Як зробити багато грошей в "Сталкері": опис способів

282 0 Новини високих технологій

Серія ігор "Сталкер", можна сказати, одна з найбільш "народних", і залишається такою досі. Через більш як 10 років з моменту релізу гри до цих пір залишається величезна фанатська база і любителів модифікацій. З деякими з них шутер виглядає краще сучасних новинок, а механіка повністю переробляється. Зі статті ви дізнаєтеся, як зробити в "Сталкері" багато грошей різними шляхами. Почнемо з не зовсім чесного і цікавого для справжнього фаната.

Як зробити багато грошей в "Сталкері": опис способів

Злом ігри

Перший і очевидний варіант - це використання стороннього софту для накрутки грошових коштів. З одного боку, так ви отримуєте відразу велику суму і не витрачаєте час на фарм, а з іншого - зовсім нецікаво, так як вбиває сталкерский дух. Вибирати вам, ми лише описуємо різні варіанти.


Отже, зробити багато грошей в грі "Сталкер" можна з допомогою ArtMoney (або подібного софта), кодів або трейнерів. Для використання першого методу скачайте і встановіть безкоштовну версію ArtMoney. Запустіть її разом з грою і виконайте наступні дії:
 • Відкрийте інвентар в грі і запам'ятайте поточне кількість грошових коштів, після чого поверніть гру.
 • Перейдіть до програми та натисніть кнопку "Шукати". У полі для введення значення впишіть кількість грошей і почніть пошук.
 • В таблиці з'являться всі збіги. З них необхідно знайти ті параметри, які відповідають за баланс. Для цього переходимо в гру.
 • Тут вам необхідно змінити кількість грошових коштів на рахунку будь-яким способом - витратити в магазині, наприклад, після цього знову запишіть число і відкрийте ArtMoney.
 • Тепер клацніть по кнопці "Відсіяти", та введіть нове значення. Після відсіювання з'явиться один або кілька параметрів.
 • Двічі клацніть мишкою по значенню і впишіть необхідну кількість. Також ви можете їх "заморозити", щоб кількість грошей не знижувалося незалежно від транзакцій.
 • Як зробити багато грошей в "Сталкері": опис способів

  Зміни у файлі конфігурації

  Існує ще один спосіб швидкого отримання валюти в грі. Для цього вам необхідно знайти файл з назвою character_desc_general.xml. Він розташований в папці gameplay, яка знаходиться в gamedata/configs в каталозі з встановленою грою. Відкрийте конфігураційний файл за допомогою "Блокнота".


  Щоб зробити багато грошей в "Сталкері", вам необхідно знайти рядок з назвою money min. Ви можете скористатися пошуком, який відкривається за допомогою комбінації клавіш Ctrl+F. У рядку money указується мінімальне і максимальне значення балансу гравця. Наприклад, готові зміни можуть виглядати так: money min="100000" max="1000000". Після внесення змін збережіть файл і запустіть гру, щоб перевірити працездатність. Щоб "заморозити" лічильник грошей, вам необхідно дописати infinitive="1" тобто замінити 0 на 1. Тепер ви знаєте, як зробити багато грошей в "Сталкері" нечесним способом. Для тих, хто віддає перевагу чесно проходити гру і долати труднощі, ми приготували кілька рад по заробітку ігровим шляхом.
  Як зробити багато грошей в "Сталкері": опис способів

  Поради

  Щоб обзавестися бронею, зброєю, набоями та харчами, вам доведеться витратити чимало грошей у кожної з частин серії. Найпростіше, де можна фарм кошти - це арена. Її можна знайти в барі "100 рентген" після розмови з барменом. Принцип арени полягає в наступному: ви воюєте проти різних сталкерів з різним озброєнням. Після кожної перемоги підвищується складність, а кількість ворогів збільшується. Поступово ви отримуєте більше нагороди. Оскільки штучний інтелект у грі залишає бажати кращого, ви зможете швидко пристосуватися до поведінки комп'ютерних ворогів і пройти арену. Також легко снайперу зробити багато грошей в "Сталкері". Вам необхідно зайняти вигідну позицію і швидко відстрілювати бандитів або військових на їх базах або в таборах. Поки вони вас не бачать, ви легко позбавитеся від них без втрат навіть на високому рівні складності, а потім просто зберете лут і продасте його НПС. У більшість ключових торговців, таких як Сидорович, грошовий запас нескінченний.

  Популярі новини
  Загрузка...