Локація "Озеро" в "Російській рибалці": де і на що ловити

280 0 Новини високих технологій

Якщо ви хоч трохи знайомі з грою "Російська рибалка", "Озеро" – добре відома вам локація. Адже саме вона є першим з доступних місць для риболовлі. Тут починається гра і рибалити на Озері" можна абсолютно безкоштовно, не витрачаючи грошей на проїзд і проживання. При чому тут цілком можна виловити трофейні екземпляри, щоб заробити пристойні гроші. Головне - знати, яку рибу, де і на що ловити.

Де тут рибалити

Почнемо з того, що сама по собі локація "Озеро" складається з 9 місць, де можна успішно ловити рибу. Звичайно, на кожній з них водяться певні види – якісь є скрізь, але, найчастіше, сильно відрізняється.
Локація "Озеро" в "Російській рибалці": де і на що ловити
В першу чергу, гра направить на місце "Під покровом клювання". Тут пройде навчання і буде спійманий перший трофейний екземпляр плотви. Та й у цілому місце вельми непогане, уловисті. Також саме на "Озері" розташовані такі місця, як "Тиха заводь", "Західний затон", "Вітряний плесо", "Березовий заводь", "Підтоплений берег", "Північний берег", "Лісовий пляж" і "Південний затока". Приємно, що всі сцени опрацьовані дивно точно. Добре підібране музичне супроводження, що дозволяє чудово розслабитися після важкого робочого дня, насолодитися спокоєм, тишею і легкої поклевкой, про яку сигналізує поплавок.


Кожна з перерахованих подлокаций може дати багатий улов. Але тут дуже важливо знати, яка риба де мешкає, а також час її клювання (одна клює цілий день, а інша – вночі, ввечері або вранці) і відповідну наживку. Про це зараз коротко і розповімо.

Яка риба тут мешкає

У "Російської риболовлі" на "Озері" риба живе сама різна, крім, хіба що, найекзотичнішій. "Під покровом клена" ловиться найчастіше краснопірка, голець, короп, плотва і товстолобик. Відповідно, ловити тут краще всього на такі приманки, як мотиль, черв'як, личинка короїда, хліб і тісто.
Локація "Озеро" в "Російській рибалці": де і на що ловити
У "Тихій гавані" дуже багато піскаря, срібного карася, окуня і ротана. Щоб виловити їх, краще всього підійде черв'як, тісто і мотиль. Винятком є окунь – великі екземпляри чудово клюють на маленьку блешню.


"Західний затон" варто відвідати, якщо ви хочете зловити золотого карася, раку, уклейку або щуку. Карась добре бере на хліб і тісто. Кращою наживкою для раку є черв'як і шматочки м'яса. Уклейка прекрасно бере на муху і хліб. А ось на щуку краще використовувати коливну блешню або жабу. Дуже багатим місцем є "Вітряний плесо". Тут у достатку водяться йорж, срібний і золотий карась, короп, лин, окунь і щука. Безпрограшним варіантом стануть хробак, мотиль, хліб, тісто і ракова шийка при лові травоїдних риб, а також дрібні блешні, мальок або жаба для хижаків. У "Березовому заплави" досить багато мешкає карпа – звичайного і дзеркального, сазана, краснопірки, плотви і підлящика. Щоб зловити їх, використовувати кукурудзу, личинку короїда, тісто, опариш. Вибиваються із загального ряду підлящик і сазан. Першого краще ловити на перловку або горошок, а другого – на боил та макуху. Відвідуючи "Підтоплений берег", варто запастися опарышем, хробаком, горошком, мотилем, перловкою і шматочками м'яса, тому що мешкає тут досить різноманітна риба – правда хижої замало. Зате зустрічаються в'юн, піскар, плотва і підлящик, а також раки.
Локація "Озеро" в "Російській рибалці": де і на що ловити
На "Північному березі" добре клює голець, короп, краснопірка, плотва, судак і товстолобик. На судака найкраще підійде воблер і твістер. Товстолобик любить капусту. Карпа добре ловити на кукурудзу. А ось для інших підійде мотиль, черв'як, хліб, тісто. На "Лісовому пляжі" роздолля для єльця, золотого і срібного карася, окуня і сазана. Запасіться ручейником тестом та хлібом, твистером і боилом з макухою, щоб повернутися з риболовлі з гідними трофеями. Нарешті, якщо будете рибалити в "Південному затоці", вас чекають бичок, єлець, піскар, уклейка, язь і дуже багато ротана. В арсеналі обов'язково потрібно мати муху, хробака, мотиля, ручейника, хліб. Для язя підійде коник, кукурудза і невелика циркулює блешня.
Локація "Озеро" в "Російській рибалці": де і на що ловити
Тепер ви знаєте, де ловити на "Озері" в "Російській риболовлі" і напевно швидко наловити купу гідних трофеїв.

Подорожуємо в інші місця

Локація "Озеро" є лише вдалим стартом. Виловлюючи трофейні екземпляри або просто продаючи виловлену рибу, можна заробити достатньо коштів, щоб придбати більш досконалі снасті. А заодно підняти рівень, отримуючи можливість вступити в клуби рибалок і подорожувати в інші місця.

Висновок

На цьому наша стаття підходить до кінця. Тепер ви знаєте куди більше про локацію "Озеро" з "Російської рибалки". А значить, ймовірність виловити трофейну рибу значно підвищилася.

Популярі новини
Загрузка...