Як заробити на Teaser.bz: відгуки про сайт, опис сервісу

276 0 Новини високих технологій

Тізерна реклама — одна з найбільш популярних на сьогоднішній день. Невеличке оголошення-дражнилка покликане заінтригувати користувача, спровокувати його на певні дії. Раз є попит, буде і пропозиція. На зростаючої хвилі популярності тизерів в інтернеті стало з'являтися все більше сайтів, що пропонують заробити на перегляді цього нехитрого виду реклами. Одна з них - Teaser.bz. Відгуки про цьому ресурсі дозволять читачеві скласти власну думку. Думки про проект є різні. Так чи варто витрачати на нього свій дорогоцінний час?

Що таке «Тизер»?

Teaser.bz, відгуки про який ми і будемо сьогодні розглядати, — це проект, що пропонує завантажити розширення для браузера. Воно дає можливість отримувати винагороду за перегляд реклами під час звичайної роботи в інтернеті.


Проект пропонує широкі можливості як для користувачів, так і для рекламодавців. Тизери транслюються безпосередньо в браузери користувачів. Їх не здатний зупинити жоден сервіс блокування реклами.
Як заробити на Teaser.bz: відгуки про сайт, опис сервісу
Відгуки про сайт Teaser.bz свідчать про те, що великих грошей тут не заробити вдасться. Але якщо підійти до справи з вигадкою і докласти трохи більше зусиль, заробіток може бути цілком гідним. Для заробітку тут пропонується:
 • пасивний перегляд тизера;
 • перегляд сайтів рекламодавців;
 • виконання завдань;
 • заробіток на партнерській програмі.
 • За що платить сервіс?

  Якщо в якості майданчика для заробітку ви хочете використовувати Teaser.bz, відгуки дозволять зрозуміти, який дохід ви зможете отримати в результаті. При цьому варто враховувати, що ви станете заробляти, навіть якщо взагалі працювати не будете. Як таке можливо?


  Teaser.bz — досить популярний сервіс. На сьогоднішній день його користувацька аудиторія становить понад 630 тисяч чоловік. Все, що необхідно зробити для того, щоб почати заробляти — зареєструватися на сайті та завантажити відповідну програму. Сервіс пропонує три варіанти для різних браузерів. Користувач може вибрати найбільш зручний або встановити всі. Розширення має певні переваги:
 • немає потреби вводити щоденну капчу;
 • немає потреби думати про набір і збереження рейтингу або кваліфікації;
 • немає ніяких додаткових зобов'язань.
 • Навіть якщо ви не включали комп'ютер місяць, ваші гроші нікуди не зникнуть і робота з сайтом буде продовжена. Після завантаження програми в свій браузер ви можете взагалі про нього забути. Час від часу в нижньому правому куті екрану буде вискакувати невелике віконце з оголошенням. Реагувати на нього є обов'язковим. Після закінчення встановленого часу сума за перегляд буде просто перерахована на ваш рахунок.
  Як заробити на Teaser.bz: відгуки про сайт, опис сервісу
  Ще один вид заробітку — перехід по оголошеннях рекламодавців. Тут від користувача буде потрібно підтвердити дію натиснувши на відповідну кнопку. Оплата за такі дії вище, ніж за перегляд тізерів, але при бажанні такий спосіб заробітку можна відключити. Крім автозаработка, на «Тизер» можна працювати, як на будь-якому букс, і виконувати різнопланові завдання. Наприклад, такі:
 • платні кліки;
 • введення капчі;
 • завантаження різноманітних програм або програм;
 • робота в соц. мережах;
 • написання відгуків;
 • розміщення коментарів;
 • реєстрація з активністю або без;
 • перегляд відеороликів;
 • інше.
 • Відгуки на https.Teaser.bz (це офіційна сторінка сайту) говорять про те, що пропозиція не конфліктує з іншими подібними сервісами. Ви можете спокійно використовувати їх разом.

  Teaser.bz — відмінне місце для розміщення реклами

  Майданчик Teaser.bz, відгуки про яку ми розглядаємо, може бути не тільки засобом заробітку. Це також відмінне місце для розміщення реклами. Насамперед, звичайно, це розміщення тізерів. Програма розроблена таким чином, що показ ваших оголошень не зможе заглушити ні досить популярний AddBlock, ні йому подібні сервіси. Тому рекламодавець може бути впевнений, що інформація дійде до одержувача. Вартість показу тизера невелика, всього 20 рублів за 1000 демонстрацій. При цьому рекламодавець може самостійно вибрати, в який час буде показуватися його оголошення. Клікабельність тізерів на цьому майданчику становить приблизно 20% — дуже непоганий показник. Другий вид реклами, пропонований сайтом, — popunder. Це означає, що оголошення буде оплачено тільки тоді, коли користувач підтвердить згоду відкрити сайт у новому вікні. Вартість такого показу трохи вище, але все одно цілком доступна — всього 70 руб. за 1 тисячу показів. На сайті присутня можливість розміщувати банери. За 24 години доведеться віддати 400 рублів. При такій користувацької аудиторії це досить ефективно. При бажанні легко придбати текстові посилання. Їх вартість всього 150 крб. на добу.
  Як заробити на Teaser.bz: відгуки про сайт, опис сервісу

  Як заробити більше?

  Для тих, хто хоче заробити більше, на сайті передбачена партнерська система. Вона налічує цілих 5 рівнів. На кожному рівні ви зможете отримати по 10% від заробітку людей, які зареєструвались по вашому посиланню. Розробники сайту пропонують масу готових промоматеріалів для залучення нових користувачів. Реферальне посилання вже вбудована, і користувачеві залишається тільки розмістити її на інших ресурсах. Є і ще один спосіб збільшити заробіток на Teaser.bz. Відгуки користувачів, вже проделавших подібний експеримент, говорять про те, що система працює. Мова йде про накрутці показів реклами. В інтернеті існує багато програм, що дозволяють виконувати автоматичне оновлення сторінки. Відповідно і показів реклами стане більше. Варто обмовитися, що такий спосіб накрутки прямо заборонено правилами Teaser, а за його порушення загрожує блокування аккаунту. Так що використовувати його чи ні, кожен може вирішити для себе сам.

  Думки користувачів

  Відгуки про сайт Teaser.bz в основному позитивні. Користувачі відзначають, що сайт дійсно виконує взяті на себе зобов'язання. Ті, хто вже встиг встановити додаток, відзначають, що він не вступає в конфлікт з програмами, встановленими на комп'ютері, і з іншими подібними сервісами. Користувачі стверджують, що при наявності певної кількості рефералів сервіс дозволяє заробити близько 100 рублів в тиждень. Начебто небагато, але якщо врахувати, що робити взагалі нічого не потрібно, то й не мало.
  Як заробити на Teaser.bz: відгуки про сайт, опис сервісу
  Є, втім, і такі, що незадоволені роботою сайту. У Мережі можна зустріти нарікання на те, що кошти з рахунку кудись зникають або вхід блокується без пояснення причин. Деякі користувачі скаржаться на довге очікування відповіді від служби підтримки, але в тому, що вона є, ніхто не сумнівається. Щоб точно знати, наскільки добре працює додаток Teaser.bz, достатньо просто зареєструватися і спробувати.

  Популярі новини
  Загрузка...