Новини високих технологій
» » Статуси про кішок для соціальних мереж

Статуси про кішок для соціальних мереж

18-12-2016, 17:18
9 116
Хто не любить котів? Важко знайти таку людину. Домашні вихованці дарують людині радість, затишок в домі і можливість про когось піклуватися. В статті запропоновані варіанти статусів для соціальних мереж про кішок - любимицах всіх дівчат і навіть чоловіків.

Статуси про кішок смішні

Зворушливі, хитрі, ласкаві і грайливі. Як тільки буде названа улюблена кішка. Часто з гумором, але завжди з любов'ю говорить про неї господар. Адже виховувати пухнастого улюбленця - це мати справжній, цілодобовий антидепресант.


"Відчуваю себе знову як в армії, коли мою туалет кота". "Знаєте, що таке безумовна любов? Ось і мій кіт не знає". "Якщо ваш вихованець дере шпалери і зриває фіранки, знайте - у вас поганий смак. А коту видніше". "Для кота не існує закритих дверей". "Ніколи не мяукайте коту у відповідь, якщо не хочете, щоб на вас подивилися, як на божевільного". "Моя улюблена кішка завжди до останнього тримається на моїх колінах, коли я встаю. Чекає, що одумаюсь, безсовісний я людина". "Егоїзм буває милим. Тільки подивіться на свого мурчащего вихованця на ваших теплих плечах". "Мій Барсик - самий милий, ласкавий і люблячий вихованець. Коли голодний". "Кажуть, шрами прикрашають чоловіків. Тепер я знаю, як завойовувати жінок. Барсик, ми йдемо купатися!" "Якщо вірити Кінгу, що коти - гангстери в світі тварин, то мій Барсик очолив би цю угруповання".

Забавні висловлювання про кішок

"Мій кіт краще знає, в якій позі мені спати, їсти і сидіти перед комп'ютером". "Всі коти в минулому - кілери. Пам'ятайте, що вони витворяють при вигляді лазерної указки?" "Як і будь-яка дівчинка, кішка любить вухами. Інакше чому тоді коти в березні так голосно кричать?" "Прокинувшись, насамперед йду на кухню годувати свою тварину. А ви говорили, що моя кішка і дресирування несумісні". "Вони все пам'ятають. Особливо вашу нелюбов. Переконайтеся в цьому, коли в наступному житті станете мишею". "Навіть якщо коли-небудь машини повстануть, вони все одно будуть любити цих пухнастих створінь". "По-справжньому не везе того, кому навіть чорна кішка поступається дорогу".Оригінальні висловлювання про кішок

"Іноді здається, що коти - інопланетяни, які прибули вивчати людей." "Якщо подивитися в очі кішки, можна зрозуміти, що вони знають набагато більше, ніж про це підозрюють люди". "Кішки страждають багатьма відомими людині захворюваннями. Хто-небудь чув про котячої безсонні?" "Іноді я думаю, що у мого кота растроение особистості. Один Барсик мене любить, другий ненавидить, а третій в упор не помічає". "Часто замислююся - це я граю з котом або він зі мною?" "Трохи про список достоїнств мого кота: загадковість, мстивість, підозрілість". "Усвідомив свою помилку: не можна класти кішці в рот палець, коли вона позіхає. Адже вона може почати мстити!" "Чесно кажучи, не хочу бути своїм вихованцем. Це ж як треба втомлюватися, щоб так багато спати! І як нервувати, щоб так любити валер'янку." "Дивлячись на сучасних людей, розумієш, як правий був Марк Твен. Він говорив, що якщо схрестити людину і кота, перший стане краще, другий - гірше".

Красиві статуси про кішок

Цим таємничим тварин присвячено багато філософських висловлювань. Людина завжди помічав загадковість, граціозність, хитрість і ласку кішок. У деяких країнах тварина зводять до рангу священного. І сьогодні кожен кошатник в глибині душі знає, що його вихованець - унікальне створіння, з яким ніколи не засумуєш. Далі красиві статуси про кішок, їх якості і почуття, пробуждаемие ними в людині.
"Кішка може дозволити людині стати її другом. Господарем - ніколи". "Любов кішки обернено пропорційна кількості місця, яке вона залишає для людини на ліжку". "Котів не можна звинувачувати у перевазі. Як би ви себе поводили, будь ви найдосконалішою істотою на планеті?" "Грації кішок може позаздрити навіть сама витончена леді". "Їх незворушність мене вражає. Вони ніколи не переживають, що подумають дрібні миші". "Кішки схожі на самотніх людей. Ніколи не нав'язуються, але їх присутність відчувається". "Кішка завжди відчуває ставлення до неї. Скільки його не годуй, він все одно інтуїтивно знає, чи люблять її насправді". "Ці тварини не злопам'ятні. Вони мудрі: завжди чинять по совісті, завжди відповідають тим же". "Де ви бачили ще стільки ж чарівності, як в цю тварину?" "Цілком упевнений, що моя кішка володіє душею. Інакше у неї не було б таких пронизливих і розуміють очей". "Кішки як незалежні жінки. Вони тільки дозволяють думати, що належать тобі". "Людина настільки людина, наскільки йому соромно перед своєю твариною". "Нам варто повчитися у котів чесності. Вони вигинають спину тільки у відповідь на погладжування. Ми - щоб нас погладили".

