Що робити, якщо в «КС ГО» не працює мікрофон?

257 0 Новини високих технологій

Спілкування в онлайн-іграх є дуже важливою складовою ігрового процесу. Величезні проблеми виникають у геймерів, коли вони з якоїсь причини не можуть зв'язатися з товаришами по команді. Найчастіше неприємності пов'язані з мікрофоном. Стаття присвячена даній проблемі в Counter-Strike: Global Offensive. Якщо в «КС ГО» не працює мікрофон, то гравець не зможе повноцінно влитися в ігровий процес.

Що робити, якщо в «КС ГО» не працює мікрофон?
До того ж ігрова інформація передається найчастіше за допомогою голосового чату, отже, така проблема стає першорядним і вимагає негайного вирішення. Нижче представлений ряд способів вирішення проблеми. Отже, чому в «КС ГО» не працює мікрофон?

Налаштування в Counter-Strike: Global Offensive

Починати пошук рішення проблеми потрібно з ігрових налаштувань «КС ГО». Необхідно зайти в ігровому вікні: «Налаштування» > «Налаштування звуку». У списку, що відкрився шукаємо рядок «Активація мікрофона». Вибираємо параметр Клавішею». Тепер потрібно перевірити, на яку клавішу включається мікрофон. Заходимо в «Налаштування» > «Клавіатура/миша». У рядку «Використовувати мікрофон» ставимо будь-яку зручну кнопку, багато ставлять «K» (за замовчуванням). Працездатність мікрофона перевіряємо в грі. Якщо в «КС ГО» не працює мікрофон досі, то продовжуємо виправляти проблему.


Що робити, якщо в «КС ГО» не працює мікрофон?
Варто перевірити справність кнопки, яка активує мікрофон, так як є ймовірність, що проблема саме в ній. Це можна перевірити у будь-якому текстовому файлі.

Налаштування в Steam

Буває так, що до комп'ютера підключено більше одного мікрофона. Особливо часто це трапляється, коли до комп'ютера приєднана веб-камера. Тому слід перевірити, через який пристрій здійснюється запис звуку. Перевіряти можна в Steam, тому що налаштування всередині цієї програми безпосередньо вплинуть на гру. Отже, дії наступні: «Налаштування» > «Голос». У вікні налаштувань навпроти поля «Пристрій вводу звуку» є функція «Змінити пристрій». Перевіряємо, чи той мікрофон підключений чи ні, у разі чого – міняємо на бажаний мікрофон. Потім повертаємося в налаштування. Переконайтеся, що гучність мікрофона достатня для запису голосу. Потім варто зайнятися перевіркою мікрофона – дана функція є у відкритому вікні. Натисніть на функцію «Перевірка мікрофона», скажіть що-небудь. Якщо пристрій справно, то зможете спостерігати колірне виділення шкали мікшера.


Оновлення звукових драйверів

Мікрофон не працювати в «КС ГО» може через відсутність потрібних звукових драйверів. Установіть або поновіть їх. Зробити це можна вручну або з допомогою програми.
Що робити, якщо в «КС ГО» не працює мікрофон?
У першому випадку необхідно виконати наступні операції. Зайти в «Пуск» > «Мій комп'ютер» > «Параметри» > «Обладнання» > Диспетчер пристроїв» > «Звукові, відео та ігрові пристрої». Копіюємо назву вашої звукової карти в пошуковий рядок у браузері. Бажано скачати з офіційного сайту і встановлювати драйвери з останнім доступним оновленням. Задачу пошуку звукових і будь-яких інших драйверів можна вирішити і за допомогою спеціальних програм. Вони визначають відсутні або застарілі драйвери, потім самостійно шукають відповідний софт і автоматично установлюють його на комп'ютер. До таких програм відносяться DriverPack Solution, Driver Genius, Snappy Driver Installer та інші.

Популярі новини
Загрузка...