Як качати Сіна в ПВ? Сін в Perfect World

225 0 Новини високих технологій

Питання про те, як качати Сіна в ПВ, часто задається користувачами в мережі. Цей клас відрізняється своєю різноманітністю всіляких можливостей для побудови збірок. Даний аспект включає в себе розподіл навичок, підбір обладунків, правильне використання умінь тощо. Цей матеріал призначений для гравців, які не можуть визначитися з напрямком для прокачування. Тут буде основна інформація по класу з визначенням всіх плюсів, мінусів і підкресленням важливих деталей.

Перший тип складання

Знання того, як качати Сіна в ПВ, допоможе в майбутньому уникнути безлічі проблем з цим класом. В іграх жанру ММОРПГ правильний вибір складання і розуміння свого персонажа є запорукою успіху в майбутньому. Якщо не підходити до прокачування комплексно, домогтися результатів в освоєнні високорівневого контенту ніколи не вийде.


Сіном у всесвіті «Ідеальний Світ» називають Вбивць, але тут вони можуть мати чотири варіанти розвитку. Перший з них є гібридом. У нього середній шкоди, така ж виживаність і інші параметри. Прокачується він шляхом такого розподілу навичок: 2 одиниці чинності, 1 в витривалість і 7 в спритність. Такі характеристики беруться через кожних 2 рівня. При гібридної складання носить клас "легкі обладунки". Проблема в тому, що, не роблячи упор в конкретний напрям, героєві буде постійно чогось не вистачати. Тільки самі вмілі і досвідчені користувачі можуть дозволити собі вибирати даний напрямок для прокачування. Грамотна реалізація такого бійця в битві вимагає максимально правильного розрахунку.


Як качати Сіна в ПВ? Сін в Perfect World

Друга збірка

Міркувати про те, як качати Сіна в ПВ можна довше, ніж в інших проектах. Зазвичай в ММОРПГ одне позначення Ассасин означає крихкого швидкого вбивцю, що працює в невидимості та усуває супротивників блискавичними комбінаціями. У «Перфект Ворлд» існує збірка під назвою «хеві-сін». Він передбачає заковывание вбивці у важкі обладунки. Під це і підганяються характеристики при отриманні рівнів. Гравець повинен вкладатися в силу до тих пір, поки знову не стане доступна екіпірування, дає вагому захист. Звідси випливають основні плюси такої збірки героя. Він має значний рівень виживання за рахунок підвищеної броні і здоров'я. У відкритому бою йому не загрожує настільки сильно пряме зіткнення з Воїнами і тому подібними класами. На цьому плюси закінчуються і можна починати перерахування негативних сторін:
 • По-перше, клас отримує менший приріст до магічного захисту.
 • По-друге, сильно страждає здатність ухилятися від атак.
 • У третіх, падає параметр влучності.
 • Це основні характеристики, які повинні допомагати Сину в бою. Без них він перетворюється в слабкого бійця, у якого немає його основних сильних сторін. Збірка в «хеві-сіна» є більше експериментом для користувачів, які вже вивчили інші можливості даного класу. Вона не конкурує з іншими, більш корисними напрямками прокачування.
  Як качати Сіна в ПВ? Сін в Perfect World

  Третій варіанти прокачування

  Як качати Сіна в ПВ, питання вже не буде актуальним після розбору кожної збірки окремо в деталях. Два вищезгадані варіанти мають свої плюси і мінуси. В цьому випадку не виняток і «коновый Сін». Так серед спільноти фанатів називають напрямок для прокачування, в якому персонаж перетворюється на справжнього танка. Він набуває величезний запас броні і виживання. Це дозволяє триматися довше в прямих зіткненнях, йому не конкурент у цьому плані навіть «хеві-сін».
  Правильної прокачуванням при виборі такого варіанту складання буде розподіл 1 очка в витривалість і силу, 3 в спритність. Через зменшення одиниць останнього параметра знижується влучність, показники атаки і ухилення. Останню характеристику нівелює стійкість. «Коновый Сін» зустрічається частіше на полях битви, його реалізація не вимагає стільки сил і навичок, як у двох попередніх випадках. Дана збірка може приймати на себе агресію від більшості босів, а при високому рівні точки правильної екіпіровки число їх збільшується. Цікаво те, що такий персонаж носить легкий тип обладунків. Це не заважає його превеликий рівня виживання. Проблема в тому, що для прийняття утрати цей клас не створювався. В грі є архетипи, які на порядок краще справляються з цим завданням. Заточення в витривалість класичного вбивці може не задовольнити результатами. Це є головною перешкодою для користувачів.

