Платформери на двох на ПК: кращі проекти

93 0 Новини високих технологій

Ігри-платформера на двох на ПК користуються популярністю через надання можливості розваги і щільної взаємодії між гравцями. Такі проекти з'являються в індустрії нечасто, але кілька примітних шедеврів слід зазначити. Саме їм присвячений даний матеріал.

Сатира на чолі кута

Серед платформерів на двох на ПК перші позиції рейтингу займає проект під назвою Shank 2. Розробники зробили упор на ігровий процес, який передбачає зачистку рівнів від супротивників. Персонажам дан величезний арсенал зброї – від холодних інструментів у вигляді заточування до вибухових хв. Механіка блокування видалена, а її замінили ухилення. У порівнянні з першою частиною доопрацьована візуальна складова. Вороги володіють достатнім рівнем інтелекту, а тому їх знищення передбачає злагоджену командну роботу. Сюжет тут є сумішшю сатири з протистоянням правоохоронним органам, бандитськими угрупованнями анархії. В ньому є місця для помсти і багато чорного гумору.


Платформери на двох на ПК: кращі проекти

Унікальна історія

Платформери на двох на ПК здатні подарувати незабутній ігровий та емоційний досвід. Це підтверджує проект під назвою Never Alone. Дивовижне пригода, створене на основі міфів корінних народів Аляски. Починається все з того, що засніжений регіон страждає від постійних потужних поривів вітру. Вони ніяк не закінчаться, а тому вирішити проблему береться маленька дівчина. Її подорож починається невдало, адже величезний білий ведмідь вирішив зробити героїню своєю здобиччю. В останній момент їй на виручку кидається надзвичайний песець. Це розумна тварина стає вірним компаньйоном у майбутніх пригоди. Сюжет вражає, дивує і викликає багато емоцій. Ігровий процес зав'язаний на взаємодії двох персонажів. Це сильніше сприяє зануренню в атмосферу. Саме тому серед платформерів на двох для ПК цей проект заслуговує величезної похвали. Графіка виконана в бляклих тонах, але стилістика чітко підкреслює морозну погоду в регіоні. Великим плюсом є різноманітність загадок в ігровому процесі, в міру складних і цікавих.


Платформери на двох на ПК: кращі проекти

Розповідь від незвичайного оповідача

Серед платформерів на двох на ПК іноді трапляються справжні діаманти, які хочеться проходити заново кілька разів. Такою грою є The Cave. У перекладі «Печера». Розробники виконали гру в цікавому гумористичному стилі, який не приїдається. Суть сюжету в тому, що сім типових, стереотипних персонажів чекають черги на вхід у печеру. Вона являє собою чарівний лабіринт, після його проходження можна дізнатися про можливості минулого і майбутнього. Людина пізнає себе, і цим локація манить до себе. На старті гравці вибирають трьох персонажів, кожен з яких володіє унікальними навичками. Вони застосовуються в локаціях, присвячених життя героїв. В ході проходження територія печери формується під обраних персонажів, є також загальні місця для всіх. Гра відмінно справляється із завданням зацікавити користувачів. Цікаві головоломки з чарівної подачею захоплюють на десяток годин.
Платформери на двох на ПК: кращі проекти

Борг героїв

Ігри-платформера на ПК про героїв рідко дивують цікавим сюжетом. У Trine 2 він також не блищить феноменальними поворотами і цікавими моментами. Історія розповідає, як артефакт «Триєдність» знову закликає героїв встати на захист казкового королівства. З-за конфлікту між сестрами Ізабель і Розабель. Друга дівчина затаїла образу на те, що трон дістанеться її родички. Вона змогла занурити сестру у вічний сон, але отримати бажане не вдалося. Землі держави полонили гобліни. Героям належить звільнити від них і врятувати королівство Ізабель. Ігровий процес передбачає управління трьома героями з можливістю зміни в будь-якому місці персонажа. Кожен володіє унікальними здібностями. Наприклад, маг створює спеціальні блоки. Деякі головоломки вражають складністю і змушують довго думати гравців. Окремо слід виділити яскравий візуальний стиль. Загальна пародія на твори фентезі-жанру часто викликає посмішку.
Платформери на двох на ПК: кращі проекти

Представник відомої всесвіту

Останній гідний претендент на місце в рейтингу кращих ігор платформерів на ПК на двох - Sacred Citadel. Проект є частиною відомої всесвіту рольових творів, які користувалися популярністю на початку століття. Сюжет розповідає про загрозу світу Анкарии. Вона виходить від лорда Зейна, який хоче поневолити всі землі. Свою владу він поширює через величезне військо орків, оснащених різними модифікаціями. Герої стандартно діляться на класи, вони використовують свою зброю і володіють цікавими здібностями. Завдяки цьому ігровий процес більш різноманітний. Розробники реалізували кооператив на одному екрані з можливістю підключення трьох людей. В одну ігрову сесію учасники можуть входити в будь-який момент. Плюсом проекту є візуальне оформлення з низкополигональной графікою.

Популярі новини
Загрузка...