Докладно про те, як зробити векторне зображення

428 0 Новини високих технологій

Багато починаючі аматори дизайну обов'язково стикаються з даною проблемою, адже в деяких моментах необхідно векторне зображення. У цій статті докладно розказано про те, як зробити векторне зображення.

Для чого використовується переклад з растрового об'єкта в контурний

Одним з прикладів цього випадку є заливка, на яку наноситься векторна маска. Група векторних примітивів - це група інструментів для створення маски без оплати і в автоматичному режимі. В даному прикладі виходить, що контур зображення буде векторним, при цьому заливка - растрової.
Докладно про те, як зробити векторне зображення
Однак потрібно розуміти, що "Фотошоп" не працює в повну силу з вектором, використовуючи позитивні сторони там, де можна. При інтенсивній роботі з графікою у фахівців виникають різні задачі, при вирішенні яких зручніше відразу перетворити виділення в контур, а не користуватися для цієї задачі ілюстратором. Саме для аналогічних завдань в "Фотошопі" є функція, що дозволяє перетворювати растрові об'єкти у векторні, адже не всі фахівці воліють використовувати ілюстратор.


Як з растрового зображення зробити векторне?

Для цього в "Фотошопі" необхідно виконати певний порядок дій. Для початку необхідно вибрати об'єкт за допомогою набору інструментів Select. Програма виробляє конвертацію будь-якого обраного і виділеного об'єкта в контур. Якщо описані способи роботи з програмами векторної графіки є для вас складними, то краще для початку ознайомитися з інтерфейсами програм, адже це основа, не знаючи яку, можна просунутися далі.
Докладно про те, як зробити векторне зображення
Як приклад можна привести процес зображення людини з картинки. Можна взяти оригінальну картинку і при допомоги планшета і кисті з твердими краями обвести об'єкт. Після цього можна видозмінити, наприклад замінити особа. Після того як дане зображення переведено у вектор, з'явиться можливість масштабувати без втрати якості картинки.


Картинки для трасування

Для наочного прикладу береться легке зображення - метелик. При перекладі необхідно враховувати, що чим більше зображення, тим краще вийде векторне зображення. Дане правило діє в "Фотошопі", аналогічно і в "Ілюстратора". Великі зображення - ті, що більше 1000 пікселів.

Виділення об'єкта

Процес виділення об'єкта варто почати з вибору інструментарію. Потрібно застосувати звичайний Magic Wand Tool з набору Tool, після чого натиснути правою кнопкою мишки один раз в білій частині робочої області. У результаті цих маніпуляцій ви зробите робочу область.
Докладно про те, як зробити векторне зображення
Потім потрібно виділити метелика за допомогою набору Select - Select Inverse. У цій процедурі відбувається інвертування для того, щоб виділити зображення. Проте варто зауважити, що цей або інший варіант не впливає на кінцевий результат, головне, щоб був виділений потрібний об'єкт. На фото вище можна побачити так звані векторні візерунки. Подібна картинка називається фракталом - це об'єкт, який при збільшенні змінюється за певним алгоритмом. Векторна картинка як раз підходить для зображення фрактала, необхідно лише написати формулу і отримати готовий результат, як зображено вище. Це і називається векторним візерунком.

Створення векторного контуру

Це майже заключна частина того, як зробити векторне зображення. Варто пам'ятати про головне: програм для створення подібних зображень безліч, фахівцеві потрібно вибрати одну (максимум дві), інакше ваші старання у вивченні відразу всіх будуть марні. Після того як ви вибрали область, зробіть її конвертацію у векторний контур. Для цього можна скористатися інструментами виділення, такими як Lasso Tool, Rectangular Marquee Tool, Magic Wand Tool та ін. Далі правою клавішею миші натисніть на область виділення, після чого з'явиться меню, в якому слід вибрати Make Work Path. Слідом буде меню, в якому встановлюється ступінь згладжування Tolerance. Чим більше згладжування, тим менша кількість векторних вузлів і менш точне повторення растрового контуру.
Докладно про те, як зробити векторне зображення
Після всього вищеописаного в Path повинен утворитися робочий контур. У разі, якщо такий панелі немає, її можна знайти за допомогою вікна Windows і в ньому вибрати Path. Потім необхідно виконати подвійне натискання на Work Path і зберегти його в іншому місці. Контури в цій області діють аналогічно верствам в палітрі Layers. Виділений контур означає, що він активований і його можна використовувати. Потім виділіть контур за допомогою Path Selection Tool або панелі Path. Необхідно натиснути кнопку Layer, після чого у вікні, що відкриється вкладці вибрати New Fill Layer, а вже в ній Solid Color. Таким чином ви створите шар заливки, якому відразу присвоюється векторна маска у вигляді вашого контуру.

Закінчення роботи

Для доопрацювання зображення можна використовувати Pen Tool - для виділення маски шару заливки. Потім налаштувати Pen Tool, а саме виставити Subtract. За допомогою цього можна намалювати на зображенні додаткові елементи і візерунки. Ось так просто можна зробити векторне зображення. Даний навик обов'язково допоможе починаючим дизайнерам.

Популярі новини
Загрузка...