Програма для перегляду IPTV на комп'ютері: вибір, установка і настройка. IPTV Player

540 0 Новини високих технологій

Останнім часом стає основним IPTV засобом поширення телебачення. Завдяки стабільним інтернет-з'єднанням з високими швидкостями передачі даних потокові медіа набувають все більшу популярність. Те ж відбувається з IPTV, тобто телебачення в мережах передачі даних за ІР-протоколом.

Вибір IPTV-плеєра

Існує багато провайдерів, що пропонують недорогі пакети, які набагато краще того, що можна побачити на самих відомих сайтах потокового ТБ. Більшість таких постачальників послуг надають файли з розширенням M3U, які містять всю інформацію про телевізійних каналах разом з закодованими посиланнями на сервери. Їх можна запустити з будь-якої програми для перегляду ТБ на комп'ютері.


Програма для перегляду IPTV на комп'ютері: вибір, установка і настройка. IPTV Player
Є безліч варіантів плеєрів, доступних для пристроїв усіх типів, включаючи смартфони, смарт-телевізори і деякі приставки на платформі Android. Однак робочих програвачів для ПК під управлінням Windows 10 і Mac не так багато, тому в даній статті зроблено огляд деяких з кращих безкоштовних програм для перегляду IPTV на комп'ютері, сумісних із сучасними старими версіями ОС компанії Microsoft, а також з іншими операційними системами. Одні з цих програвачів просто запускають списки файлів M3U, а деякі також підтримують EPG. Однак слід переконатися, що провайдер дійсно надає електронну програму передач, подібну до тієї, яка є в смарт-телевізорах Samsung або телевізійних приставках. Якщо постачальника платних послуг IPTV поки немає, то дивитися телебачення в прямому ефірі на своєму персональному комп'ютері можна, завантаживши та встановивши одне з наступних безкоштовних додатків.
Програма для перегляду IPTV на комп'ютері: вибір, установка і настройка. IPTV Player

VLC Media Player

Даний програвач вже добре відомий і часто використовується для перегляду і прослуховування медіаконтенту майже на всіх пристроях, включаючи планшети, смартфони, ПК, Mac і т. д. Це не просто стандартний додаток для медіаплеєра, воно також підтримує потокове відео. Ось чому плеєр вважається кращою програмою для перегляду IPTV на комп'ютері. Програвач може без проблем запускати будь-які файли M3U і M3U8. Єдиним недоліком є відсутність підтримки EPG для каналів потокової передачі.


Це відомий медіаплеєр для Windows, який також доступний в Google Play Store під назвою VLC Player. За відгуками користувачів, програма для перегляду IPTV на комп'ютері відмінно справляється зі своїми завданнями та на смартфоні Galaxy Note 8 і на лептопі з Windows 10 ТВ-приставки і Macbook Air. Не вистачає тільки версії для смарт-телевізорів Samsung під управлінням Tizen.
Програма для перегляду IPTV на комп'ютері: вибір, установка і настройка. IPTV Player
Користувачі відзначають наступні особливості VLC. Медіаплеєр відтворює всі файли, диски, вебкамери, пристрої та потоки (при встановленні відповідних параметрів), підтримує більшість кодеків, в т. ч. MPEG4 MPEG2 H. 264 WebM, WMV, MP3 WMV. Це програма для перегляду IPTV на комп'ютері на платформах Windows, MacOS Х, Unix, Android, Linux, iOS. Вона безкоштовна, без шпигунських програм і реклами, не стежить за діями користувачів. Це також кращий плеєр для перегляду телепрограм, інтерфейс якого сумісний з MX Player.
Для роботи з додатком досить завантажити інсталяцію з сайту розробника і встановити на своєму ПК. Крім того, потрібно плейлиста у форматі M3U. Його необхідно завантажити, наприклад, за допомогою пункту меню «Медіа – Відкрити файл». Після цього з відкритого списку каналів можна вибрати бажаний.

