Орден Псиджиков з The Elder Scrolls — хто вони?

173 0 Новини високих технологій

Не всі Тамриэльские організації можуть похвалитися тим рівнем скритності і таємничості, яким володіють члени Ордена Псиджиков. Довгий час вони вважалися зниклими без вісті, а їх раптове повернення принесло з собою лише тривогу і численні питання, що потребують відповіді. Де вони були останні 350 років? Що їх привело назад? Чому разом з ними зник цілий острів, який як і раніше залишається не знайденим? І, мабуть, найголовніше питання, яке хвилює багатьох, — що спільного мають Орден Псиджиков та загадкова організація, загрозлива Високим Ельфам? Відповіді на ці та інші запитання можна отримати під час проходження нової глави "Древніх Сувоїв: Онлайн" під назвою Summerset. Саме в "Саммерсет" у гравців з'являється можливість не просто ознайомитися з Орденом ближче, але й стати одним з його послідовників. Нагадаємо, що в "Скайриме" Орден Псиджиков був лише частиною лора, а вступити в нього як у звичайну організацію було неможливо.


Що відомо з ранньої історії?

Орден Псиджиков з The Elder Scrolls — хто вони?
За словами древніх і містичних дослідників, Псиджики були першопрохідцями у дослідженні секретів містицизму або "Старих Шляхів". Завдяки даному напрямку, Орден зміг навчитися унікальним знанням і силами. Подейкували навіть, що його послідовники отримали здатність маніпулювати часом. На протягом кількох століть Псиджики займалися своїми дослідженнями, вибравши при цьому повну ізоляцію від решти світу. Вони залишилися на рідному острові Артеюм, розташованому на півдні провінції Саммерсет. Той факт, що Орден Псиджиков не бажає розповідати про свої відкриття за межами острова — далеко не секрет. Навіть нечисленні послідовники, що зустрічаються на території Тамріеля, воліли тримати свої знання в секреті.


Однак далеко не всі члени Ордена поділяли подібне прагнення до усамітнення. Одним з незгодних був Ванус Галлерион - могутній маг, вірив у те, що Псиджики повинні ділитися секретами своїх знань і здібностей з іншими. Галлерион залишив ряди Ордену і став засновником Гільдії Магів, організації, чий головний принцип полягав у розділенні і пропагуванні таємниць магії.

Зниклий острів

Орден Псиджиков з The Elder Scrolls — хто вони?
350 років тому батьківщина Ордена Псиджиков - Артеюм - пропала без вісті. Разом з цілим островом зникли й самі Псиджики, а також всі результати їх тривалих експериментів. З якої причини це сталося, невідомо. Навіть раптове повернення Ордена так і не змогла пролити світло на таємницю їх зникнення. Вони повернулися в Тамріель після того, як був прийнятий Королівський Указ, що дозволяє мандрівникам вільно перетинати кордони Саммерсета. При цьому місце розташування Артеюма, рідного острова, що зник разом з Псиджиками, так і залишається загадкою.

Філософія Ордена

Послідовники Ордена завжди дотримувалися філософії Старого Шляху. Так називають процес медитацій і навчання, який допомагає розбудити в учня здатність підпорядкування і контролю за силами природи. Псиджики займаються дослідженнями таких явищ, як божественне створення світу, мінливість Ситиса, а також концепція Цілого Світу. Одна з головних цілей Ордена — запобігання попадання влади у руки злих людей. Саме тому рада Ордена не раз надавав вплив на політичну ситуацію всередині Тамріеля.
Зараз приєднатися до Ордену можуть представники будь-яких рас, що досить незвично, так як вступати в нього раніше могли тільки Альтмеры.
Орден Псиджиков з The Elder Scrolls — хто вони?

Квести Ордена Псиджиков

Для того щоб розблокувати гілку умінь, доступну для всіх членів Ордену, необхідно пройти перше завдання "Указ Королеви". Нагадаємо, що доступ до вступу в ряди Псиджиков, а отже і до всіх додаються квестам, з'являється тільки у власників доповнення Summerset для The Elder Scrolls Online. Вирушаємо на Артеюм — там, у вежі Цепора, зустрінемося з лормастером по імені Целарус. Вступ в Орден Псиджиков супроводжується отриманням унікальною гілки умінь. Екіпіруємо будь-яку нову здатність і починаємо її розвиток. Для просування вгору за рангом усередині Ордена гравці повинні будуть проходити спеціальні квести.

Основні здібності з гілки умінь Псиджиков

Орден Псиджиков з The Elder Scrolls — хто вони?
Послідовникам Ордена відкриється доступ до абсолютно новим унікальним здібностям. Нижче наведемо приклад основних навичок, які доступні для вивчення всім Псиджикам:
  • Управління часом — дозволяє заморозити хід часу в певному місці. Всі вороги, що потрапили у таку зону, втрачають свою швидкість і поступово заморожуються на місці.
  • Медитація — здатність відновлює рівень здоров'я, витривалості та магії. На медитацію необхідно час, тому використовувати її краще після битви, коли поблизу немає ніяких подразників.
  • Скасування — дана здатність перетворює будь-якого Псиджика у справжнього володаря часу. Разом зі здатністю можна повернутися в минуле (на кілька секунд назад) і заповнити витрачений здоров'я, ману або стамину.
  • Популярі новини
    Загрузка...