Як намалювати пряму лінію в "Фотошопі"? Поради та рекомендації

348 0 Новини високих технологій

Adobe Photoshop вбудовано безліч функцій, які можна використовувати для створення різних об'єктів, ретуші фотографій та іншого. Починаючому користувачеві, який тільки-тільки почав осягати ази цієї програми, не завадить розглянути таку проблему, як намалювати пряму лінію в "Фотошопі". І тим, хто вже в цьому середовищі давно, можливо, буде цікаво згадати основні способи малювання прямої лінії. Той чи інший метод буде корисний в індивідуальних випадках.

Як намалювати пряму лінію в "Фотошопі"? Поради та рекомендації

Як намалювати пряму лінію в "Фотошопі"?

Існує безліч способів і технік малювання різних ліній і елементів. Але перед тим як намалювати пряму лінію в "Фотошопі", потрібно мати на увазі, що існує три основних і швидких способу зображення ліній: інструменти "Кисть", "Перо" і "Лінія". Незважаючи на їх простоту, можна припустити, що техніка малювання у кожного своя, і кожен користувач вибирає інструмент сам, керуючись своїми уподобаннями та завданням, що стоїть перед ним.


Інструмент "Кисть"

Найбільш простий і зрозумілий метод – малювання за допомогою інструментів "Олівець" і "Пензель" в "Фотошопі". Варто мати на увазі, що ці інструменти малюють, а не створюють якийсь об'єкт, тому зображення ліній буде на самому обраному шарі. Можна уникнути цієї ситуації і малювати лінію на окремо створеному шарі. У цьому випадку можна без обмежень редагувати слід від кисті без шкоди для інших шарів.
Як намалювати пряму лінію в "Фотошопі"? Поради та рекомендації
Для того щоб намалювати лінію, досить вибрати інструмент "Кисть" або "Олівець". Потім натиснути на ліву кнопку миші і курсором задати напрямок лінії. Крім цього, можна з допомогою правої кнопки миші викликати допоміжне вікно з налаштуваннями, де можна вибрати тип кисті, визначити жорсткість і форми наконечника.


Пряму лінію можна намалювати за допомогою даного інструменту методом багаторазових збільшень зображення. Чим сильніше наближене зображення, тим більше шансів намалювати більш-менш пряму лінію вручну. Ідеально пряму лінію можна створити завдяки затиснутою клавішею Shift і використовуючи все той же інструмент "Кисть/Олівець". Активувавши потрібний інструмент, затискаємо ліву кнопку миші та клавішу Shift – спостерігаємо побудова прямої лінії, регульованою курсором.

Інструмент "Лінія"

Є інший спосіб малювання прямої лінії з допомогою інструменту "Лінія" в "Фотошопі". В панелі швидкого доступу включений блок, який об'єднує певну кількість геометричних інструментів, включаючи і розглянутий. Створені лінії будуть розподілятися нові шари, які утворюються автоматично після побудови прямої лінії. Перед тим як намалювати пряму лінію в "Фотошопі", необхідно вибрати однойменний інструмент і натиснути на ліву кнопку миші в точці, де буде початок цього елемента. Щоб завершити побудову, потрібно повторно натиснути ЛКМ.
Як намалювати пряму лінію в "Фотошопі"? Поради та рекомендації
Зручність цього методу полягає в тому, що лінії можна об'єднувати в загальний шар і забезпечити повноцінне редагування групи побудованих елементів. Об'єднаний шар, після закінчення роботи над ним, можна растеризувати, проте працювати з об'єднаними елементами у форматі векторної графіки вже не вийде. Форматувати растрированный шар можна точно так само, як і інші. Ще однією перевагою є той факт, що можна редагувати самі лінії без втрати якості. Меню векторного редагування ліній знаходиться у верхній частині програми – її шапці. Тут можна задати колір лінії, контури, форму і товщину.

Інструмент "Перо"

Універсальний інструмент для створення фігур різної складності. З допомогою цієї функції і методу багаторазового збільшення зображення можна вибрати нової фігури важкодоступні ділянки на зображенні. Так, наприклад, можна намалювати як прямі лінії в "Фотошопі", так і криві. Оволодіти цим інструментом вкрай важливо – він використовується повсюдно у багатьох творчих роботах, коли необхідно вирізати якесь зображення або створити нову графічну інтерпретацію.

Взаємодія інструментів "Кисть" і "Перо"

З допомогою пера можна легко намалювати рівну лінію в "Фотошопі". Для цього необхідно вибрати спочатку інструмент "Кисть", де з допомогою правої кнопки миші відкривається діалогове вікно і проставляється потрібна жорсткість, розмір і колір майбутньої лінії. Тепер слід активувати інструмент "Перо" в панелі швидкого доступу (крім звичайного пера в блоці існують і інші види інструмента "Перо", але вони нам не знадобляться). Ставимо першу опорну крапку в тому місці, де має бути початок лінії. Потім ставимо іншу точку – кінець лінії.
Як намалювати пряму лінію в "Фотошопі"? Поради та рекомендації
Інструмент "Перо" створює не робочий об'єкт, а лише контур. Щоб користувач зміг перетворити контур в реальний об'єкт, йому необхідно виконати обведення контуру. Панель контурів знаходиться за замовчуванням в правому нижньому кутку, де зазвичай розташовуються шари. У цьому вікні вибирається вкладка "Контур", де можна помітити наш робочий контур. Правою кнопкою миші клікаємо по контуру і вибираємо пункт "обведення контуру". У вікні "Фотошопу" кисть стоїть за умовчанням в полі – нічого міняти не потрібно, достатньо підтвердити дію.

Популярі новини
Загрузка...