Куди зберігаються скріншоти в «Варфейс»: шлях збереження

165 0 Новини високих технологій

Багатьом гравцям хочеться поділитися своїми досягненнями в соціальних мережах (і не тільки). Не всім зрозуміло, куди зберігаються скріншоти в «Варфейс». У цій статті буде розглянуто дане питання. Потрібно лише ознайомитися з нюансами роботи клієнтської програми «Ігровий центр».

Куди зберігаються скріншоти в «Варфейс»: шлях збереження

Про гру

Warface — проект компанії Mail.ru Group у вигляді онлайнового шутера від третьої особи. В основі сюжету лежить протистояння однойменної угруповання великої корпорації «Блеквуд» по всій планеті. Перш ніж розбиратися, куди зберігаються скріншоти в «Варфейс», потрібно зрозуміти, для чого вони потрібні взагалі. Знімок робиться в таких випадках:
 • гравець зіткнувся з багом і бажає передати інформацію в службу підтримки;
 • користувач складає гайд по проходженню спецоперації;
 • як доказ чого-небудь важливого або з метою поділитися радістю з іншими (похвалитися досягненнями);
 • при написанні інформаційної статті про проект.
 • Ігровий центр

  Щоб зробити знімок, досить натиснути виставлену для цього в опціях комбінацію клавіш. За замовчуванням це Alt+F3. При натисканні на екрані висвітиться шлях, де можна знайти файл.


  Якщо нічого не змінювалося, то знімки потраплять в папку за адресою: С:/иѕегѕ/имя користувача/saved games/My games/Warface/ScreenShots Для зручності краще зайти в опції клієнта (малюнок нижче) і виставити потрібну директорію, куди зберігаються скріншоти «Варфейс». На «Віндовс 10» система аналогічна, і теж є можливість вказати потрібні папки.
  Куди зберігаються скріншоти в «Варфейс»: шлях збереження
  Крім усього іншого, в опціях можна задати кнопки для знімка активної області, вибрати формат, в якому зберігаються документи (png або jpg) і якість, а також розкрити директорію з самих налаштувань (за допомогою клавіші «відкрити теку»).

  Висновок

  Підводячи підсумки, слід зазначити, що зробити знімок екрану не так складно, а знайти результати «праці» ще простіше — достатньо вказати потрібну адресу. Для особливо ледачих краще вибирати "Робочий стіл" власного ПК. Але тоді він буде захаращений скрінами всіляких ігрових подій. Потрібно періодично чистити. Найважливіша причина, по якій робляться знімки екрану, - це чітерство. Незважаючи на те, що гра знаходиться під захистом античита MRAC, нікуди не поділися недбайливі любителі легкої наживи. Такі шахраї не дають спокійно насолоджуватися проектом звичайним чесним геймерам. Тому швидко зроблений ряд скріншотів сприяє фіксуванню недотримання правил. І інформування служби підтримки, підкріплене отриманими знімками, допомагає швидко покарати порушника. Аж до блокування аккаунту.

  Популярі новини
  Загрузка...