  Класична обробка

  Крім прокачування, часті складності в даній тематиці виникають з тим, як розкидати статті Сіну в ПВ. Тут все залежить від вибору шляху прокачування. Три з них описані вище в них є інформація про те, як розподіляти отримані очки в характеристиці з кожним новим рівнем.
  Останнім білдів вбивці у всесвіті гри «Ідеальний світ» є максимальний упор в втрат. Це класичний варіант прокачування, при якому персонаж повинен робити чіткі комбінації і вбивати персонажів з малим рівнем захисту, підбираючись до них впритул. Його головною оборонною характеристикою стає ухилення від ударів. Слід зазначити, що Ассасин в утраті покладається на спритність. Гравець повинен кожен рівень вкладати всього 1 очко чинності для носіння зброї і зброї. Інші чотири йдуть в спритність з кожною новою сходинкою. Для вбивць з великим втратою даний параметр є основним. Вже після 100 рівня змінюється пріоритет в сторону сили, але тільки до необхідного рівня, який вимагає кращі обладунки. Багато гравців вважають даний вид складання єдино правильним. Для них побудова з Ассасина архетипу іншій ролі є злочином. Він чудово себе показує в дуельних боях з будь-яким ворогом. Його навички пристосовані для нанесення максимального шкоди. Саме таких вбивць гравці можуть зустріти найчастіше у світі «Перфект Ворлд».
  Як качати Сіна в ПВ? Сін в Perfect World

  Основні вміння, частина 1

  Прокачування Сіна в ПВ обов'язково супроводжується повним вивченням його всіх навичок. Світ гри знаменитий тим, що пропонує десятки різноманітних умінь, але не всі з них записуються в розряд основних заклинань. Таких може бути до десяти штук. Для вбивці першочергово слід відзначити «Розчинення». Воно з'являється з досягненням 13 рівня, а після 29 доповнюється здатністю «Втеча в тінь». З-за цього вміння частина фанатів «Ідеального Світу» обожнює клас і тільки його прокачує, а інша щиро ненавидить. Цей типовий догляд в невидимість, з яким доводиться боротися в дуельних битвах.

  «Втеча в тінь» можна використовувати прямо в сутичці. Для виявлення необхідно плюсувати рівень персонажа з переховуванням. Якщо цей показник нижче рівня іншого героя, то Ассасин не зможе скористатися невидимістю коректно. На 29 рівні в арсеналі з'являється «М'яка хода». Навичка пасивно збільшує параметр скритності героя з кожним новим рівнем. На цій же ступені прокачування з'являється контр навички проти інших вбивць під назвою «Орлине зір». Уміння дає значну прибавку до виявлення. У битві двох Асасинів перемогу отримає той, хто за допомогою вміння отримає більше очок у рядку виявлення, ніж у ворога скритність + рівень спільно. Навичка активно використовується у боях без нього вирізати ворожих вбивць було б в рази складніше.
  Як качати Сіна в ПВ? Сін в Perfect World

  Основні вміння, частина 2

  Якість Сіна в ПВ необхідний і для отримання вагомих навичок, які в дуелях можуть стати відкриттям для противника. Грати вбивцею складно, але при вдосконалювати навички для нього не складе труднощів протистояти іншим класам. У цьому допомагають вміння «Алмазна друк» і «Прокляття трьох поколінь».
  Перший навик з'являється вже на 19 рівні. Він при активації дає шанс уникнути ворожого шкоди. Вбивця отримає лише одиницю шкоди. Бафф діє недовго на персонажі, а тому важливо правильно зловити таймінг для його застосування. Тоді важливі навички ворога, що завдають найбільшої шкоди можуть стати марними. «Прокляття трьох поколінь» з'являється в арсеналі лише з отриманням 59 рівня. Воно працює схожим чином, але діє на негативні ефекти, спрямовані в бік Сіна. В ММОРПГ будь-Ассасин повинен мати можливість швидко переміщатися в бік своєї мети. Без цього у нього не вийде вирізати ворога зі слабкою бронею, так як по дорозі можна потрапити на потужного "танка". Розробники «Перфект Ворлд» передбачили для архетипу навичка «Танець Тіні». З отриманням 29 рівня персонаж отримує можливість переміщуватися за спину обраному противнику. При досягненні ще тридцяти ступенів прокачування гравець може використовувати «Стрибок крізь тінь». Суть другого вміння така ж, але при переміщенні за спину мети, він отримує додатково оглушення.

  Головні навички, частина 3

  Всі білди Сіна в ПВ, незалежно від розподілу характеристик, роблять упор на одні і ті ж навички в арсеналі. Частина з них вже описана вище, але до цього списку слід обов'язково додати «Мітка крові». Це знаменитий серед персонажів бафф, який надає архетипу можливість відновлювати здоров'я в бою. Працює позитивний ефект так, що регенерація життя залежить від кількості нанесених збитків в сутичці. Завдяки цьому навику, який з'являється на 34 рівнем Ассасину легко фарм на пізній стадії прокачування. Він швидше зачищає пачки супротивників. На 39 рівні з'являється ще один неймовірно корисний бафф для вбивці. Цей персонаж не гине з першого разу завдяки здатності «Обман смерті». Якщо налагоджений даний ефект на персонажа, його вбивство призводить до воскресіння з 20 відсотками від максимального здоров'я. Це сильно допомагає героям, коли на них накидаються могутні бійці і видають свій бурстовый шкоди. Важливо знати, що у вбивці є величезна кількість важелів перешкодити противнику, створити вагому протистояння. Це «приспання», «знерухомлення» і навіть «незгоду». Останній навик перериває каст і здібності, після чого її проголошення стає неможливим деякий час. Заклинання «Укус дракона» разом з «Натхненням» генерують достатню кількість енергії Чі. Описаних вище навичок достатньо для регулярного створення небезпеки ворожим «тонким» в плані броні персонажам.
  Як качати Сіна в ПВ? Сін в Perfect World

