Няшная дюжина топ-персонажів Touhou

144 0 Новини високих технологій

Touhou Project – серія анімованих ігор з Країни висхідного сонця в жанрі "літати, стріляти". Нереальна кількість спецефектів, купа зброї і патронів на екрані, постійний екшн – це далеко не повний список того, що робить гру популярною по всьому світу. Також одним з таких переваг є величезна кількість персонажів Touhou. Піде занадто багато часу, щоб розповісти про всіх. Але які ж з них самі круті?

Няшная дюжина топ-персонажів Touhou

Yukari Yakumo

Прославилася тим, що підкинула дров у вогонь II Місячної війни тільки для того, щоб "випити". Три речі, які потрібно знати про Yukari:
 • Володіє шикигами в шикигами.
 • Керує порталами де завгодно, коли завгодно.
 • Її можна назвати типово російської: ледача засоня, але якщо запахне смаженим, перетвориться в моторошного патріота.
 • Улюблене заняття: знаходить жертву завдяки своєму вмінню створювати межі і кордони та знущається над нею.


  Alice Margatroid

  Любить Марісу і офіційно найсексапільніша на фото. Персонаж Touhou з невеликими ляльками, іноді дуже страшними, якими керує як ляльковод. З цих двох фактів, можливо, Аліса і стала справжньою яндере.

  Suwako Moriya

  Класна капелюшок. На перший погляд, така няшная лолі, але насправді просто коротун. В іграх з'явилася відносно недавно.

  Patchouli Knowledge

  Ще одна чарівниця тохомира, повністю відповідає своїй прізвища. Завсідник бібліотек і любителька книг. Така сексі-заучка, але незамінна для Маріси. Астматик.

  Marisa Kirisame

  Самий популярний і відомий персонаж Touhou. Присутня у всіх іграх, бере всі без попиту і не думає про наслідки. Науковий "діяч", об'єкт дослідження – чарівні гриби.


  Reimu Hakurei

  Служителька храму, яка, так само як Маріса, є майже у всіх іграх серії. Найкрутіша тохоняшка. Символ тохомира. Рятує кожен раз вітчизну легко і невимушено, хоч, на перший погляд, і не виявляє зацікавленості.

  Aya Shameimaru і Sanae Kochiya

  Журналістка-докучник і колега Рейму відповідно. Фанатам відомі як брудні, продажні "штучки". Намагаються обігнати в популярності Рейму і Марісу.

  Suika Ibuki

  Замислювався персонаж як велетень з Японії, але на ділі вийшов лолі з рогами. Любить випити, ні грудей.

  Flandre Scarlet

  Вампірша з частини The Embodiment of Scarlet Devil. Прославилася умінням знищувати все, що не подобається, що з'являється від будь-якого капризу. Схожа на ображеного, але милого дитини.
  Няшная дюжина топ-персонажів Touhou

  Kaguya Houraisan

  Місячна принцеса, яка не хоче повертатися на батьківщину, тому що втекла з Місяця. Прославилася своїм чином беззахисною дівчинки, яка при кожному випадку стрибає за спину доктора-служниці.

  Reisen Udongein Inaba

  Місячний кролик, з'явилася на ігровий планеті після інциденту з "Аполлоном-11". Самий потрібний персонаж "для дорослого шукача".

  Популярі новини
  Загрузка...