Як на комп'ютері оновити програму iTunes або будь-яку іншу: кілька найпростіших рішень

92 0 Новини високих технологій

Сучасний ринок програмного забезпечення постійно розвивається, у зв'язку з чим розробники З будь-якого типу постійно викладають на своїх офіційних ресурсах всілякі поновлення раніше створених ними додатків або зовсім нові версії, які можуть відрізнятися від застарілих програм досить сильно і по своїм можливостям, і по системним вимогам з основного функціоналу. Спробуємо розібратися, як на комп'ютері, оновити програму будь-якого типу, а також в якості окремого рішення зупинимося на установці апдейтів популярною серед володарів «яблучної» техніки утиліти iTunes. І для початку розглянемо деякі спільні кроки, які застосовні до програмного забезпечення будь-якого типу.


Як оновити програму на комп'ютері: загальні положення

Виходячи з того, що розробники власне випускається постійно вдосконалюють і викладають все нові і нові його версії на своїх інтернет-ресурсах, очевидно, що для завантаження останніх модифікацій будь-яких додатків слід звертатися саме до таких сайтів. Правда, тут потрібно мати на увазі, що деякі програми до нових версій можуть бути платними або умовно-безкоштовними, а ключі та ліцензії для застарілих версій можуть просто не працювати.
Як на комп'ютері оновити програму iTunes або будь-яку іншу: кілька найпростіших рішень
З іншого боку, якщо виникають питання з приводу того, як на комп'ютері оновити програму на більш свіжу модифікацію, іноді досить з'ясувати, чи разом з нею встановлено спеціальний засіб оновлення, так би мовити, «ушите» в саму програму. Як правило, такі апдейтери працюють у фоновому режимі і в більшості випадків створюють власні модулі, що стежать за виходом оновлень розділі запуску операційної системи. Перевірити їх наявність можна зовсім елементарно. У сьомої версії Windows і нижче цей розділ знаходиться в конфігурації (msconfig), а в десятій і восьмий винесено прямо в «Диспетчер завдань». Якщо в автозавантаженні такого модуля немає, можна просто переглянути активні фонові процеси або навіть звернутися до директорії самої програми (цілком можливо, що там і можна буде знайти шуканий аплет).


Але як оновити програму на комп'ютері при наявності вбудованого оновлювача? Оскільки він сам слідкує за виходом оновлень та пропонує установити оновлення, потрібно просто погодитися з такою пропозицією, після чого піде переадресація на сайт розробника. Програма буде оновлено або автоматично, або доведеться завантажити інсталятор і встановити вручну (як, наприклад, у випадку з Flash Player від Adobe).

Як на комп'ютері оновити програму iTunes?

Тепер давайте подивимося на додаток iTunes, яке на комп'ютерах з Windows можна використовувати двояко. По-перше, можна оновити саму основну програму, по-друге, з її допомогою можна встановити відповідні оновлення для мобільних девайсів. Як на комп'ютері оновити програму «АйТюнс»? Здається, не треба бути семи п'ядей у чолі, щоб здогадатися, що в найпростішому випадку виконати всі необхідні операції можна при зверненні на офіційний сайт корпорації Apple.
Як на комп'ютері оновити програму iTunes або будь-яку іншу: кілька найпростіших рішень
На сторінці завантаження інсталятора iTunes потрібно буде просто вибрати версію своєї операційної системи та її розрядність, після чого завантажити файли установки і запустити у Windows збережений аплет від імені адміністратора. У деяких випадках програма сама видає пропозицію про встановлення свіжої версії (наприклад, при запуску встановленої програми в середовищі Windows з підключенням мобільного пристрою, оскільки модуль Apple Software Update встановлюється в систему спочатку).

Що слід врахувати перед оновленням додатків мобільного девайса через комп'ютер?

Якщо говорити про те, як на комп'ютері оновлення програми через iTunes (маються на увазі програми, встановлені на мобільному девайсі), спочатку його потрібно підключити до комп'ютера або ноутбука. В залежності від налаштувань самого основного додатка воно може запускатися автоматично при виявленні приєднаного «яблучного» пристрою або пристрій спочатку доведеться повністю виключити, а тільки потім приєднувати до ПК через USB-кабель.
Як на комп'ютері оновити програму iTunes або будь-яку іншу: кілька найпростіших рішень
Якщо для синхронізації використовується бездротове підключення, переконайтеся, що на комп'ютері, і на мобільному девайсі воно активно.

Як провести оновлення інших застосунків через iTunes?

Що ж стосується установки апдейтів мобільних додатків, в самій програмі iTunes на комп'ютері після визначення підключеного девайса потрібно перейти в розділ встановлених додатків, у якому буде показано все, що було скачано з сховища.
Як на комп'ютері оновити програму iTunes або будь-яку іншу: кілька найпростіших рішень
Після цього, щоб довго не вибирати для оновлення тільки якийсь один аплет, при переході на вкладку оновлень можна скористатися пунктом «Оновити всі програми», що активує установку апдейтів для всіх наявних на пристрої додатків. Якщо оновити потрібно тільки одну програму, скористайтеся пошуком апдейта виключно для неї. Якщо нова версія буде знайдена, сміливо приступайте до установки. Що в першому, що в другому випадку після появи повідомлення про успішну установку проведіть повторну синхронізацію з iTunes і насолоджуйтеся оновленими програмами.

Популярі новини
Загрузка...