MyIPTV Player

Плеєр розробляється компанією Vbfnet і доступний для завантаження в офіційному магазині Windows 10. Ця програма для перегляду телебачення на ПК вважається однією з кращих у запуску всіх типів M3U/M3U8-плейлистів. Однак для цього потрібно завантажити свої власні списки відтворення, оскільки в сам додаток вони не включені. Програма має вбудовану можливість видалення будь-якого образливого контенту. За відгуками користувачів, це найкращий плеєр для потокового телебачення і кіносеансів на робочому столі.
Програма для перегляду IPTV на комп'ютері: вибір, установка і настройка. IPTV Player
Для запуску відео досить завантажити свій M3U-плейлист з диска або віддаленого джерела. Серед основних функцій MyIPTV Player користувачі відзначають підтримку потокової передачі HTTP Live (HLS), автоматичне групування каналів на основі їх даних, їх фільтрацію і можливість додавання вручну в настройках програми.

IPTV Extra

Цей плеєр для перегляду IPTV на комп'ютері володіє тими ж функціональними можливостями, що і попередній. За відгуками користувачів, він забезпечує потокову передачу каналів з M3U/M3U8-плейлистів у високій якості. Дозволяє імпортувати списки відтворення з локальної мережі та Інтернету, додавати їх в обрані і дивитися все, що подобається. Це просте додаток для Android TV або Amazon Fire TV. Версію для ОС «Андроїд» можна завантажити на офіційному магазині Google Play, а для Windows – на сайті Microsoft. Встановлення та налаштування стандартні.
Програма для перегляду IPTV на комп'ютері: вибір, установка і настройка. IPTV Player

OTT Player

Це сервіс, який дозволяє сконцентрувати всі IP-телебачення в одному місці та використовувати власні плейлисти на всіх пристроях, що працюють під управлінням iOS, Android і Windows Mobile, а також смарт-телевізорах Samsung і LG. Можна завантажувати і редагувати списки відтворення, додаючи або видаляючи групи каналів безпосередньо на панелі користувача. За відгуками, електронна програма передач доступна тільки для російських телеканалів. Підтримуються файли форматів M3U/M3U8 XML і XSPF. Завантажити програму для перегляду ТБ на комп'ютері можна з сайту розробника, попередньо зареєструвавшись на ньому. При установці на пристрій користувача необхідно ввести логін і пароль. Списки каналів можна завантажити на сторінці "Плейлист" програми. Після натискання на значок пошуку відкриється вікно провідника, в якому слід вибрати файли та натиснути ОК. Потім необхідно ввести адресу сайту, що надає послуги IPTV, і назву списку відтворення. Після завантаження плейлист можна доповнювати, а канали сортувати, переміщати, організовувати групи. Відкривши список відтворення, можна насолоджуватися переглядом обраної програми.

Програма для перегляду IPTV на комп'ютері: вибір, установка і настройка. IPTV Player

Perfect Player

Додаток розробляється компанією Niklabs і доступно для скачування практично для всіх платформ. Найкраще в цьому плеєрі для перегляду IPTV на Windows, Linux і Android - те, що він підтримує різні формати EPG, включаючи XMTLV, TV Movies і JTV. Програвач не тільки запускає стандартні списки відтворення M3U і M3U8 але також і XSPF. За відгуками користувачів, додаток дозволяє дивитися будь-які телевізійні програми, підтримує UDPXY (UDP-на-HTTP проксі) і видеоплагины для перегляду онлайн-відео. Програвач і екранне меню коректно відображаються у вікнах і дисплеях будь-якого розміру і дозволу. Програма зберігає всі налаштування списку каналів, які не будуть втрачені після оновлення. Можлива робота з декількома плейлистами і EPG, управління групами (додавання, редагування, групове видалення).

IPTV Player Free

Ця програма для перегляду IPTV на комп'ютері, розроблена компанією VUCOM, поширюється вільно (на що ясно натякає її назва). Вона досить легка, і її можна використовувати в якості безкоштовного потокового онлайн-плеєр для ПК з Windows 10. Також доступна на платформі Android. Деякі з основних особливостей програвача наступні: дозволяє дивитися IPTV від провайдера і безкоштовні телеканали з будь-якого іншого джерела в інтернеті, підтримує плейлисти додатків Android і надає списки відкритих каналів з більш ніж 100 країн світу.

Популярі новини
Загрузка...