Де в "Тропикании" майстерня? Опис

186 0 Новини високих технологій

"Тропикания" - популярна багатокористувацька гра, в якій користувачі зустрічаються, спілкуються і розвивають своє поселення прямо на безлюдному тропічному острові. Крім соціальної складової, яка є одним з основних компонентів гри, в "Тропикании" присутні завдання, предмети, одяг та багато іншого. У цій статті розказано, де в "Тропикании" майстерня, і для чого вона потрібна.

Де в "Тропикании" майстерня? Опис

Опис майстерні

Щоб почати будівництво на острові, вам будуть потрібні ресурси та інструменти. Крім них, також необхідно місце, в якому всі процеси будуть проходити. Майстерня у даній грі працює за принципом таверн або будівельних будівель у повноцінних стратегіях: з допомогою цієї будівлі гравець вибирає важливі для поселення елементи, споруди, бачить вимоги і характеристики, а також ресурси для зведення.


Той острів, де знаходиться майстерня "Тропикании", почне розростатися і розвиватися в рази швидше, оскільки гравцям відкриються нові перспективи і простори для будівництва і крафта. Також споруда необхідна для постійного поповнення запасів різних ігрових ресурсів і для деяких завдань. Наприклад, зведення майстерні необхідно вже під час навчальних квестів. Якщо ви з якихось причин пропустили це завдання, то дана інструкція буде для вас корисною.
Де в "Тропикании" майстерня? Опис

Як побудувати?

Почнемо з будівництва. Для цього вам необхідно зробити наступне:
 • У грі натисніть на вкладку під назвою "Ринок".
 • Далі відкрийте підрозділ "Будівля".
 • Тут знайдіть споруду з назвою "Майстерня".
 • Для зведення будівлі просто клікніть по ньому. Вам буде потрібно 150 срібних монет, тому подбайте про це заздалегідь. Однак ви завжди зможете повернутися в цей розділ, купити майстерню в інший раз, якщо у цей момент вам не вистачає ресурсів.
 • Крім монет, вам буде потрібно 5 дощок і 20 дерев для будівництва першого рівня.
 • Після того, як майстерня буде побудована, на певному рівні ви зможете модернізувати її. Для переходу на рівень 2 вам потрібно 3 одиниці мармуру і 15 каменів.
 • Після поліпшення будівлі до 2 рівня ви зможете користуватися всіма рецептами і можливостями.


  Вам необхідно клікнути мишкою по ящику з інструментами на головному ігровому екрані, де знаходиться майстерня "Тропикании". Так ви отримаєте доступ до всіх функцій і можливостей розділу (рецепти, поради, список предметів для крафта і так далі). Також потрапити в це меню, можна через "Інвентар".

  Щоб можна скрафтить?

  Тепер ви знаєте, де в "Тропикании" майстерня, яким способом її можна зробити. Залишилося дізнатися про предмети, які можна отримати при взаємодії з цим інструментом. До речей, які можна скрафтить, відносяться найрізноманітніші позиції. Ви можете створити кава, напої, дошку для серфінгу, тотеми, музичний центр, вігвам, вази, скарбнички, телевізор, намисто та інші предмети для прикраси. Всі речі створюються з 4 компонентів (змінюються в залежності від потрібного предмета). Тільки одна річ вимагає 3 елемента - це бомбочки. Частина інгредієнтів для крафта можна отримати після виконання завдань або попросити у інших гравців на обмін.

  Популярі новини
  Загрузка...