Про кішок і собак

"Хто сказав, що собаки розумніші, тому що піддаються дресируванню? Коти не піддаються, вони і розумнішими". "Якщо покликати собаку, вона прибіжить. Якщо покликати кота, він подумає над пропозицією". "Собака - друг, а кішка - товариш людини". "Кіт і без дресирування отримує те, що йому потрібно". "У дресирування собаки важливо, щоб вона виконала вашу команду. У дресирування котів - встигнути зробити вигляд, що ви віддали саме ту команду, яку він виконав". "У щасливій родині навіть кіт з собакою ладнає". "А я от люблю і собак, і котів. Людей, щоправда, недолюблюю".

Про господарів кішок

"Одружившись на кошатнице, можна заспокоїтися. Тепер ти на почесному другому місці". "Бідна моя кішка! Який же недотепа-господар їй дістався!" - ось що читається у погляді мого улюбленця". "Кошатник - це коли вантаж, який тисне тебе ночами, ти дбайливо укриваешь і не ворушишся, щоб його не потривожити". "Думаю, наші відносини з котом вийшли на новий рівень, коли він став пити з моєї чашки". "Мій найкращий друг нікому не розповідає, що я їм ночами. Він робить це зі мною. Спасибі тобі, Барсик". "Не любити кішок може тільки той, хто не зустрів свою". "Тільки людям з домашнім вихованцем криза не страшна. На корм завжди знайдуться гроші". "Люди діляться на два типи: на кошатніков і безумців. Коти теж діляться на два типи: на адекватних і мого Барсика".

Про будинок, в якому живе кіт

"Дім без кота - буда". "Якщо у вас є кіт, ви ніколи не повертаєтеся в порожній будинок". "Завів кота. Більше я не господар свого дому". "Новорічна ялинка і кот - речі несумісні". "Дівчинка-кішка, як і жінка. У неї свій порядок в домі". "Я її годую, купаю, прибираю за нею. А вона натомість дозволяє собою захоплюватися". "Яке б порожнє не було житло, воно стає затишним, якщо в ньому є улюблений пухнастик". "Народна мудрість говорить: ніщо так не береже взуття, як ситий кіт". "Кращі гравці в "Мафію" - коти. Коли місто засинає, прокидається Барсик".

Коти і діти

Відносини дітей і тварин завжди складаються по-особливому. Чи варто нагадувати, як діти люблять проявляти свою любов до домашніх вихованців? Тут деякі статуси про кішок і дітей, які можуть відображати взаємодію цих світів. "Денисе, як розуміти те, що у вас з братом однакові твори про домашню тваринку? - У нас просто одна кішка в домі". "Страшніше звуку пилососа для нашого тваринного тільки крик дочки "Барсик!" "Якщо у вас в будинку живуть діти і хоча б один кіт, спокій вам тільки сниться". "Іноді мені здається, що наш син і кот - лідери ворогуючих злочинних угруповань. І скоро вони вирішать, хто з них виселить нас з дружиною на вулицю". "Швидше, ніж до холодильника, наш кіт вміє бігти тільки від обіймів дитини". Всі статуси про кішок не здатні вмістити любов людей до цих тварин. Нехай вони радують всіх своєю присутністю, адже це додаткова жменька щастя в житті.
Цікаво по темі
Що таке телетайп в мобільному телефоні?
Що таке телетайп в мобільному телефоні?
Деякі користувачі телефонів, копаючись в налаштуваннях, зустрічають незрозумілу абревіатуру TTY або словосполучення «Режим телетайпа». Також у рядку
Статуси про кращу подругу зі змістом і глибиною
Статуси про кращу подругу зі змістом і глибиною
Соціальні мережі сьогодення неможливо уявити без різних статусів, розумних фраз і висловів. Не варто обходити увагою і близьких по духу людей, з
Статуси про поганих друзів, на жаль, не рідкість
Статуси про поганих друзів, на жаль, не рідкість
Розповідями про поганих друзів сьогодні складно когось здивувати. Статуси про поганих друзів, завдає душевний біль, – самі вражаючі.
Стервозний статус для тих, кому набридло мовчати
Стервозний статус для тих, кому набридло мовчати
Багато дівчата не приховують свою зухвалість навіть у соціальних мережах. День від дня в мережі Інтернет з'являються все нові і нові стервозні
Красиві та креативні статуси про вірність і любов
Красиві та креативні статуси про вірність і любов
Красиві статуси про вірність і любов – хороший спосіб показати світу свою позицію щодо цього питання. Використовувати їх можна як на сторінці в
Найпопулярніші статуси в соціальних мережах як відображення внутрішнього світу людини
Найпопулярніші статуси в соціальних мережах як відображення внутрішнього світу людини
Найпопулярніші статуси серед користувачів. Які вони? Про що може розповісти статус? Що важливо знати, перш ніж поставити статус?