Як пити кров у «Скайриме»: тернистий і складний шлях вампіра

855 0 Новини високих технологій

Про те, як пити кров у «Скайриме», замислюються багато гравців. Адже при наявності відповідної фракції (вампіри) повинна бути і унікальна здатність. І вона є. Детальніше піде мова в статті.

Як пити кров у «Скайриме»: тернистий і складний шлях вампіра

Про гру

Дітище компанії Bethesda радує шанувальників донині різноманітністю локацій, рас і протиборчих сторін. Вибраний гравцем шлях вампіра привносить в геймплей деяку родзинку. Приналежність до фракції дає ряд переваг, але й накладає певні обмеження. В доповнення Dawnguard ідея отримала повноцінний розвиток: цікава квестова ланцюжок з новими персонажами і артефактами, а також унікальними локаціями. Окреме вампириное дерево перков дозволяє прокачати здібності Лорда Вампіра.


Незмінним джерелом поповнення здоров'я є питво крові. У «Скайриме», як і в багатьох іграх, вампіри кусають за шию. Після нападу важливо втекти непоміченим. В іншому випадку можуть бути негативні наслідки.

Про те, як пити кров

У «Скайриме» за вампіра грати непросто. Щоб перетворитися в цього нічного жителя, потрібно напасти на найближче житло і заразитися Сангвинаре Вампирис. Або випити води з Кривавого Джерела в Красноводном лігві (мова про доповнення Dawnguard). Найпростіший спосіб насититися — пробратися вночі в будинок, підійти до сплячої жертві та натиснути «E». У меню будуть дві команди:
 • випити кров;
 • обчистити кишені.
 • Вибравши відповідний варіант, гравець стане свідком сцени поглинання. Ще один спосіб, як випити кров у «Скайриме» — скористатися заклинанням «Омана Вампіра», який знерухомлює жертву на 30 секунд.


  Знерухомлених NPC можна поласувати навіть серед білого дня. Не варто цього робити в людних місцях, бо почнеться паніка. А в межах міста Довакин ризикує привернути увагу стражників і опинитися у в'язниці.
  Як пити кров у «Скайриме»: тернистий і складний шлях вампіра

  Ігровий мод пиття крові в «Скайриме»

  Фанатська модифікація додає всім вампірів (включаючи Серану) криваву спрагу. Кожну ніч упир має йти на полювання, щоб вгамувати потребу в їжі. Персонаж вибирає жертву і непомітно підкрадається. Якщо NPC запідозрив щось, вампір прикидається звичайним перехожим. Варто відвести погляд, вовкулак знову намагається напасти. Будучи викритим кимось із свідків або самою жертвою, кровопивця залишить ідею поласувати і більше не робитиме спроб до наступної ночі. У разі вдалого полювання людина просто впаде і забуде все, що сталося. Мод вносить корективи в систему бою: Сьорана кусає ворога при малій кількості здоров'я і сил.
  Як пити кров у «Скайриме»: тернистий і складний шлях вампіра

  Підсумок

  Резюмуючи, слід сказати, що життя вампіра нелегка: то сонце пече, то спрага мучить. Тому є ймовірність вилікуватися і більше не задаватися питанням, як пити кров у «Скайриме». Зцілення можливо наступними способами:
 • помолитися біля вівтаря будь-якого з дев'яти божеств (підходить, якщо Довакин заразився зовсім недавно);
 • стати перевертнем, звернувшись до Соратників (Ейла Мисливиця з радістю заразить протагоніста ликантропией);
 • знайти некроманта Фалиона в Морфале, який проведе ритуал і зцілить хворого на будь-якій стадії;
 • прописати консольну команду.
 • Передостанній спосіб підходить і для Сераны, якщо після завершення сюжетної лінії «Варти Світанку», герой захоче зробити прекрасну супутницю людиною.

  Популярі новини
  Загрузка...