Як зробити плоский світ "Майнкрафте": самий швидкий і надійний спосіб

500 0 Новини високих технологій

У "Майнкрафте" є багато можливостей, особливо якщо це стосується генерації світу. Можна створити різні локації з величезними горами, биомами і так далі. Але існує можливість створення дуже крутого і цікавого місця, де немає ні однієї гори. Тобто в грі можна створити плоский світ. Як зробити плоский світ "Майнкрафте", знає практично кожен гравець, але все ж спробуємо розібратися, адже є кілька способів це зробити.

Як зробити плоский світ "Майнкрафте": самий швидкий і надійний спосіб

Особливості плоского світу

У цьому світі немає взагалі жодної гори, жодної шахти або печери. Він відмінно підходить для того, щоб побудувати гарні будинки, адже тепер не потрібно годинами копати. Глибину світу визначити не можна. Тобто перший шар в ньому - земля з травою, а другий шар - бедрок, який не можна зламати.


Величезні підвали побудувати не вийде - це єдиний мінус. У плоскому світі є величезна кількість монстрів. Найчастіше зустрічаються слимаки - великі і маленькі. Також, тут легко можна знайти різні села, скористатися кузнями в них і так далі. На жаль, для виживання плоский світ не підходить, тому що там немає ніяких матеріалів. Дерева можна добути, зламавши будинки мешканців, а решта ресурси взагалі неможливо отримати. Так що в цьому режимі потрібно грати, включивши креативність, щоб позмагатися з друзями, або ж просто побудувати гарний будинок.
Як зробити плоский світ "Майнкрафте": самий швидкий і надійний спосіб

Створення плоского світу

Плоский світ створюється дуже легко, це можна зробити двома способами. Як зробити плоский світ "Майнкрафте":
 • Викачуємо потрібну версію гри і заходимо в неї (в різних версіях кнопка може бути перенесена).
 • Натискаємо на кнопку "Одиночна гра", а далі на "Створити новий світ".
 • Відкривається нове вікно, де потрібно вибрати параметри світу. Саме там можна пошукати і знайти необхідні.
 • Для початку вибираємо режим гри (рекомендується творчий режим), а далі натискаємо на "Налаштування світу".
 • У цьому розділі можна налаштувати світ до всяких дрібниць. Вибрати, чи будуть генеруватися споруди і так далі. Можна "побудувати" свій світ, але нас зараз цікавить розділ "Тип світу".
 • Вибираємо в цьому розділі режим "Суперплоскость", а також потрібні матеріали, які будуть генеруватися (земля, земля з травою, бедрок та інші).
 • Натискаємо "Створити новий світ".
 • Можна спокійно грати і будувати.
 • Розібралися, як зробити супер плоский світ "Майнкрафте", але з різних причин ця функція може не працювати, тому є і додаткова можливість. Достатньо в інтернеті скачати плоску карту для Minecraft.

  Підсумок

  Такими легкими діями можна за хвилину встановити абсолютно будь-яку карту, в тому числі і з плоским світом: з мобами і без, різними будівлями і так далі. Всі вищевказані методи відмінно працюють, так буде і в подальших версіях. Якщо шукати в налаштуваннях, то можна знайти багато цікавих можливостей, адже в грі Minecraft світ повністю можна налаштувати, зазначати потрібні ресурси, частоту їх появи і так далі.

  Популярі новини
  Загрузка...