Баштовий щит в Dark Souls (перша і друга частина)

184 0 Новини високих технологій

Серія ігор Dark Souls - це складні і недружні RPG. Тут ніхто не поведе гравця за ручку, не пояснить принцип тих чи інших механік, не підбере потрібні предмети або прокачування. Те ж саме можна віднести і до опису предметів. Вам необхідно досвідченим шляхом підбирати кращий варіант меча і щита. У даній статті ми розглянемо баштовий щит в Dark Souls.

Баштовий щит в Dark Souls (перша і друга частина)

Короткий опис

Даний тип зброї зустрічається в двох частинах - першої і другої. У випадку з першою частиною серії баштовий щит не представляє ніякої цінності. У нього досить слабкі параметри, а використовувати його можна лише на початку гри. Якщо ви вирішили проходити Dark Souls через одноручний меч і щит, то з початковою версією можна потренуватися в парируванні і блокування ворожих ударів. В описі предмета сказано, що він дуже поширений в ігровому світі. Щит можна отримати без будь-яких дій - для цього досить у момент створення персонажа вибрати клас Лицар. Інші параметри на появу предмета не вплинуть.


Якщо ви граєте за інший клас, але хочете спробувати свої сили в захисті, то придбайте щит у Андре з Астори всього за 1 тисячу душ. Навіть на початку гри це кількість легко нафармить. Ніяких додаткових ефектів або бонусів дане спорядження не додає. Носити можна з мінімальною кількістю сили в 10 очок.

Друга частина

Варіант баштового щита в Dark Souls 2 набагато цікавіше для персонажів, які мають високий показник сили. Щоб підняти знаряддя, вам потрібно мінімум 30 очок даного показника. В описі предмета сказано, що щит дуже важкий і значний за виглядом. Підняти його зможе тільки найсильніший, але зате він добре захищений. Хоч це зброя і важке, шкоди від удару дуже високий. До того ж щит завдає удару по рівноваги, що підвищує шанс збити з ніг супротивника при блокуванні або парируванні. Предмет дає персонажу бонус захисту від вогню. Якщо поліпшити знаряддя на +10 то клас підвищиться до C. Має непогані резисты до стихій для початкового геймплея.
Баштовий щит в Dark Souls (перша і друга частина)

Де взяти?

Точно такі ж зброї захисту ви можете помітити у королівських вартою. Однак впасти з них в якості нагороди за вбивство ворога він не може. У вас є два варіанти. Перший - це перемога над Фантомом з катаної, який з'являється при відвідуванні замку Дранглик. Другий варіант - знайти скриню, розташований в Соборі Лазурного Шляху. Ящик можна знайти праворуч від Таргрея. Ми розглянули основні параметри і аспекти обох щитів з перших двох частин. Детальні характеристики наведені в стандартному описі предмета в інвентарі персонажа.

Популярі новини
Загрузка...