Як ставити префікс "Майнкрафте"?

548 0 Новини високих технологій

Префікси - це спеціальні приставки перед никнеймами гравців, які дозволяють класифікувати персонажів і розібратися в них у великому скупченні людей в чаті. Дана фішка дозволяє виділяти адміністраторів, VIP-гравців, модераторів. Також префікс "Майнкрафте" дозволяє вказати переможця конкурсу, нагорода відміткою видатного гравця і так далі. Обмежень щодо використання цієї можливості немає.

Як ставити префікс "Майнкрафте"?

Як користуватися?

Багато з тих, хто вже давно грає в Minecraft, в курсі, як прописувати префікс до нікнеймів. На деяких серверах дана можливість доступна тільки адмінам або модерам, а в деяких місцях ви можете встановлювати приписку самостійно. В обох випадках вам знадобиться спеціальний плагін, який потрібно встановлювати окремо. Варто сказати, що він знадобиться для будь-якого сервера, щоб ви могли управляти їм повною мірою. Один з таких плагінів називається Chat Prefixer. Його ви можете скачати безкоштовно в інтернеті. Всі префікси в "Майнкрафте" відображаються не тільки в текстовому чаті, але і біля нікнейму над головою персонажа. Виділення кольором дозволить легко розпізнати того чи іншого важливого гравця в натовпі інших.


Як ставити префікс?

Тепер розберемося, як же встановлювати самі приставки перед нікнеймом. Для цього необхідно вивчити основні команди, які будуть потрібні адміну в будь-якому випадку. До них відносяться:
 • /prefix list - за допомогою цієї команди ви відкриваєте коди кольорів;
 • /prefix - цією командою можна поміняти свою приставку;
 • /prefix[]nickname - зміна префікса будь-якому іншому гравцеві;
 • /prefix -r nickname - видалення приставки у будь-якого гравця.
 • Тепер розглянемо структуру написання кожної команди. Наприклад, зробимо приставку[Admin]червоного кольору перед своїм ніком. Для цього скористайтеся підказкою з усіма префіксами квітів в "Майнкрафте", команда якої представлена вище. Після цього необхідно відкрити консоль і ввести /prefix &cAdmin. В даній команді значення &c відповідає за червоний колір, а після цього йде слово, яке необхідно пофарбувати.
  Як ставити префікс "Майнкрафте"?

  Можливості

  У такого плагіна є й інші можливості. Наприклад, ви можете фарбувати префікс не тільки в один колір, але і вибирати відтінок для кожної букви, виділяти курсивом, підкреслювати, робити жирними слова і так далі. Для кожного з перерахованих дій існує окрема команда. Для застосування необхідно також додавати знак & разом з однією конкретною буквою. В залежності від того, який саме плагін ви встановили, ідентифікатори букв, кольорів і стилів можуть змінюватися. Ознайомтеся з інструкцією, яка буде додана до програми.

  Популярі новини
  Загрузка...