Біографія і кар'єра Романа Мазуренко, засновника стартапу Stampsy

120 0 Новини високих технологій

Роман Мазуренко – засновник стартапу Stampsy (платформи для створення візуального контенту), за яку отримав грант від програми Start Fellows (засновники – Юрій Мільнер і Павло Дуров). Також він брав участь у створенні журналу Dazed & Confused (російської версії), організовував вечірки Idle Conversation в Москві, заснував журнал LAM Magazine. Був директором за спеціальними проектами в Інституті медіа, дизайну та архітектури «Стрілка».

Біографія Романа Мазуренко

Молодий чоловік народився в Білорусії в 1981 році. У сім'ї був єдиною дитиною. Його тато Сергій – інженер, мама Вікторія – ландшафтний дизайнер. У дитинстві Роман був дуже серйозним. У восьмирічному віці написав лист нащадкам, у якому визнав своїми найбільш цінними якостями справедливість і мудрість.


У підлітковому віці його потягнуло на пригоди: брав участь у політичних демонстраціях, в 16 років вирушив подивитися світ. Рік навчався за обміном в Нью-Мехіко. Потім в Дубліні займався вивченням теорії обчислювальних машин. Там же перейнявся різними новинками в моді, дизайні, музиці і західному мистецтві.
Біографія і кар'єра Романа Мазуренко, засновника стартапу Stampsy
У 2006 році Роман Мазуренко, завершивши навчання, він повернувся в Москву. Він перетворився на красивого молодого чоловіка. У цей час набирав популярність московський хипстерский клас, в який він впевнено увійшов. Друзі Романа, яких у нього дуже багато, описують його як привабливого і галантного людини. Він завжди залишав приємне враження, де б не був. Молодий чоловік вів холостяцьке життя, але на побачення ходив рідко. Він повністю присвячував себе просування в московську життя сучасного європейського стилю.


Кар'єра

Роман Мазуренко разом зі своїми найкращими друзями, С. Пойдо і Д. Устиновим, організували вільний творчий колектив Idle Conversation, який знаходився в центрі будь-якого культурного починання столиці. Вони відкривали вечірки і музичні фестивалі, створювали журнали, знайомили людей, які згодом організовували спільний бізнес або створювали музичні групи. У 2010 році Рома брав участь у відкритті московського бару «Стрілка», однією зі складових Інституту медіа, дизайну та архітектури з однойменною назвою. Відповідав за кухню, культурну програму, уніформи офіціантів і меблі в барі.
Біографія і кар'єра Романа Мазуренко, засновника стартапу Stampsy
У 2012 році Роман зайнявся підприємництвом. Запустив інструмент для створення цифрових журналів Stampsy. У 2015 році молодий чоловік перебрався жити в США. Коли стався провал Stampsy, Романа Мазуренко це підкосило. Він впав у меланхолію, але ненадовго. Отримавши американську візу по формі Про-1 яку видають людям з неймовірними досягненнями і здібностями, заговорив про нові проекти. Щоб розібратися з паперами, Рома в листопаді повернувся в Москву, але не встиг

Відхід з життя

У суботу, 28 листопада 2015 року на Софійській набережній Москви Романа Мазуренко збив позашляховик «Рендж-Ровер». Молодий чоловік разом з другом переходили дорогу по пішохідному переходу. Товариш зупинився на узбіччі, щоб прочитати повідомлення в телефоні. Піднявши очі, він побачив, як джип на великій швидкості збиває одного.
Біографія і кар'єра Романа Мазуренко, засновника стартапу Stampsy
Романа швидко доставили в лікарню. Отримавши важкі переломи та забиття головного мозку, він був вже в комі. Через кілька годин Мазуренко Роман помер, не приходячи в себе.

Популярі новини
Загрузка...