Каталізатор Орокин Warframe: опис, секрети проходження

190 0 Новини високих технологій

Цей каталізатор можна застосовувати, якщо у вас є зброя Варта небудь зброю Варфрейм. Таким чином місткість збільшується відповідно з рівнем застосовуваного зброї. Після того, як була зроблена поляризація, він залишиться.

Каталізатор

Цей предмет найчастіше їх отримують на сигналах тривоги. Хоча іноді можна дістати і як нагороду при вході в гру, але таке буває рідко. Щоб знайти, треба дивитися, які нагороди даються за ту чи іншу місію, які моби бувають у грі. Для чого каталізатор Орокин Warframe призначений - він збільшує місткість модів зброї.
Каталізатор Орокин Warframe: опис, секрети проходження
Також слід знати, що коли ви проходите навчання, ви будете отримувати мод, який є пошкодженим. Дані моди видно, якщо навести на опис, то з'являється відповідний напис. У них є покращення, проте значно менше, ніж зазвичай. Покращувати їх не рекомендується, тому що користі дана дія не несе - від неушкодженого все одно більше вигода. Також слід знати, що для збереження реактора гравці скидають процес до нуля, тобто проводять поляризацію.


Платина

Це валюта гри, її продають на офіційному сайті, якщо дочекатися знижки, то можна купити дуже дешево. Також іноді в Стриме влаштовують розпродажі. Саме за платину продаються і купуються різні корисні речі. Якщо ви тільки недавно стали грати в "Варфрейм", краще відкладати на платину каталізатори і багато іншого. Якщо ж ви не хочете донато або у вас немає зайвих грошей, то також можна отримати платину шляхом продажу модів іншим гравцям. Також можете продавати рідкісні види зброї, ну а девстрим дасть вам можливість отримати 100000 платини один раз у 30 хвилин. Для цього вам потрібен аккаунт на Твіттері. Коли йде час розіграшу, чат потрібно написати слово plat. Ту платину, яку ви отримаєте в самому початку гри, нікому передати не зможете. Зате можна займатися торгівлею, як тільки ви отримаєте 2 ранг. Є спеціальний чат - автомат, на окремому форумі, присвячений Варфейму. Трохи платини дають за рефералів.


Варти і Авчинг

Каталізатор Орокин Warframe може бути використаний в зброї Вартою, яке практично схоже на зброю Варфрейм. Варти є автоматичними дрона.
Каталізатор Орокин Warframe: опис, секрети проходження
На фотографії вгорі ви можете побачити приклад Варта "Таксон". Коли гравець відправляється на місію Страж літає десь поруч і виконує якісь дії. У нього є декілька видів зброї - 8 штук, в тому числі Деконструктор Прайму. Модифікатори додають певні вміння, наприклад - Прискорене відображення дає плюс до відновлення щита в кількості 90%. Арчвинг - це такий режим гри, зазвичай він приходить десь під водою або в глибинах космосу. Також цим словом називаються механічні крила, які були створені спеціально для проходження даного режиму. Є кілька карт місій даного режиму. Є 5 видів зброї, у тому числі Одоната Прайм. З модифікацій можна згадати рідкісний Крижаний захоплення, який висмоктує з навколишнього середовища все доступне тепло, і таким чином в радіусі його дії ваші супротивники будуть заморожені на деякий час.

Де взяти?

