непередбачених помилок не варто панікувати і впадати в депресію, як виявилося, вирішити всі проблеми з грою можна буквально за двадцять хвилин. Сподіваємося, що дані способи допомогли вам усунути неполадки, після довгоочікуваної перемоги з'являється чудовий привід відзначити цю подію в грі. Але саме головне - знати міру!

  Популярі новини
  Загрузка...