Що таке "Дамаг індикатор" в "Майнкрафте". Як його встановити?

143 0 Новини високих технологій

Сучасні ігри значно орієнтуються на аудиторію, яку збирають навколо себе, тому розробники привносять деякі додаткові функції, завдяки яким користувальницьке співтовариство може допрацьовувати ту чи іншу гру. Відмінним прикладом може стати «Сталкер» або «Майнкрафт». Сьогодні мова піде саме про другий грі. Розглянемо, як встановити «Д амаг індикатор» в «Майнкрафте».

Який індикатор вибрати?

Для початку варто розібратися, що ж це таке і з чим його їдять. «Дамаг індикатор» - це спеціальна область (у лівому верхньому куті екрана, як правило), в якій показується кількість очок життя істоти, на яке передбачається напад гравців. У деяких модах не показується кількість життів у доброзичливих істот.


Якщо ви граєте з використанням стороннього «лаунчер», то рекомендуємо зайти в налаштування гри, адже є вірогідність вже вбудованого, але не активованого індикатора.
Що таке "Дамаг індикатор" в "Майнкрафте". Як його встановити?
Подібне нововведення в гру не вважається практично повноцінним модом, тому багато розробники називають просто і зрозуміло – Damage Indicator. Пошук подібних модів варто здійснювати на майданчиках, де користувачі їх викладають на безкоштовній основі. Там ви обов'язково знайдете такий, який вам найбільше підійде для комфортної гри.

Як встановити мод на індикатор?

Перед тим, як встановлювати мод, варто переконатися у відповідності версій. Якщо різні версії, тоді є 2 вибору: міняти «Майнкрафт» на версію, яка підтримується модом, або шукати мод, який підтримує вашу версію гри. Також варто відзначити, що не можна встановлювати кілька однакових модифікацій, оскільки API у них всіх для взаємодії з грою один. Коли кілька модів, можуть відбуватися вильоти.


Що таке "Дамаг індикатор" в "Майнкрафте". Як його встановити?
Якщо всі умови дотримані, то сміливо переходимо в папку гри, яка, до речі, знаходиться в спеціальній прихованій папці appdata (для входу в неї введіть %appdata%), після чого знайдіть mods і помістіть туди архів з завантаженої вище модифікацією на індикатор. Практично все, залишилося запустити «Майнкрафт» і дочекатися завантаження головного меню. Якщо це відбулося без помилок, тоді ви зробили все правильно.

На закінчення

Сподіваємося, що ця стаття допомогла вам розібратися з тим, що ж таке «Дамаг індикатор» і як його встановити. Радимо вам краще не додавати моди окремо, а завантажувати цілі збірки модифікацій, оскільки вони оптимізовані для роботи спільно. Також не завантажуйте файли з незнайомих вам сайтів, там можуть міститися віруси, використовуйте лише офіційні сайти для поширення модифікацій.

Популярі новини
Загрузка...