Так як ви вже зрозуміли, яким цінним придбанням є каталізатор Орокин Warframe, де взяти - ось в чому питання. Є 4 способи отримання цієї корисної речі. Перший - найпростіший: піти в магазин і придбати. Один каталізатор коштує 20 платини. При цьому на них буває хороша знижка.
Каталізатор Орокин Warframe: опис, секрети проходження
Другий спосіб трошки важче: необхідно взяти креслення і зібрати. Подібні креслення можна одержати як нагороду за якісь місії. Однак місії не будь-які, а які стосуються сигналів тривоги. При цьому потрібно дивитися, щоб в нагородах вказувався каталізатор. Найчастіше завершується девстрим, після чого з'являється місія під назвою "Лотос". Якщо ви шукаєте відповідь на питання про те, де вибити каталізатор Орокин в Warframe, то відповідь очевидна. Ця місія з часу проходить добу. Найчастіше креслення можна отримати саме в ній. Ось приклад, як дивитися призи за сигнали.
Каталізатор Орокин Warframe: опис, секрети проходження
Якщо кожен день ходити в гру, то ви будете отримувати якісь нагороди. І досягнувши певного етапу, також зможете отримати креслення каталізатора. Ось на знімку видно, що гравець отримав каталізатор за те, що заходив в гру 50 днів поспіль.
Каталізатор Орокин Warframe: опис, секрети проходження
Є спеціальна місія, яка називається Вторгнення, це ще одне місце, де знайти каталізатор Орокин Warframe. При цьому 1 фракція виробляє вторгнення на планету, яка належить 2. Ви підтримуєте одну з цих фракцій. За Вторгнення можна отримати нагороду, і однією з них буде креслення каталізатор. Існують три завдання, які взаємопов'язані між собою. Коли ви виконаєте, вам дістанеться креслення каталізатора Орокина в якості нагороди.

Створення

Отже, ви хочете самостійно скрафтить каталізатор Орокин Warframe. Для цього вам знадобляться 30000 одиниць платини і такі речі по одній штуці:
 • Галій.
 • Не забудьте взяти модуль підпорядкування.
 • Морфиды.
 • Прихопити одну ланку живлення.
 • Важливо пам'ятати, що навіть якщо ви зберете всі ці речі, то ваш каталізатор буде проводитися рівно добу. Якщо ж ви хочете зібрати його негайно, вам доведеться ще заплатити за це.
  А також пам'ятайте, що прямо відразу моди не покращаться по місткості, а поступово - за рівнями.

  Як використовувати?

  Спочатку слід заповнити дуже важливу річ: не можна демонтувати каталізатор або після того, як ви його використали, замінити.
  Каталізатор Орокин Warframe: опис, секрети проходження
  Як використовувати каталізатор Орокин Warframe? Коротка інструкція по пунктах:
 • Зайдіть в меню арсеналу.
 • Знайдіть "Покращення".
 • Там буде вказана кнопка "Дії", вона знаходиться десь під слотами і призначена для того, щоб встановлювати на зброю моди.
 • Після того, як ви натиснете кнопку, з'явиться меню з декількох кнопок.
 • Знайдіть кнопку "Покращення" і натисніть на неї.
 • Після того, як каталізатор буде вставлений, він поліпшить місткість модів, так як вона подвоюється. При цьому все залежить від рівня зброї. Приклад: припустимо, що у вас зброю 10 рівня та відповідна кількість модів. Але якщо виставити каталізатор, ви тепер зможете вставити не 10 модів, як зазвичай, а 20. У зброї є максимальний рівень - 30 тобто більше - це 60. Таким чином більше 60 модів виставити ви не зможете жодним чином.

  Важливі відомості

  Якщо ви не забули креслення, і починаєте збирати по ньому, то слід знати, що після складання креслення зникне, так як є одноразовим. Якщо ви купуєте в магазині яку-небудь зброю за платину, то в його комплект може увійти і каталізатор.
  Каталізатор Орокин Warframe: опис, секрети проходження
  На відео каталізатор і реактор Орокин. Якщо ви захочете підвищити вашого персонажа до певного рівня, то вам знадобиться застосувати каталізатор Орокин Warframe. Наприклад, якщо ви хочете стати Захисником сталевого меридіана. Гравцями був помічений баг: зроблений за кресленням каталізатор може пропасти з інвентарю. В такому випадку гру слід перезапустити, оскільки каталізатор швидше за все був уже використаний, після цього повинен пропасти Реактор орокин підходить для Варфрейма, а каталізатор Орокин - для зброї. Якщо у вас є гаджет на основі андроїда, то вам краще всього встановити офіційну програму, яка називається warframe nexus. Таким чином ви можете поставити будильник, щоб ніколи не пропустіть потрібну місію. Також в "Твіттері" існує спеціальна сторінка, присвячені сигналів тривоги. Там можна відстежувати всі необхідні місії.

  Популярі новини
  Загрузка...