Що таке Orbitum: відгуки, характеристики, додаткові функції

155 0 Новини високих технологій

Кожен випуск нового браузера в одних користувачів викликає інтерес, а в інших навпаки – песимістичне відчуття або навіть відторгнення. Адже на даний момент їх налічується понад 30 видів і модифікацій. А призначені вони для виконання одних і тих же завдань. Так навіщо створювати нові? Чого саме хочуть домогтися сумлінні конкуренти, створюючи свій продукт?

Швидкість і додатковий функціонал

Так, незважаючи ні на що, швидкість завжди залишається головним пріоритетом. Швидкий серфінг прямо впливає на всі дії, що виконуються користувачами в інтернеті. Одна справа, коли по клацанню відразу відкривається обраний сайт або сторінка, і інше - дуже повільне завантаження, іноді переходить в нескінченну. Не варто також забувати про набір індивідуальних функцій браузера, які допомагають виконувати ті чи інші завдання.


Що таке Orbitum: відгуки, характеристики, додаткові функції
Розробники при створенні свого продукту врахували важливі вимоги і побажання. Так, в 2013 році був випущений браузер Orbitum. Відгуки не змусили себе довго чекати. Користувачі були приємно здивовані швидкістю роботи, а також реалізацією корисних нововведень і доповнень, про яких зараз і піде мова.

Новий браузер Orbitum

Не можна 100 % стверджувати, що Orbitum виконаний як окремий продукт, тому що він все-таки створений на базі "Гугл Хром", а точніше на його движку. Але це тільки підкреслює якість нового браузера, так як користувачі з гідністю оцінюють роботу "Хрому" у своїх відгуках. Orbitum також зовні нагадує свого батька. Мабуть, на цьому їх спорідненість і закінчується. Тепер перейдемо до приємних додаткових функцій.


Що нового?

Звичайно, у своїх відгуки Orbitum позитивно оцінять усі, хто любить проводити свій час в соціальних мережах і чатах, не відволікаючись від серфінгу. Завдяки вбудованій підтримці такої функції, як мультічат, можна відстежувати свою переписку, не заходячи на сайти. Кожне нове повідомлення буде супроводжуватися звуковим сигналом, який можна при бажанні відключити за непотрібністю. Далі, продовжуючи тему соціальних мереж, користувачам "ВКонтакте" неодмінно сподобається те, що тепер свою сторінку можливо оформити індивідуально. На вибір пропонується безліч готових тем, але якщо ні одна з них не доведеться за смаком, тоді варто спробувати створити свою.
Що таке Orbitum: відгуки, характеристики, додаткові функції
Приємною особливістю також є вбудовані в панель аудіоплеєр і fm-радіо. Тепер можна збирати треки з різних соціальних мереж, створювати свої плейлисти і насолоджуватися музикою, не покидаючи сторінки. Далі – завантаження торрентів. Завдяки вбудованому клієнтові, можна завантажувати файли прямо в браузері, не встановлюючи на свій ПК додаткових програм. Далеко не останньою функцією є безпека серфінгу і захист своєї особистої інформації. Розробники врахували і цей важливий факт, про який просили користувачі у своїх відгуках. Orbitum пропонує створити свій аккаунт. Після його активації і установки пароля вже ніхто зі сторонніх не зможе подивитися вашу пошту або історію відвіданих сторінок. Також браузер попередить про перехід на шкідливий сайт за допомогою вбудованої захисту.
Тим, хто бажає встановлювати полюбилися розширення та доповнення з інтернет-магазину Chrome, може це робити і надалі, так як Orbitum володіє повною підтримкою цієї опції.

І на закінчення

Відтепер стежити за новинами своїх улюблених соцмереж і бродити по просторах інтернету за допомогою браузера Orbitum можна не тільки з комп'ютера або ноутбука. Тепер все це можна робити з вашого мобільного, так як існують версія для андроїд-пристроїв.
Що таке Orbitum: відгуки, характеристики, додаткові функції
Швидкість, функціональність, зручність, краса - це Orbitum. Як можна зробити висновок зі статті, відгуки про Orbitum досить позитивні, щоб, як мінімум, встановити його і перевірити все самостійно. Однак пам'ятайте, що скачувати інсталятор потрібно лише з офіційного сайту.

Популярі новини
Загрузка...