Як у "Майнкрафте" телефон: можливі варіанти

262 0 Новини високих технологій

У комп'ютерній грі "Майнкрафт" весь геймплей зав'язаний на створення будь-яких предметів з компонентів і підручних засобів. Гравець може зробити буквально все: від банальної кирки до космічної ракети. Однак залишається категорія предметів, які не можна скрафтить з-за обмежень гри чи можна створити тільки за допомогою сторонніх модифікацій. У даній статті ви дізнаєтеся, як в "Майнкрафте" зробити телефон і чи це можливо?

Як у "Майнкрафте" телефон: можливі варіанти

Робимо мобільний телефон без модів

Мобільні пристрої і будь-яка подібна техніка належать до тієї категорії предметів, які не можна скрафтить звичним шляхом. Тобто у вас не вийде покласти певної набір компонентів за рецептом в комірки і натисканням на кнопку отримати готовий телефон.


Однак в інтернеті є багато інструкцій, з допомогою яких можна зробити телефон "Майнкрафте" без модів. Звичайно, він не буде виконувати свої прямі функції, це лише імітація мобільного девайса. Наприклад, ви можете викласти з різнокольорових кубів корпус телефону і розташувати на ньому клавіші для набору номера. З допомогою прозорих або різнокольорових кубів нескладно виконати імітацію повноцінного екрану. А певні механізми навіть дозволяють створити сигнал, який буде відтворюватися при дзвінку. Однак такий пристрій не вийде забрати з собою або "покопатися" в меню і функції.
Як у "Майнкрафте" телефон: можливі варіанти

Робимо телефон з модами

У таких ситуаціях на допомогу гравцям приходять модифікації, яких дуже багато для Minecraft. Суть подібних доповнень полягає в тому, що за допомогою комбінації певних ресурсів ви можете створити новий предмет, якого раніше не було в грі. Якщо врахувати, що подібні модифікації доступні тільки для одиночної гри, ви завжди можете ввести команди на отримання потрібних компонентів та скрафтить предмет. Наприклад, деякі модифікації дозволяють отримати пристрої, дуже схожі на сучасні моделі смартфонів Apple або Samsung. Деякі з них можуть похвалитися функціоналом: отримання предметів натисканням кнопки, зміна часу доби і так далі. З допомогою таких модифікацій ви зможете зробити телефон "Майнкрафте". Правда, здійснювати дзвінки і писати СМС-повідомлення іншим гравцям не дозволяє ще ні одна модифікація.

Популярі новини
Загрузка...