Sacred 2: коди і секрети

237 0 Новини високих технологій

В середовищі комп'ютерних ігор вищі позиції по праву займає жанр RPG. Вибір таких ігор настільки великий, що геймерам часто досить складно визначитися, у що саме пограти. І все ж, окремої уваги заслуговує гра Sacred, а точніше, її пріквел Fallen Angel", випущений в 2008 році. Як і всі ігри "Акелли", Sacred 2 вийшла на рідкість вдалої і затребуваною.

Sacred 2: опис

Дія другої частини оповідає про події, що відбулися за кілька тисяч років до сюжету першої частини Sacred. Могутня енергія всесвіту готова вирватися з-під контролю магів, що здатне привести до глобальної катастрофи. Світ Анкарии занурюється в хаос і братовбивство.
Sacred 2: коди і секрети
Для геймерів гра Sacred 2: Fallen Angel пропонує відразу 7 класів персонажів:
 • Серафим.
 • Вищий ельф.
 • Страж Храму.
 • Дріада.
 • Воїн Тіні.
 • Дракомаг.
 • Інквізитор.
 • Кожному з них притаманні свої навички і тактики, і від вибору класу залежить основний сюжет. Тобто гравцеві пропонується вибрати одну із сторін великого протистояння – Добро чи Зло.


  Вибравши бік Добра, головний герой пройде вогнем і мечем по Анкарии, знищуючи нечисть і повертаючи Т-енергію в спокійне русло. Ну а якщо гравець вирішив зіграти на стороні Зла, то його нелегкий шлях призведе до руйнування магічних потоків і воцаріння хаосу на всій території ігрового світу. І в тому, і в іншому випадку коди на Sacred 2 виявляться корисними для виконання поставленого завдання, а також повного розкриття сюжету, який, по суті, і визначив розвиток подій першої частини.

  Особливості гри Sacred 2

  Слідом за оригінальною частиною другою Fallen Angel вийшло доповнення Ice&Blood, яке ще більше розширило ігровий світ. До речі, для любителів швидкої гри існують для Sacred 2 коди, які діють на всі версії і дозволяють дещо прискорити проходження гри. А воно, якщо бути об'єктивним, може зайняти від декількох тижнів до декількох місяців.


  Sacred 2: коди і секрети
  Радує наявність вільного ігрового світу, не обмеженого локаціями. Тобто герой зможе вільно переміщатися по всьому світу, виконуючи потрібні завдання і відшукуючи потрібні предмети. До речі, про екіпіровці – деякі коди на Sacred 2 дозволять легко зібрати комплект героїчного спорядження. А це, в свою чергу, дасть велику перевагу персонажу в битві. Тут є одне застереження, яка відрізняє Sacred 2 від першої частини – всі противники мають рівень, пропорційний рівню героя. Так що ризик заскочити в локацію, де вороги будуть на 10-15 рівнів вище (і, як наслідок, смертоносней), відсутнє.

  Чіти для Sacred 2

  Щоб отримати перевагу перед супротивниками, не потрібно прописувати прямо під час сеансу набір букв цифр. Для того щоб коди на Sacred 2 почали працювати, слід виконати нескладну процедуру перед початком гри.
  Sacred 2: коди і секрети
  Спочатку потрібно зайти в папку з грою, а точніше, папку scriptsserver. В неї є цікавий текстовий файл balance.txt. Його потрібно відкрити. Тепер потрібно знаходити і редагувати наступні рядки:
 • Enemy_weapondamage і Enemy_spelldamage. Виставивши в фігурних дужках замість існуючих значень 0 гравець отримує безсмертя (повний імунітет до отриманого втратам).
 • TraderOfferUpperRareBase. Встановивши значення 10000 гравець отримає доступ до рідкісних речей у торговців.
 • PriceAdjustment, PriceLeveldiscount, PriceShredder, PriceSlotfactor. В даних рядках потрібно встановити значення 1000 після чого всі торговці будуть пропонувати персонажу дуже великі гроші за товари.
 • MP_experience. Чит-код на швидку прокачування. Можна встановити значення аж до 1000000 після чого вбивство кожного монстра буде давати відповідну кількість досвіду.
 • SpellBaseDamage. Код, істотно збільшує втрати, що наноситься вміннями і заклинаннями. За замовчуванням стоїть на позначці 25 так що чим більше поставити, тим смертоносней буде персонаж.
 • Це далеко не повний список хитрощів гри Sacred 2 однак і цього цілком достатньо, щоб легко освоїтися в грі і прокачати всі класи персонажів, а також спробувати себе як з боку Добра, так і Зла.

  Популярі новини
  Загрузка...