Краща зброя пре-хардмодовой "Террарии" - Зоряна гармата

189 0 Новини високих технологій

Вбивство складних босів, видобуток рідкісних ресурсів, прокачування героя і будівництво об'єктів будь-якої складності - це всі ключові елементи багатокористувацької гри Terraria. Безсумнівно, будь-який гравець знайде собі заняття в цій грі. Розробники зробили акцент на різноманітності крафта речей і предметів. Існую три негласних класу гравців - війни, стрілки і маги. Гравець може ротироваться в потрібну спеціальність в будь-який час, достатньо лише змінити екіпіровку. На етапі до хардмода, поділ на класи не таке сильне, як в кінці, тому є універсальні види зброї, які допоможуть у боротьбі з босами і іншими мобами.

Зоряна гармата в "Террарии"

Дуже потужна зброя далекого бою для вбивств босів до режиму хардмод. Має дуже високу швидкість стрільби, використовує впали зірки в якості активного боєзапасу. Втрати, що наноситься одним пострілом, дорівнює 55 одиниць (без модифікацій). Приблизний збиток за секунду - 300 одиниць.


Зброю добре завдає шкоди босам, які не мають прислужників. Тому на початкових етапах гри зоряна гармата відмінно справляється з поставленим завданням. Можна додатково завантажити моди для Terraria, які додадуть в гру нову зброю, а також безліч аксесуарів і предметів.
Краща зброя пре-хардмодовой "Террарии" - Зоряна гармата

З чого створюється зброю?

Мабуть, найголовнішим недоліком можна вважати процес крафтінга цього предмета. Для створення зіркової гармати в "Террарии" гравцеві буде потрібно:
 • Ковадло в якості робочого місця.
 • Миниакула. Це автоматична зброя, яка має високу швидкість стрільби (плюс 33-процентний на те, щоб не витратити амуніцію при пострілі). Купується у продавця зброї за 35 золотих монет.
 • 20 штук метеоритних злитків. Один злиток створюється у промові з метеоритної руди в кількості трьох штук. Це руда добувається з упалого метеорита.
 • 5 штук падаючих зірок. Їх можна зібрати вночі на поверхні світу.
 • Після крафта гравцеві дістанеться одна з всіляких модифікацій, які можна змінити у відповідного персонажа в грі. Слід зазначити, що 33-відсотковий шанс економії боєприпасів при пострілі у миниакулы не поширюється на зоряну гармату.
  Краща зброя пре-хардмодовой "Террарии" - Зоряна гармата

  Ферма зірок

  Щоб у героя була завжди можливість скористатися цією зброєю, необхідно мати значний запас падаючих зірок. Але як показує практика, вони завжди закінчуються, і гравець не встигає назбирати їх вночі. Багато досвідчені гравці створюють рівні ділянки землі в один ярус над поверхнею світу (для кращого ефекту можна прокласти асфальт). Коли настає ніч, гравець прискорюється по поверхні за допомогою спектральних черевик і збирає впали зірки. Альтернативним варіантом може послужити прокладання рейок і споруда вагонетки.

  Популярі новини
  Загрузка...