Покемони: еволюція покемонів і все що про неї треба знати

1595 0 Новини високих технологій

Покемони, еволюція покемонів і все те, що пов'язано з цими вигаданими істотами, завжди цікавило любителів однойменного серіалу і геймерів в даній всесвіту. Є ряд умов, при яких відбувається розвиток вихованця, і фанатам варто про них знати. В іграх цей процес просто незамінний для того, щоб боєць ставав сильнішим за всіма параметрами.

Розвиток всесвіту

Компанія Nintendo, яка володіє всіма правами на всесвіт, регулярно випускає ігри, де головними героями є саме покемони. Еволюція покемонів в них завжди присутня як невід'ємна частина геймплея. Гравці беруть на себе роль тренера і намагаються різними способами зловити для себе будь-яку кількість цих кишенькових монстрів. Надалі їх необхідно прокачувати, вміння змінювати і створювати особисту команду. З собою тренер може мати максимум шість істот, але в центрах лікування вихованців є прилад, де зберігаються інші спіймані.
Покемони: еволюція покемонів і все що про неї треба знати

Навіщо потрібна і що дає еволюція

Посилюватися за допомогою розвитку можуть без винятку всі покемони. Еволюція покемонів недоступна тільки у випадках, коли у кишенькового монстра немає подальших форм для трансформації. Тоді його можна тільки прокачувати по рівнях аж до сотого (максимальний розвиток). При трансформації в другу форму покемон завжди отримує додаткові пункти до основних параметрів. У нього підвищується атака, швидкість, здоров'я та зростає шанс нанести перший удар. Тут ще багато залежить від приналежності до категорії і стилю, але майже у всіх випадках розвитку піддаються всі покемони. Еволюція покемонів обов'язково потрібна для посилення, але іноді її краще затримати, щоб швидше отримати важливі здібності. Часто буває, що у першій формі вихованці швидше можуть отримати певний навик. Коли арсенал підібраний, обов'язково перетворюйте персонаж в бійця.
Покемони: еволюція покемонів і все що про неї треба знати

Як проходить

Еволюції покемонів в Pixelmon та інших іграх всесвіту проходить за стандартним зразком. Бійці мають свої рівні, і найчастіше по досягненні певної сходинки система пропонує трансформувати вихованця. Однак це працює далеко не у всіх випадках, адже є ще три більш рідкісні способи еволюції. Для багатьох покемонів необхідні стихійні камені, які присутні в проекті. Кожному стилю істот відповідає предмет такої ж категорії (вогонь – вогненний). Коли певний боєць його отримує, він може трансформуватися. Кращим прикладом буде Іві, який може еволюціонувати у Флареона, Джолтеона і Вопареона в залежності від стихії каменю. Є ряд покемонів другої форми, які можуть перейти на третій рівень тільки при обміні з іншим тренером. В такому разі два гравці домовляються між собою і трансформують своїх улюбленців, а потім повертають назад. Останні два способи – вивчення спеціального прийому і камені еволюції. Перший вкрай рідко застосовується, а другий ускладнює знаходження предметів.
Покемони: еволюція покемонів і все що про неї треба знати

Нова еволюція

Розробники з компанії Nintendo зрозуміли, що після досягнення кінцевого етапу розвитку немає інтересу до прокачування бійця. Саме тому в останніх іграх серії з'явилася нова можливість – мега-еволюція покемонів. Це спеціальна трансформація, яка посилює вихованця в кілька разів. При цьому змінюється зовнішній вигляд бійця в плані поліпшення. Робиться таке вдосконалення не тільки в бою, і для цього знадобиться предмет під назвою Mega Stones. Досить його здобути і застосувати в сутичці з будь-яким супротивником. Тоді відбудеться мегаеволюция, і істота придбає ще більш сильну форму. Варто також пам'ятати, що не кожен покемон може бути підданий подібної трансформації. Більшою мірою це стосується останніх форм еволюції або тих істот, які мають тільки один вид, але навіть тут список обмежений. В кожному поколінні є їх до десяти штук, а всього - не більше п'ятдесяти видів.

Популярі новини
Загрузка...