Помилка 734 VPN-підключення: як виправити її найпростішими методами?

102 0 Новини високих технологій

Збої VPN-з'єднання, яке передбачає використання в якості маршрутизатора модемів різних операторів зв'язку, можна зустріти досить часто. Однією з найпоширеніших є помилка 734. Багато користувачів, намагаючись вирішити проблему, іноді навіть не знають, з якого боку підійти до вирішення ситуації. Адже за великим рахунком усувається вона досить просто, для чого можна застосувати кілька методів, запропонованих у матеріалі нижче.

Що означає поява помилки VPN 734?

Перш ніж робити які-небудь дії по виправленню ситуації, що виникла, давайте коротко зупинимось на те, з яких причин виникає такий збій. У повідомленні про помилку підключення 734 чітко зазначено, що з якоїсь причини був перерваний протокол управління зв'язком (в нашому випадку мова йде про PPPoE). Чому так сталося? Як вважається, що це пов'язано тільки з тим, що провайдер, що забезпечує підключення до свого VPN-сервера в інтернеті, не використовує шифрування переданих і прийнятих даних, в той час як на комп'ютері користувача такі налаштування встановлені. Саме тому при підключенні і виникають конфлікти.


Тільки цією причиною поява помилки 734 не обмежується. Досить часто її можна зустріти при використанні спеціального програмного забезпечення Cisco VPN Client. Тільки в цьому випадку повідомляється, що стався збій і додаток буде закрито. Щоб відновити параметри з'єднання, можна скористатися кількома простими порадами, які пропонуються для розгляду.

Як виправити помилку PPPoE 734 найпростішим способами?

Отже, якщо збій виник, так би мовити, з нізвідки (до його появи все працювало), цілком можливо, причиною могли стати короткочасні не особливо критичні збої самої операційної системи.
Помилка 734 VPN-підключення: як виправити її найпростішими методами?
В цьому випадку можна спробувати просто відновити систему, вибравши при відкаті точку, що передує появі помилки. Якщо це не допомагає і помилка 734 з'являється знову, дуже може бути, що в систему проник якийсь вірус, який блокує з'єднання.


Помилка 734 VPN-підключення: як виправити її найпростішими методами?
Найпростішим виходом стане повна перевірка комп'ютера на предмет наявності загроз за допомогою якогось портативного сканера або дискових програм на зразок Rescue Disk, з яких можна завантажитися ще до старту самої операційної системи. Але іноді з помилками системи все може бути в порядку, а вірусів на комп'ютері теж немає. Що робити в такій ситуації?
Помилка 734 VPN-підключення: як виправити її найпростішими методами?
Тут доведеться через «Панель управління» зайти в розділ управління мережами і загальним доступом, потім використовувати пункт зміни опцій мережевого адаптера, після чого через пункт властивостей перейти на вкладку параметри і натиснути кнопку «Параметри PPP». Після появи вікна з настройками з трьома пунктами відмітьте самий перший (включення розширень LCD), збережіть виставлені значення параметрів і спробуйте виконати підключення заново.

Додаткові дії з налаштування безпеки

Однак буває і так, що вышепредложенный варіант дій по виправленню помилки 734 результату не дає. В цьому випадку можна запропонувати ще один додатковий варіант налаштувань.
Помилка 734 VPN-підключення: як виправити її найпростішими методами?
Перебуваючи в тому ж основному вікні, яке було показано вище, перейдіть на вкладку безпеки, а потім у випадаючому списку шифрування даних виберіть значення «Необов'язковий» (з підключенням навіть без шифрування). Знову ж збережіть налаштування і виконайте підключення до VPN-сервера заново.

Варіанти виправлення помилок Cisco VPN Client

Тепер кілька слів про проблеми, пов'язані з програмним VPN-клієнтом Cisco. Для усунення таких проблем спочатку можете скористатися відновленням системи і перевіркою на віруси. Однак якщо це результату не дасть, багатьма фахівцями рекомендується виконати перевірку або відновлення реєстру, для чого можна скористатися утилітами начебто WinTruster. Також незайвим буде почистити комп'ютер від «сміття» (всіляких тимчасових файлів), використовуючи для цього будь-оптимізатор або чистильник зразок CCleaner або ASC. Нарешті, якщо проблема не буде усунена, повністю видаліть клієнт з комп'ютера, а потім встановіть його повторно. Для видалення використовуйте засоби системи, а програми-видалення (наприклад, iObit Uninstaller). Якщо і після всіх вищеописаних дій помилки, пов'язані з клієнтом, з'являються знову, поновіть мережеві драйвери, застосовуючи автоматизовані програми (Driver Booster), які для таких операцій підходять найкраще.

Що робити, якщо нічого не допомогло?

Нарешті, не варто забувати і про те, що виникнення збоїв, пов'язаних з VPN-підключення, не завжди може залежати виключно від налаштувань користувача комп'ютерних терміналів або ноутбуків. З боку провайдера їх поява теж виключати не можна. Зверніться до служби підтримки провайдера або оператора зв'язку. Цілком можливо, вашу проблему фахівці і вирішать (на крайній випадок, може бути, хоча б підкажуть, що можна зробити для усунення збоїв). Якщо ж збій є короткочасним і пов'язаний виключно з технічними роботами, вам взагалі нічого робити не потрібно, а по закінченні обслуговування з'єднання і так запрацює знову.

Популярі новини
Загрузка...