Як перевернути зображення в "Фотошопі", збільшити, вирізати і додати текст

946 0 Новини високих технологій

Photoshop - це потужний редактор зображень, і аналогів подібних йому немає в усьому світі. Проте деякі початкуючі користувачі програми стикаються з безліччю труднощів при роботі з ним. Це пов'язано з певними причинами, але основна з них - це незрозумілий інтерфейс. І насправді, у порівнянні з таким редактором, як Pait, Photoshop лякає своїм інструментарієм. Але це лише спочатку.

Як перевернути зображення в "Фотошопі", збільшити, вирізати і додати текст
У даній статті будуть розібрані чотири простих функції. Ми дізнаємося про те, як перевернути зображення в "Фотошопі", збільшити його, вирізати і помістити в нього текст. Ці на перший погляд прості операції можуть здатися досить складними новоприбулим користувачам програми, але докладні інструкції, які будуть вказані у статті, допоможуть запросто у всьому розібратися.


Перевертаємо зображення

Отже, першим ділом ми дізнаємося, як перевернути зображення в "Фотошопі". Отже, щоб довго не просторікувати, приступимо відразу до суті. Перше, що потрібно зробити, - це, звичайно, відкрити саму картинку. Виконати це можна двома способами. Перший, і більш зрозумілий новачкам, має на увазі під собою натискання на верхній панелі пункту File, після чого слід натиснути Open. Другий спосіб скорочує необхідний час. Необхідно натиснути сполучення клавіш Ctrl+O. У кожному разі перед вами з'явиться діалогове вікно. У ньому прокладіть шлях до потрібної картинці, після чого, виділивши її, натисніть "Відкрити".
Як перевернути зображення в "Фотошопі", збільшити, вирізати і додати текст
Отже, картинка відкрита, але перед тим як перевернути зображення в "Фотошопі", його треба спочатку виділити. Як це зробити? Виділити малюнок можна як повністю, так і якусь окрему область. Для цього в інструментарії є наступні об'єкти: Rectangular/Elliptical Marquee Tool, Lasso/Polygonal Lasso/Magnetic Lasso Tool. Але якщо зображення потрібно перевернути цілком, то скористайтеся комбінацією клавіш Ctrl+A.


Тепер потрібно перевернути картинку. Для цього потрібно скористатися такими інструментами, як Edit, Transform і Rotate 180?. Як тільки ви вибрали потрібний інструмент, то можете, користуючись мишкою, задати кут його повороту. Якщо ви визначилися з кутом, натисніть Enter, щоб застосувати зміни. Залишилося лише зберегти саму картинку. Для цього натисніть Shift+Ctrl+S. Вкажіть шлях, куди необхідно зберегти файл, і натисніть "ОК". Ось і все, тепер ви знаєте, як перевернути зображення в "Фотошопі".

Змінюємо масштаб зображення

Тепер поговоримо про те, як збільшити зображення в "Фотошопі". Зважаючи на те, що ви вже знаєте, як його відкрити, цей етап пропустимо. Отже, зображення перед вами. Якщо ви бажаєте збільшити його, щоб було легше працювати з дрібними об'єктами, то можете використовувати інструмент Zoom Tool. Також можна скористатися поєднанням гарячих клавіш: Ctrl+"+" - для збільшення масштабу, або Ctrl+"-" - для його зменшення.
Як перевернути зображення в "Фотошопі", збільшити, вирізати і додати текст
Якщо ж ви хочете збільшити сам малюнок, то вам потрібно скористатися інструментом Free Transform меню Edit. Також можна викликати цю функції натисканням Ctrl+T. Тепер на зображення з'явилася сітка з гарячими кутами. Щоб змінити розмір, наведіть курсор до вузлика і, переміщаючи мишу, введіть новий розмір. У тому випадку, якщо ви хочете, щоб розмір змінювався пропорційно, затисніть клавішу Shift.

Вирізаємо зображення

Зараз буде розказано про те, як вирізати зображення в "Фотошопі". Щоб це зробити, потрібно буде скористатися інструментом "Кадрування". Він розташовується на бічній панелі зліва, третім за списком. Вибравши його і за допомогою ЛКМ, вкажіть необхідну область на зображенні для вирізки. Після виділення область можна відредагувати, розтягнувши ширину або висоту. Залишається лише натиснути Enter. Тепер надлишки, які були за областю виділення, зникли.

Вставляємо текст в зображення

Вставити текст в зображення дуже просто. Для цього скористайтеся інструментами "Горизонтальний текст" або "Вертикальний текст", в залежності від того, яке розташування ви хочете бачити.
Як перевернути зображення в "Фотошопі", збільшити, вирізати і додати текст
Тепер натисніть ЛКМ там, де думаєте вставляти зображення. Після цього потрібно вписати в поле ваш текст. На даному етапі можете не звертати уваги на його шрифт, колір або розмір. Тепер у меню потрібно відкрити розділ "Вікно", в ньому виберіть команду "Символ". У віконці, що з'явилося можете видозмінювати свою напис як душі завгодно. Як тільки ви внесли всі корективи, можете сміливо зберігати зображення.

Популярі новини
Загрузка...