"Ввв", Жрець: характеристика, таланти, гайд

203 0 Новини високих технологій

Гучний анонс World of Warcraft: Battle for Azeroth привертає увагу не тільки фанатів, але й людей, які були далекі від гри все це час. Успіх цього масштабного проекту перевірений роками, і багато переконаються в цьому з офіційним виходом доповнення. Кожне нововведення кардинальним чином змінює ігровий процес і зміст, додаючи унікальний контент, який захоплює своїм сюжетом. Компанія Blizzard Entertainment виходить на новий рівень - в однією іншій частині серії не було такого ажіотажу, викликаного яскравим відеорядом і хвилюючим очікуванням гравців.

"Ввв", Жрець: характеристика, таланти, гайд

Деякі зміни в доповненні

У новій частині "Битва за Азерот" нам обіцяють зміну PvP і PvE складових. Будуть зазнавати зміни скіли, таланти і професій персонажів. Отже, це дозволить гравцям знову відчути якусь новаторську родзинку, так як гайдів, які перевірені на особистому досвіді гравців, не буде.


Ті, хто добре знайомий з класом жерців, згадають якусь негативну закономірність: priest (з англ. - "жрець") будь-якої спеціалізації не може повністю розкрутити свій шкоди або зцілення в перший час будуть потрібні деякі оновлення, які дозволяють жерцям грати комфортно і бути корисними в різних ситуаціях. У пріста є три спеціалізації: Слухняність, Світло і Темрява. На останньому зупинимося більш докладно, щоб розглянути нюанси в "Битві за Азерот".
"Ввв", Жрець: характеристика, таланти, гайд

Спеціалізація "Темрява" у жерця в "ВВВ"

Ні для кого не секрет, що присты - не найсильніші кастеры по одній цілі. Але досвідчені гравці компенсують це використанням АоЕ - здібностей і постійної підтримкою дот, яке разом можуть підтримувати стабільний ДПС. Заклинання споживають спеціальні ресурс жерців - Божевілля. Жерці в "ВВВ" дуже корисні тим, що здатні завдавати шкоди і відновлювати здоров'я одночасно. Це підвищує їх виживання як в ПвП, так і в ПвЕ.


"Ввв", Жрець: характеристика, таланти, гайд

Зміна в заклинаннях і таланти

Як і у інших класів, у новому додатку "ВВВ" у жерців уріжуть деякі здібності і змінять систему талантів. Уявімо основні зміни у вигляді списку.
 • Спрямоване заклинання "Висушення розуму" знову з'явилася в активних здібностях.
 • Новий талант "Темна Безодня" завдає шкоди цілі і противникам в радіусі 10 м. На всіх уражених цією здатністю накладається дот "Слово темряви: Біль".
 • Новий талант "Темний знесіння" дозволяє ШП-пристам використовувати заклинання "Образ Темряви" в будь-який час. При застосуванні даного заклинання завдає шкоди в області 10 м від основної мети.
 • Заклинання "Слово Темряви: Смерть" перейшло в категорію талантів.
 • Заклинання "Потік Безодні" перенесли на таланти.
 • Доданий новий талант "Глибинний жах", який дозволяє оглушити мета на 4 сек.
 • Зменшення тривалості дотів: "Слово Темряви: Біль" - до 16 сек., а "Дотик вампіра" - до 21 сек.
 • Спелл "Мыслебомба" викликає дезорієнтацію супротивників замість оглушення.
 • Доданий новий талант "Останнє слово", який скорочує час перезарядки "Безмовності" до 30 сек.
 • Спелл "Виверження Безодні" тепер не вимагає дотів на цілі і здатний застосовувати за 90 одиниць божевілля.
 • Заклинання "Слово Темряви: Безодня" має 2 заряду і замінює спелл "Вибух розуму".
 • "Підкорення божевілля" тепер не вбиває персонажа, а завдає 90% утрати від гранично максимального здоров'я гравця і позбавляє його генерувати божевілля протягом наступних 30 секунд.
 • Талант "Сан'лейн" знижує час відновлення обіймів вампіра і збільшує зцілення від цієї здатності.
 • "Ввв", Жрець: характеристика, таланти, гайд
  Ґрунтуючись на новій системі талантів жерця в "ВВВ", можна зробити висновок, що у пристов підвищився арсенал з контролюючих спелів. Зменшення часу дотів і зменшення кулдауна сприятиме більш активній грі за цей клас. У новому оновленні буде простежуватися підвищення бурст-утрати, який буде корисний у деяких випадку, а також збільшення АоЕ-утрати.

  Гайд для жерця в "ВВВ"

  Ця система талантів буде призначена для універсальної гри ШП-жерцем в "ВВВ". Деякі таланти можна замінити, але в тому випадку, якщо ви відштовхуєтеся своїй професійній грі та вподобання. Дана гілка талантів дозволить вигідно прокачати вашого персонажа в умовах виходу нового оновлення:
 • Рівень 15: "Твердий розум" - підвищує шкоди двох заклинань, які найчастіше використовуються.
 • Рівень 30: "Манія" - збільшує швидкість пересування при накопиченому божевіллі. Дуже рятує на полі бою і в підземеллі.
 • Рівень 45: "Страждання" - накладає дот при застосуванні здібності
 • Рівень 60: "Останнє слово" - зменшує час перезарядки здібності німота, яка вкрай корисна на арені і поле бою.
 • Рівень 75: "Прихильні духи" - збільшує регенерацію безумства
 • Рівень 90: "Невідступне божевілля" - дозволяє поступово вийти з-під дії "Обличчя Безодні". В цілому, шкоди в секунду не зменшиться, а збільшиться.
 • Рівень 100: "Спадщина Безодні" - зменшує кількість божевілля, потрібного для застосування заклинання "Виверження Безодні".
 • "Ввв", Жрець: характеристика, таланти, гайд

  Ротація для битви з одним супротивником

  Потрібно весь час підтримувати дебафы, наприклад, "Слово Темряви: Біль" та "Дотик вампіра". Заклинання "Виверження Безодні" необхідно для того, щоб активувався "Образ Безодні". Під час використання "Обличчя Безодні" використовуйте як можна частіше "Стрілу Безодні" і на 15 стаках застосовуйте "Подчинителя розуму".
  Якщо у вас закінчився час дії "Обличчя Безодні", то кастуйте "Вибух розуму" кожного разу, наскільки це можливо. Спеллы "Темний сокрушення", "Темна Безодня", "Слово Темряви: Смерть" і "Потік Безодні" застосовуйте по КД. Коли всі здібності пріста на перезарядження, використовуйте заклинання "Катування розуму".

  Ротація для битви з декількома супротивниками

  Якщо ви вибрали талант "Темна безодня", починайте бій з його використання, щоб накинути доти на всіх найближчих ворогів. При виборі таланту "Страждання" застосовуйте спелл "Дотик вампіра", щоб додати додатковий дот на супротивників. Використовуйте "Темний сокрушення" як можна частіше. Перебуваючи в "Образі Безодні", кастуйте "Стрілу Безодні", щоб продовжити дію дотів. Активно використовуйте "Виверження Безодні". У тому випадку, якщо супротивників більше п'яти, а всі здібності в кулдауне, то використовуйте "Висушення розуму" на групу супротивників. Якщо цілей менше п'яти, то застосовуйте "Вибух розуму" або "Слово Темряви: Безодня". Якщо всі здібності на перезарядження, то використовуйте "Катування розуму" на одну з цілей.

  Популярі новини
  Загрузка...