Особливості фракції і броня Темного Братства ("Скайрим")

256 0 Новини високих технологій

У "Скайриме" процвітає кілька фракцій, які можна вступити, якщо виконати кілька доручень. Одна з таких угруповань - Темне Братство, що відрізняється своєю бронею і унікальною сюжетною лінією.

Історія клану

Особливості фракції і броня Темного Братства ("Скайрим")
Темне братство - це древній клан найманих вбивць, які вбивають тих, над ким було скоєно Темне Таїнство (стародавній обряд, який здійснює клієнт, щоб вказати мету найманцям). Як і у всіх найманців, у Братства були конкуренти - Мораг Тонг, клан, який перебуває на території Морровінда. Темне Братство воліє потайний спосіб життя, тоді як Мораг Тонг, навпаки, користується повагою і шануванням у суспільстві Морровінда. Члени клану мають унікальну броню Темного Братства "Скайриме", також вони поклоняються богу порожнечі і смерті Ситису. Як і в кожній фракції, у Темного Братства існувала своя ієрархія, на вершині якої перебували Чує і Мати Ночі. Лише обраний міг стати здоровим слухом і чути те, що говорить Мати Ночі. Все почуте обраний передавав членам кола Чорна Рука - це п'ять осіб, які очолюють Братство і керуючих іншими найманцями.


Гравець знайде шлях до цього клану, виконавши прохання Авентуса Аретіно за завданням Втрачена Невинність. Тоді лідер Братства захоче особисто побачитися з Довакином і продемонструє це своєрідним способом. По мірі проходження сюжетної лінії фракції, гравець отримає броню Темного братства "Висування". Кожна з деталей броні має унікальну властивість, яке допомагає при виконанні завдань залишатися непоміченим і завдавати смертельні удари. По закінченні лінійки завдань можна отримати від лідера клану унікальний клинок Горя. Броня Темного Братства "Скайриме" має відмінні риси у вигляді обтягуючого матеріалу, виконаного в чорних і червоних тонах. Повний комплект складається з каптура, броні, рукавичок і чобіт.


Модифікатор броні Темного Братства

Особливості фракції і броня Темного Братства ("Скайрим")
Не всіх влаштовує стандартний сеттінг гри, а декому він набридає через кілька годин проходження і хочеться чого-то нового. Саме з цієї причини для любителів привнести в гру щось нове і незвичайне фанати створили "Скайриме" мод на броню Темного Братства. Один з них - це Броня майстра Темного Братства, яка замінює оригінальний набір броні з гри. Встановити даний модифікатор не складно - достатньо завантажити архів і перемістити всі дані з нього в папці Data, яка знаходиться у самій грі. Далі необхідно поставити галочку в лаунчер гри, щоб активувати цей мод.

Ретекстур броні Темного Братства

Особливості фракції і броня Темного Братства ("Скайрим")
У сучасному ігровому світі гри 2011 року виглядає трохи застарілим, тому багато любителів випускають моди, "освіжаючі" гру. У "Скайриме" ретекстур броні Темного Братства виглядає гармонійно і відповідає атмосфері гри. Підходить дана броня як для чоловічих персонажів, так і для жіночих. Представлені варіанти для інших рас, які присутні в грі. Встановити ретекстур можна за допомогою спеціального менеджера або вручну. Викачані файли потрібно відправити в папку Data і, при необхідності, підтвердити злиття папок. Даний мод несумісний з іншими модами, пов'язаними зі зміною текстур броні Темного Братства. Броня Темного Братства "Скайріма" - це відмінний варіант екіпіровки для тих, хто бажає залишатися непоміченим і атакувати з тіні.

Популярі новини
Загрузка...