«Скайрим» - Соснова застава: інформація про локації

136 0 Новини високих технологій

У грі «Скайрим» Соснова застава є одним з доступних для відвідування місць. Подорожувати у відкритому світі весело з-за можливості знайти для себе різноманітні цікаві локації. Згадана вище територія входить в цей список, адже вона не така проста, як це може здатися спочатку.

Оманливе думку

У грі «Скайрим» Соснова застава знаходиться неподалік від Фолкрита. Якщо йти на північний схід, то гравець обов'язково наткнеться на це місце. Виглядає воно як типова стоянка для збору мисливців з місцевих лісів - невеликий затишний будиночок з солом'яним дахом.
«Скайрим» - Соснова застава: інформація про локації
Він нічим не виділяється з безлічі подібних будівель в містах. Поблизу посаджені овочі, доступні для збору гравцеві. Дублення верстат підтверджує зупинку мисливців. Спочатку хатина нічим не приваблива для гравця, але першим сигналом є рівень «Адепт» для злому вхідних дверей. Приміщення мисливців закриватися таким замком не повинно. Після завершення операції з дверима зусилля здаються марними. Всередині стандартне приміщення, цінних предметів немає. Думка зміниться, коли вдасться проникнути в підвал і знайти записку.


Відкриття таємниці

У «Скайриме» Соснова застава тільки на перший погляд є звичайним місцем. Насправді вона використовується бандитським угрупуванням для напади на торгові каравани каджитов. Їх основні шляхи проходять недалеко від застави. У записці буде сказано, що прохід в таємне лігво активується червоною кнопкою біля шафи. Гравець зможе легко відшукати її.
«Скайрим» - Соснова застава: інформація про локації
Після натискання на неї з'явиться коридор, що веде в печеру грабіжників. Всередині - тіла тих самих каджитов, на яких було скоєно напади. Колись цей будинок використовувався лісорубами і мисливцями, але бандитам сподобалася точка. Звідси зручно робити нальоти, а тому місцевих мешканців вони вбили, а житло пристосували під свої потреби.


При проході крізь печеру гравець зможе оцінити кількість награбованих предметів: різноманітні бочки, коштовності, зброя. Коли-то печера злочинців використовувалася нордами. Про це свідчить архітектура і різноманітність пасток всередині. Очолює цю банду Ригель Сильна Рука. Персонаж залежимо від вкрадених скарбів і сам страждає параноєю, постійно турбуючись про їх зникнення.

Пов'язане завдання

Гравці часто проходження в «Скайриме» Соснової застави не ігнорують, грабуючи повністю бандитське лігво. Цього робити не рекомендується із-за можливих складнощів з подальшим завданням під назвою «Срібна заготовка». Воно видається в ході проходження сюжетної кампанії Гільдії Злодіїв.
«Скайрим» - Соснова застава: інформація про локації
Делвін відправляє гравця по завданню Маркарт, де в таверні «Срібна кров» його вже чекає Эндон. Це ювелір, пов'язаний з спільнотою. Він дасть інформацію про крадіжку його заготівлі злодіями, які ховаються в «Скайриме» на Соснової заставі. Камінь Барензии також присутня в цьому сховищі, але вкрасти його рекомендується саме під час завдання. Далі користувач добирається до колишнього притулку лісорубів, відкриває таємний вхід і може вільно збирати будь-які предмети. Якщо до цього здійснити обшук, то часто виникають проблеми з місією. Наприклад, заточка вже в інвентарі, з-за цього порушується скрипт. Делвін не видає завдання, а далі за сюжетом Гільдії Злодіїв просунуться ставати неможливо. Вирішується проблема установкою чужих збережень або ж відправкою листа розробникам.

Важлива інформація

Багато гравців задаються питанням про те, де Камінь Барензии на Соснової Заставі у «Скайриме». Завдання з пошуком видається також в Гільдії Злодіїв. Воно передбачає знаходження всіх 24 примірників. Коли вони прикрашали корони Барензии – легендарний артефакт, який зараз вважається втраченим.
«Скайрим» - Соснова застава: інформація про локації
За завданням його можна знайти і відновити, місію видає Векс. В печері грабіжників під будинком на Соснової Заставі є один з них, він захований з правого боку в ніші, яка закрита на замок. Гравцеві слід зламати його, а потім дослідити дві шафи. Разом з Каменем Барензии можна отримати інші корисні речі. Завдання «Срібна заготовка» корисно виконати не тільки заради завершення сюжету Гільдії Злодіїв. В нагороду користувач зможе скористатися сховищами біля Маркарта. Це спеціальні бочки з позначками, в яких завжди є стріли, зілля, рівневі предмети та інше. Все це гравцеві надається безкоштовно.

Популярі новини
Загрузка...