Пазуристі гори в World of Warcraft

236 0 Новини високих технологій

З прийдешнім релізом World of Warcraft: Battle for Azeroth інтерес громадськості лише продовжує зростати. Швидше за все, гравців, які будуть грати в "Ввв", стане в рази більше. Деякі з них будуть пробувати гру в перший раз або вперше за дуже довгий час. Актуальними залишаються питання, пов'язані з прокачуванням персонажа, особливо останнім часом, коли ввели союзні раси. Багатьом не терпиться максимально швидко досягти 120 рівня персонажа, а для цього потрібне знання локацій і квестів.

Пазуристі гори в World of Warcraft

Пазуристі гори

Локація складається з гірських хребтів і ущелин, які розділені вузькими дорогами і невеликими ділянками з рослинністю. В локації переважає посушливий клімат, і лише зрідка з'являються водойми. В горах оселилися гарпії, які в'ють гнізда і захищають свій будинок. Пік Кам'яного Кігтя - піднесений ділянку, де оселилися нічні ельфи і таурены.


Торгова Компанія гоблінів вирішила вести активну вирубку лісу, що повело за собою опустелювання районів і забруднення озер. В Обвуглених Долині мешкають вогняні елементалі. В Пазуристих горах знайшли собі місце кобольдов, павуки, виверны і деякі види тварин. Відкритий конфлікт, який розвиває ланцюжок квестів, з кожним разом все серйозніше між Альянсом і Ордою.
Пазуристі гори в World of Warcraft

Як потрапити у Пазуристі гори?

Область знаходиться на західному узбережжі Калимдора, межує з Ясеновим лісом, Пустищами і Степом. Тут зручно прокачувати персонажа з 25 по 30 рівень. Однаково зручно прокачуватися як Орді, так і Альянсу в силу того, що по сусідству знаходяться локації, де персонажі можуть підвищити свій рівень до 25. Існує три способи попадання у Пазуристі гори.
Пазуристі гори в World of Warcraft
  • Дорога з Пусток, яка проходить через високорівневі місцевості. Вона служить для переходу до Пустки, так як рівень квестів там вище, ніж в Пазуристих горах.
  • Дорога з Ясеневого лісу, яка дозволяє гравцям союзу безперешкодно переміщатися з локацій.
  • Дорога з Північних Степів, якою користуються ординці для переходу в високорівневу локацію.
  • Гравці можуть знайти розпорядника польотів і відкрити нову точку маршруту, завдяки якій можна повернутися у Пазуристі гори.

    Популярі новини
    Загрузка...