Де знайти Волоцюгу в "Сталкер: Поклик Прип'яті" і як завербувати персонажа в свій загін

296 0 Новини високих технологій

Проходження «Сталкера: Поклик Прип'яті» не можна назвати легким. Тут чимало супротивників, до того ж до більшості завдань не веде мітка гри. У цьому невеликому гайде ви дізнаєтеся, де знайти Волоцюгу в «Сталкер: Поклик Прип'яті», а також ми поділимося секретами проходження деяких завдань.

Де знайти Волоцюгу в "Сталкер: Поклик Прип'яті" і як завербувати персонажа в свій загін

Хто такий Волоцюга

При проходженні сюжетної місії гри перш ніж відправитися в Прип'ять, вашому героєві потрібно зібрати команду досвідчених бійців, які будуть супроводжувати вас в небезпечних тунелях шляхопроводу. Одним з цих супроводжуючих і стане командир вижили монолітовцев Бродяга. Де знайти в «Сталкері: Поклик Прип'яті» цього персонажа і як роздобути його в загін, ви дізнаєтеся далі.


Де знайти Волоцюгу в "Сталкер: Поклик Прип'яті" і як завербувати персонажа в свій загін

Збираємо добровольців

Ідіть до Зулуса, що живе в вежі на північному сході від бази сталкерів. Після довгої бесіди і розпивання кількох пляшок горілки, персонаж погодиться організувати групу. Але для цього потрібно відшукати добровольців і направити їх до Зулуса. Відправитися в Прип'ять з вами ризикне не кожен. І ви зможете завербувати в добровольці всього трьох персонажів:
 • Вано. Його ви знайдете в кутку бару на станції «Янів». Щоб завербувати персонажа, знадобиться розплатитися з бандитами і викупити захисний костюм. У загальній складності доведеться заплатити 12 тисяч рублів. Якщо хочете заощадити, то перебити бандитів в таборі. Але врахуйте, що їх там два десятки. До того ж зачистка позбавить вас досягнення «Дипломат».
 • Соколов. Цей вижив військовий мешкає в бункері вчених. Щоб отримати його в якості бійця, виконайте завдання «Зразок рослинності» від Озерського. Для цього відправляйтеся в аномалію, розташовану на південному сході від бункера, і візьміть артефакт «Квітка». Віддайте предмет Озерський і відведіть Соколова до Зулуса.
 • Волоцюга. Цей персонаж живе біля невеликого мосту на півдні від ЗРК «Волхвів». Щоб завербувати його в загін, потрібно «прилаштувати» монолітовцев до «Обов'язку» або «Свободу». І добре б, щоб перед тим, як знайти Волоцюгу в «Сталкері: Поклик Прип'яті» ви вже заслужили довіру однієї з цих фракцій. Тоді все що потрібно для проходження квесту – це розмова з Локі або Шульгою.
 • Якщо ж ви не стали своїм у угруповань, то приготуйтеся до нових завдань і пригод, адже їх ще буде чимало. Легше домогтися розташування «Боргу». Про те, як це зробити піде мова в наступній главі.


  Вивчаємо аномалії

  Щоб заслужити довіру угруповання «Борг», вирушайте в бункер до вчених і поговоріть з Германом. Він видасть вам завдання «Дослідження аномалій». Щоб пройти квест, встановіть сканери біля аномалій:
 • Бітум.
 • Плавні.
 • Бетонна ванна.
 • Попелище.
 • Електрична аномалія на стоянці.
 • Після цього вирушайте з групою Тополі для вимірів активності. Врахуйте, що вас будуть атакувати плоті, кабани і зомбовані. Тому прихопіть з собою дробовик. Після цього повертайтеся до Германа і отримаєте нове завдання «Аномальна активність». Щоб виконати його, візьміть детектор «Сварог» і йдіть до локації «Градирня». Тут ви знайдете прозору сферу, яку потрібно вивчити. Наведіть на неї сканер, і через кілька секунд з аномалії і випадуть тіла загиблих долговцев. З трупа генерала Таченко заберіть КПК і віднесіть його Шульзі. Тепер глава угруповання «Борг» погодиться прийняти монолітовцев. Залишається лише відвести вербувальника до загону.
  Де знайти Волоцюгу в "Сталкер: Поклик Прип'яті" і як завербувати персонажа в свій загін

  Де знайти Волоцюгу в «Сталкері: Поклик Прип'яті» після вербування

  Відправившись до табору монолітовцев разом з вербувальником від «Боргу» або «Свободи», ви перегляньте ролик, після якого загін разом з їхнім командиром зникне. І де знайти Волоцюгу в «Сталкер: Поклик Прип'яті» вдруге? Цей персонаж тепер перемістився в бар на станції «Янів». Вирушайте туди і поговоріть з ним про подорож в Мертве місто. Загін монолітовцев в безпеці і їх командир відправиться з вами в небезпечний шляхопровід. Тепер, коли ви знаєте, де знайти Волоцюгу в «Сталкері: Поклик Прип'яті» і зробити персонажа своїм союзником, проходження завдання стане менш складним. Але попереду вас чекає ще чимало небезпечних пригод, які підготувала для вас ця гра.

  Популярі новини
  Загрузка...