Як дізнатися, коли включався комп'ютер, різними способами

425 0 Новини високих технологій

У представленій статті ми з вами розберемося, як дізнатися, коли вмикали і вимикали комп'ютер в останній раз. Адже існує безліч ситуацій, коли просто необхідно дізнатися, включався ПК без вашого відома чи ні.

Що ж для цього потрібно?

Саме банальне, для чого потрібна ця інформація, – це зрозуміти, не порушили діти ваш заборона на користування ПК. Якщо ж покарання поширюється на заборону використання комп'ютера тільки в нічний час, ця стаття допоможе вам дізнатися, коли включався комп'ютер.
Як дізнатися, коли включався комп'ютер, різними способами
А може, хтось занадився використовувати вашу техніку в особистому кабінеті. Адже бувають ситуації, в яких вам терміново потрібно піти з кабінету на тривалий проміжок часу, але можливості захистити особисту інформацію на який належить вам електронному пристрої не надається. Крім того, немає шансу і простежити, чи не працює хто за вашим ПК. Зате є можливість визначити, коли востаннє включався комп'ютер.


Дізнатися, коли включався комп'ютер, досить просто. Все, що вам потрібно – це комп'ютер, базові знання щодо його використання, а також дотримання поданої нижче інструкції.

Перший спосіб

Існують компанії, в офісах яких комп'ютери знаходяться в локальній мережі. Якщо ви працюєте в такий, то не виключено, що ваш ПК можна зайти за допомогою даних вашого колеги. Але в цій ситуації можливість доступу до ваших даних буде тільки у вас. А ось при наступному запуску ПК вискочить віконце, в яке необхідно вписати дані користувача. В ньому якраз і збережуться ім'я і пароль попереднього користувача.
 • Якщо ПК запустили з допомогою облікового запису, дізнатися, коли включали комп'ютер, пара дрібниць. Спочатку вам слід натиснути іконку «Пуск» лівою кнопкою миші.
 • Слідом вибрати пункт «Всі програми» внизу списку, далі пройти до рядку «Стандартні», а потім вибрати пункт «Командний рядок».
 • Далі натисніть на цю рядок, а потім наберіть команду під назвою systeminfo. Вам відкриється меню, що включає інформацію про комп'ютері. У лівій частині списку ви знайдете рядок «Час роботи системи». Біля неї і знаходиться те, що ви шукали - інформація: яка кількість часу, аж до секунд, працював комп'ютер. Вам залишається лише прикинути час, на яке ви відлучилися, і період роботи комп'ютера, а потім визначити, чи був він включений, поки вас не було.
 • Як дізнатися, коли включався комп'ютер, різними способами

  Другий спосіб

  Крім описаного вище, існує і інша можливість дізнатися, чи користувався хто-небудь вашим ПК, а якщо так, то коли.


  Інструкція про те, як дізнатися, коли включався комп'ютер:
 • На робочому столі слід знайти іконку «Мій комп'ютер» або ж "Комп'ютер", потім натиснути на неї правою кнопкою миші, перейти на рядок «Управління» і знову натиснути.
 • У вікні два рази натисніть на «Перегляд подій». Потім перейдіть в «Безпека».
 • У центрі відкритого вікна та буде відображена таблиця log — в ній записано все, що коли-небудь відбувалося в ПК. Крім того, все, що відбувається в комп'ютері, в тому числі його запуск, відображені у цій таблиці разом з часом.
 • Вам варто лише вивчити табличку, а також відстежити час користування комп'ютером. У ній чітко видно, включався комп'ютер чи ні, а також ви можете зрозуміти, в який саме час він працював.
 • Як дізнатися, коли включався комп'ютер, різними способами

  На закінчення

  Отже, сподіваємося, що всі читачі цієї статті навчилися працювати з комп'ютером, зрозуміли, як дізнатися, включався комп'ютер. А також з легкістю будуть застосовувати ці знання в повсякденному житті. Це стане в нагоді при зіткненні з неслухняністю дітей, погано налагодженої системою в офісі і тому подібних речах. Рекомендуємо також зайти на офіційний сайт розробника вашої операційної системи. Там ви знайдете відповіді на абсолютно всі питання, які тільки можуть виникнути у користувача. Якщо ж ваше запитання досить унікальний, то там є форум, на якому можна зв'язатися відразу з модераторами, вони точно зможуть вирішити вашу проблему.

  Популярі новини
  Загрузка...