  Правильний вибір складання

  Макроси для Сіна в ПВ будуються на комбінаціях головних навичок, які видають найбільшу втрату. Вибудовувати їх слід вже після того, як користувачі визначатися з напрямком для прокачування. На старті слід зазначити, що скіли Сіна передбачають єдино правильну збірку – повний упор в втрат. Це четвертий варіант, описаний в даному матеріалі, з розкидом характеристик 1 сила, 4 спритність в кожен прокаченный рівень. Більшість досвідчених гравців дотримується думки, що інші варіації персонажа не заслуговують на життя або ж занадто складні в реалізації. Коновый Сін довго живе, може танкувати босів, хоч і не всіх, а «Обман смерті» подовжує цей час. Проблема в тому, що і йому складно вбити своїх ворогів. Гібрид зустрічається, так як у нього підвищена влучність і ухилення, але їм проробляти смертоносні комбінації важче. Хеві-вбивця не має яскраво виражених сильних сторін. Такий варіант підходить більше для експериментів з класом, ніж серйозної гри. Саме тому кожному користувачеві, який не знайомий з Асасинів, слід вибирати збірку 1 сила, 4 спритності. Вже після ретельного вивчення всіх механік, прокачування можна змінити або спробувати створити нового персонажа. Від цього перетворюється сильно тактика ведення бою, Сін занадто сильно змінюється.
  Як качати Сіна в ПВ? Сін в Perfect World

  Підбір екіпіровки

  Якщо користувач буде використовувати гайд по Сіну в ПВ, то там описуються в більшості варіанти упору максимальний збиток. Відповідно, підбирається екіпірування під такою білд. Ассасин максимально ефективний в бою, коли завдає швидкий шкоди. Завдання гравця допомогою підбору одягу, аксесуарів і біжутерії зменшити тривалої паузи між нанесенням ударів. Якщо швидкість атаки вбивці 286 тоді йому вдасться набити 3 Чі, поки діє бафф на підвищення даного параметра. Якщо швидкість нанесення атак 4.0 тоді аналогічний ефект буде досягнутий з райського, а не пекельної спалахом. При цьому підніметься втрат ворогові. Зібрати необхідну екіпіровку зовсім не просто. Одяг вся збирається на паузу. Наприклад, накидка з 79 підземелля Місяця випадає з деяким шансом. Багато предметів беруться з сету 99 2х2 включаючи чоботи, груди, намисто і пояс Короля Лева. Важливо здобути для себе кинджал з першим поліпшенням, який видобувається з ХХ. В якості зброї цей варіант вибирається найчастіше. Слід зазначити, що добути книгу на паузу буде складніше всього. Вона падає з боса Бог Пань-Гу, Глас Півночі і шанс на це невеликий. При купівлі предмета з аукціону гравцеві доведеться віддати величезну кількість коштів. З урахуванням цінності екіпіровки, до підбору складання і розподілу суттєво Сіну в ПВ необхідно підійти з усією серйозністю.
  Як качати Сіна в ПВ? Сін в Perfect World

  Інша інформація

  Важливим аспектом освоєння персонажа є вибір Джина для Сіна в ПВ. Спочатку гравці звертають увагу на тип приручаемого істоти. Наприклад, Душа Тай Бо надасть вміння на притягання ворогів. Для фарма мобів воно сильно допомагає. Другий тип Джинів Душа Тай Сюань береться більше для допомоги в повітряних боях реальних гравців. Він допомагає прискорити політ, адже телепорти з двох умінь можуть відкочуватися в потрібний момент, а добити тікає мета просто необхідно. Джини слід підбирати під свої потреби. В ідеалі гравцеві достатньо ознайомитися з параметрами свого вихованця і його плюсами. На основі цих даних слід визначити, що більше підходить під цей тип складання персонажа. Схожа ситуація складається з питанням про те, яку фракцію вибрати Сіну в ПВ. Система «Морів» передбачає наявність трьох бойових організацій, до яких можна приєднатися. Користувач при цьому набирає престиж, за який видаються примітні бонуси. Гравець може, в залежності від вибору фракції, набувати різноманітні вміння. Перед вступ слід вибрати найбільш корисні для Ассасина зі всього списку. Це повинно служити головним чинником для вибору фракції. Слід зазначити, що вступ в ряди воїнів одного з об'єднань дає інші переваги. Сюди відносяться засоби пересування, символіка, додаткове гніздо і особливий камінь 9 рівня.

  Популярі новини
  Загрузка...