Мейкери Котів-Войовників: створюємо свого героя

344 0 Новини високих технологій

Чи уявляли ви коли-небудь свого героя? Кота, про який розповідається в книгах, але який міг би жити в лісі і слідувати Військовому законом? Яке ім'я він носив, якого Племені належав? Мейкери Котів-Войовників допоможуть візуалізувати вашого персонажа.

1. Мейкер Kitten Maker від Kamirah

Дає можливість створити кошеня чи зброєносця. Простий і інтуїтивно зрозумілий. Вам не потрібно знання іноземної мови щоб скористатися ним.
Мейкери Котів-Войовників: створюємо свого героя
Можна налаштувати форму мордочки, вух, хвоста і очей, але доступних варіантів небагато. Інструментів для отримання бажаного забарвлення трохи більше. Можна вибрати один з восьми основних візерунків, а також розташувати і розфарбувати більш дрібні плями на мордочці, хвості, грудях і лапах.


Доступні як природні, так і незвичайні кольори вовни. Вуса і кігті можна вибрати, як і інші аксесуари. Запропоновано кілька фонів на вибір.

2. Мейкер Create a Cat від Neikoish

Мейкер, в якому можна створити дорослого кота. Досить складний інтерфейс, вам знадобляться базові знання англійської мови.
Мейкери Котів-Войовників: створюємо свого героя
Найбільш детальна настройка забарвлення серед усіх мейкерів Котів-Войовників, але мало інструментів для зміни тіла і голови. Можна вибрати довжину вовни, хвоста і вусів. Є можливість додати Коту-Воителю шрамів.

3. Мейкери Котів-Войовників Kitten Creator від Kamirah

Перша версія мейкера англійською, але з досить простим інтерфейсом. В ньому можна розібратися без знання мови.
Мейкери Котів-Войовників: створюємо свого героя
Є інструменти для налаштування як форм, так і забарвлень. Можна додати одну із зачісок. Запропоновані незвичайні аксесуари: квіти, хустки, браслети. Інтерфейс другої версії мейкера незвичайний, але простий. Знання англійської для роботи з ним не знадобиться.
Мейкери Котів-Войовників: створюємо свого героя
Немає інструментів для зміни форм, але можна налаштувати забарвлення. Доступні зачіски та аксесуари (окуляри, нашийники, банти і кільця).

4. «Аватар-мейкер Коти-Воїни» від runtyiscute1999

Простий, але незручний мейкер: всі деталі потрібно накладати і поєднувати вручну.
Мейкери Котів-Войовників: створюємо свого героя
Можна настроїти довжину, колір і візерунок вовни, очі і вираз мордочки. На вибір багато шрамів. Є відповідні Воителю аксесуари: видобуток у пащі, нашийник з собачих іклів, пов'язка на око і т. д.

Популярі новини
Загрузка...