Для чого введені окуляри Origin і що з ними робити?

194 0 Новини високих технологій

Більшість геймерів люблять отримувати досягнення в іграх. Деякі ставлять собі за мету - заробити всі досягнення, зібрати всі рідкісні предмети, пройти всі квести і багато іншого. Іншими словами можна сказати так: пройти гру на максимум. По-перше, це піднімає самооцінку гравця, так як він отримав те, чого багато хто не в силах. По-друге, можна порівнювати свій ігровий результат з іншими користувачами гри, що служить показником цілеспрямованості і піднімає гравців з великою кількістю досягнень вище. Деякі світові платформи, які надають послуги покупки ігор, спільної гри і спілкування між геймерами, вирішили використовувати елемент, заснований на досягненнях і прогрес геймера.

Для чого введені окуляри Origin і що з ними робити?

Окуляри Origin і що з ними робити

Платформа Origin, випущена компанією EA, прийняла рішення про введення в ігрову систему очок. Вони нараховуються за виконання досягнень в іграх, куплених на цій платформі. Що робити з ними - окулярами Origin? Питання хвилює гравців з літа 2013 року. Якраз тоді дана система була анонсована. Користувачі зраділи нововведенню і відразу почали виконувати досягнення для накопичення цих окулярів. Були ті, хто сподівався, що за окуляри можна буде купувати ігри, внутрішньоігрові предмети (за аналогією зі Steam).


Минуло п'ять років, а на питання спільноти: "Для чого введені окуляри Origin і що з ними робити?" точної відповіді у розробників так і не знайшлося. У активних користувачів цієї платформи вже накопичилися сотні тисяч очок, яким неможливо знайти практичне застосування. Протягом усього часу вони служать показником награності гравця. За очками судять про навичках того чи іншого геймера. Для продажу аккаунта через сторонні ресурси система також враховує кількість набраних очок гравцем. Якщо аккаунт має велику кількість очок, то можна зробити висновок, що в записі велику різноманітність ігор, і попередній власник активно користувався ними.
Для чого введені окуляри Origin і що з ними робити?

Неофіційна інформація з приводу очок

Розробники платформи одного разу випадково заплутали власників акаунтів. Після релізу Mass Effect в платформу ввели новий тип очок - Bioware Points, за які можна було купувати DLC. Це викликало небувалий ажіотаж у фанатів серії, так як багато хто подумав, що Bioware Points і Origin Points - одне і те ж. Звичайно, це зовсім не так. Bioware Points - внутрішньоігрова валюта, що купується за гроші і нічого спільного з простими очками Origin не має.


Можливо, розробники ще не відкрили для ком'юніті задум очок Origin і для чого вони потрібні. Окрема група користувачів вважає, що компанія поки не може впровадити в свою платформу продукт, який купувався б за ці окуляри, але в майбутньому це стане реальністю.
Для чого введені окуляри Origin і що з ними робити?

Очікування гравців

Тим часом гравці продовжують отримувати досягнення, не знаючи, навіщо потрібні Origin-окуляри. Але система від EA набирає популярність завдяки анонсованих ігор на платформі. Звичайно, гравці чекають повноцінного і адекватного відповіді на питання, схожі на це: "Я маю на акаунті деяку кількість очок Origin, а що з ними робити?" Геймери ведуть полеміку в соціальних мережах, де ці окуляри перетворилися в "мемную індустрію". На даний момент окуляри служать для порівняння результату і прогресу гравців. На жаль, компанія EA більшого запропонувати гравцям поки не може.

Досягнення в Steam

Прямий конкурент платформи Origin набагато зрозуміліше врегулював схожу ситуацію. Виконання досягнень - прерогатива гравця, він виконує їх за власним бажанням. Завершені досягнення відображаються в профілі гравця близько гри, до якої прив'язані ці досягнення. Steam веде підрахунок загальної відсотка виконаних досягнень в різних іграх. Платформа дозволяє користувачам порівняти свій прогрес з світовими показниками. Випадання карток та ігрових речей не залежить від прогресу і кількості досягнень.

Популярі новини
Загрузка...